Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500
Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500
Nehodnotené

Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500

Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 je profesionálny "neviditeľný" plot pre vašich veľmi tvrdohlavých psích spoločníkov. S ohradníkom špičkovej kvality Dogtra EDF-3500 vymedzíte zónu pre voľný pohyb psov na ploche s obsahom maximálne 16,2 km štvorcových. Vašich psích maznáčikov upozorníte s Dogtra EF-3500 na zakázanú hranicu pomocou jednoducho nastaviteľných korekcií na obojku psa. Korekcie nastavíte v 8 úrovniach intezity. Ohradník Dogtra EF-3500 disponuje nízkou až strednou intenzitou korekcie vibrácií a krátkeho impulzu s možnosťou blokácie. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

423 € 349 € bez DPH
Na ceste 1 ks
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500

Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 je profesionálny "neviditeľný" plot pre vašich veľmi tvrdohlavých psích spoločníkov. S ohradníkom špičkovej kvality Dogtra EDF-3500 vymedzíte zónu pre voľný pohyb psov na ploche s obsahom maximálne 16,2 km štvorcových. Vašich psích maznáčikov upozorníte s Dogtra EF-3500 na zakázanú hranicu pomocou jednoducho nastaviteľných korekcií na obojku psa. Korekcie nastavíte v 8 úrovniach intezity. Ohradník Dogtra EF-3500 disponuje nízkou až strednou intenzitou korekcie vibrácií a krátkeho impulzu s možnosťou blokácie. Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 na zakázanú hranicu pomocou jednoducho nastaviteľných korekcií na obojku psa. Korekcie nastavíte v 8 úrovniach intenzity. Ohradník Dogtra EF-3500 disponuje nízkou až strednou intenzitou korekcie vibrácií a krátkeho impulzu s možnosťou blokácie. Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 premení výbeh na oblasť bezpečia pre vášho psa aj jeho okolie. Jednoducho, efektívne a bez narušenia výhľadu na vašom pozemku. Ohradník funguje pre ľubovoľný počet psov, postačí len dokúpiť prijímač pre každé zviera.

Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 disponuje profesionálnou spoľahlivou technológiou pre vašu istotu. Prijímač na obojku vášho psíka je plne vodotesný a je vyrobený z extrémne odolného materiálu. Zakázanú hranicu sa váš chlpatý kamarát naučí rozpoznávať pomocou dvoch typov miernych korekcií. Pre varovný signál využíva Dogtra E-F 3500 vibráciu a krátky, mierny impulz. Elektrostatický impulz je možné vyradiť z funkcie pomocou prikladaných krytiek na kontaktné body obojka.

Drôt základnej sady meria 150 m. Drôt je možné dokúpiť a rozšíriť výbeh až do 4000 m. Jednoducho vytýčite hranicu výbehu a zabezpečíte s ohradníkom aj problematické miesta akými sú stromy či ploty. Pre fungovanie systému nie je nutné, aby drôt viedol pod zemou. Stačí vymedziť hranicu na povrchu alebo na plote a spojiť konce drôtu. Územie vyznačíte za pomoc 50 prikladaných vlajočiek podľa vašich predstáv. Praporky tvoria skvelú pomôcku nie len pre váš prehľad, ale tiež uľahčia orientáciu vášmu psíkovi.

Po aplikácii a jednoducho prístupnom nastavení povedie drôtom rádiový signál. Prenosom signálu komunikuje základňa s prijímačom na obojku psíka. Vďaka veľmi jednoduchému intuitívnemu ovládaniu bez problémov nastavíte parametre pre individuálne dispozície vášho psa. Červená kontrolka vás rozsvietením ihneď a neustále informuje o správnosti bezpečného zapojenia. Pokiaľ si prajete nainštalovať drôt pod zem, malo by sa tak stať v rozmedzí hĺbky 10,2 - 15,2 cm pod zemou. Tieto parametre zabezpečia drôt proti vyhrabaniu psom a ďalším možným mechanickým poškodeniam. Obdobné zariadenia by sa nemali inštalovať v tesnej blízkosti, postačí malý odstup cca 2 - 3 metre.

