Testovací doutnavka
Nehodnotené

Testovací doutnavka

Novinka

Testovacie dútnavka sa používa na testovanie správnej funkcie prijímača elektronického obojku.

4 € 3 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 01. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Testovací doutnavka

Kedykoľvek si môžete overiť, že Vaše súprava správne pracuje. Uistite sa, že prijímač je vypnutý. k obom elektródam pripojte vývody testovacie výbojky: povoľte elektródy, vložte pod ne drôtiky výbojky tak, aby pevne držali a elektródy opäť pritiahnite. zapnite diaľkový ovládač a prijímač stlačte tlačidlo pre vydanie stimulačného impulzu. Testovacie dútnavka bude bliknutím signalizovať príjem impulzu. Zmena intenzity impulzov na základe voľby 1 až 30 (podľa modelu) bude viditeľná na slabšom alebo silnejším svitu dútnavky. v túto chvíľu je stimulačný impulz indikovaný iba rozsvietením testovacie dútnavky, tzn. že elektródy žiadne korekčné impulzy nedávajú.

Najširšia ponuka príslušenstva

  • Len u nás nájdete najširšiu ponuku príslušenstva pre elektronické obojky, neviditeĺné ploty, protištekacie obojky, dvierka pre psov a mačky, fontány, smart pet a mnoho ďalšieho.Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.