Externí ovládání - one touch
Externí ovládání - one touch
Nehodnotené

Externí ovládání - one touch

Externí ovládání Dogtrace k vysílačům 610, 1010, 1610 a 510 mini, 910 mini, 1510 mini.

45 € 37 € bez DPH
týždeň
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 15. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Externí ovládání - one touch

Externí ovládání je velmi užitečným doplňkem vysílačů, umožňuje rychlým stisknutím jednoho tlačítka aktivovat v přijímači navolený korekční impuls. Tlačítko je umístěné na konci 140 cm dlouhého kabelu, který je konektorem připojen do vysílače. Modely vybavené tímto doplňkem jsou vhodné zejména pro profesionální sportovní a lovecký kynologický výcvik, ale je možné je využít také např. při běhu, jízdě na kole nebo na koni. Externím ovládáním (one touch) lze v přijímači aktivovat pouze funkci stimulačního impulsu, ostatní funkce je možné aktivovat stisknutím tlačítka na vysílači. Ovládání není možné využít u základních modelů d-control a d-control mini, jelikož nejsou upraveny na připojení konektoru.

V čom obojok pomôže
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.