Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500
Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500
Nehodnotené

Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500

Doprava zdarma
Výber varianty produktu
  • Počet psov

389 € 322 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Počet psov neobmedzene
Druh korekcie vibrácie + impulz
Nastavenie vibrácií 8 úrovní
Nastavenie impulzov 8 úrovní
Hmotnosť prijímača 75g
Napájanie prijímača Nabíjecí
Sila impulzu nízká až střední, možno blokovat
Sila vibrácie nízká až střední
Vodotesnosť ponoriteľný
Počet psov neobmedzene
Rozmery prijímača 5,8 x 2,8 x 3,8 cm
Hmotnosť prijímača 74 g

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra. Cena dopravy je od 3 do 5 EUR a pri nákupe nad 70 EUR (Zásielkovňa) alebo nad 100 EUR (ostatné) je doprava zdarma. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.