Nastavenie zón

Dogtra Ef-3500 disponuje možnosťou vypnutia výstražnej zóny (zóna, v ktorej je pes varovaný, že sa blíži k zakázanej oblasti). Pokiaľ je varovná zóna zapnutá, je signalizovaná vibráciou na obojku. Je to výhoda oproti ostatným zariadeniam - funguje lepšie, než zvukové upozornenie (vibrácia býva psovi nepohodlná) a nemáte ostatné psy v prípade viacerých prijímačov. Šírka zóny je nastaviteľná na základni a to v rozmedzí od 30 cm do 4 metrov v závislosti na type inštalácie a dĺžke drôtu.

 

Typ korekcie 

Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 disponuje 8 úrovňami impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 

drát v balení

Drôt v balení    

Dogtra prikladá cievku izolovaného drôtu v dĺžke 150 m. Toto základné balenie rozšírite prikúpením cievky až do dĺžky 4 km.

 

 

Batérie a nabíjanie

Dogtra EF- 3500 disponuje funkciou rýchleho nabíjania. Dobíjať je potrebné iba prijímač na obojku a dobíjanie potrvá 2 hodiny. Prijímač vydrží nabitý až 2 mesiace.

 

Vodotesnosť 

Prijímač na obojku psa je plne vodotesný a pýši sa výbornou odolnosťou zariadenia. Nemusíte mať žiadne obavy z dažďa či iného nepriaznivého počasia, prijímač vydrží aj ponor.

 

Počet psov

Pri dokúpení potrebného počtu prijímačov je možné s ohradníkom Dogtra EF-3500 zabezpečiť ľubovoľný počet psov.

 

 

 Dĺžka obojka

Veľmi robustný a extrémne odolný nastaviteľný obojok je vhodný pre psov od 6 kg hmotnosti.

 

 

Hmotnosť a rozmery

 Kompaktný a ľahký prijímač váži iba 74 g a zaistí pohodlie aj menších plemien psov s hmotnosťou od 6 kg. Rozmery prijímača: 5,8 cm 2,8 cm 3,8 cm (výška, šírka, hĺbka).

 

 

 

 Výhody

 • Nejvyšší kvalita
 • Dlouhá výdrž baterie
 • 8 úrovní impulzu
 • Velmi odolný přijímač

 

 Obsah balení

 • základna Dogtra EF3500
 • přijímač s obojkem
 • krátké elektrody
 • delší elektrody
 • zkoušecí dioda
 • 150m izolovaného drátu
 • napájecí kabely 
 • krytky pro elektrody
Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Nejvyšší kvalita
 • Dlouhá výdrž baterie
 • 8 úrovní impulzu
 • Velmi odolný přijímač

V čom vám ohradník pomôže?

 • V efektívnom odstránení nežiaduceho utekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zatvárať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať úplne voľne iba vo vami vytýčenej oblasti.
 • V spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozpletanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku.
 • V prerušení nežiaduceho správania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasné záhrady)
 • Ohradník vám zabezpečí vzájomnú slobodu. Bez starostí sa tak vzdialite od pozemku a váš pes nebude trpieť zatvorený
 • Vymedzíte si jednu alebo aj viac ľubovoľných zón na pozemku podľa vašich konkrétnych potrieb.

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Sila impulzu nízká až střední, možno blokovat
Sila vibrácie nízká až střední
Rozmery prijímača 5,8 x 2,8 x 3,8 cm
Hmotnosť prijímača 74 g
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť ponoriteľný
Hmotnosť prijímača 75g
Druh korekcie vibrácie + impulz
Nastavenie impulzov 8 úrovní
Počet psov neobmedzene
Napájanie prijímača Nabíjecí
Nastavenie vibrácií 8 úrovní

Obsah balenia

 • základna Dogtra EF3500
 • přijímač s obojkem
 • krátké elektrody
 • delší elektrody
 • zkoušecí dioda
 • 150m izolovaného drátu
 • napájecí kabely 
 • krytky pro elektrody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.