15% ZĽAVA na všetky produkty DogTrace. Akcia platí od 30.6 - 14.7. V objednávke zadajte kód: DOG15
Indoor Hunting Feeder/ Inštinktívna hračka s dávkovačom krmiva
Ukáž video
-54%
Nehodnotené

Indoor Hunting Feeder/ Inštinktívna hračka s dávkovačom krmiva

Akcia

Inštinktívna hračka s dávkovačom krmiva dopraje mačke prirodzené dobývanie koristi. Nie sú nutné žiadne ovládače, batérie ani nastavenia. 5 myší s dávkovačom stačí strategicky rozmiestniť doma, mačka ich zavetrí a začne po nich pátrať. Hra stimuluje inštinkty, pohyb a zabezpečí 5 menších porcií pre celodenné kŕmenie. BPA free. 


Ďalšie varianty:
Pôvodne 49 € 23 € 19 € bez DPH
Skladom 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 13. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Indoor Hunting Feeder/ Inštinktívna hračka s dávkovačom krmiva

Inštinktívna hračka, myš s dávkovačom krmiva, dopraje mačke prirodzené dobývanie koristi. Nie sú nutné žiadne ovládače, batérie ani nastavenia. 5 myší stačí strategicky rozmiestniť po dome, mačka ich zavetrí a začne po nich pátrať. Hračka stimuluje pohyb, zmysly a zaistí 5 menších porcií pre celodenné kŕmenie 1 mačky. Materiál s imitáciou skutočnej kože umožňuje mačke loviť zubami, nechtami. Vďaka materiálu BPA free je zdratovne nezávadný. Hravý spôsob kŕmenia predstavuje nový koncept zdravého kŕmenia bez misiek! 

 

 

Indoor Hunting Feeder - samoučiaca, inštinktívna hračka s odmenou

Plastový zásobník dávkovača je BPA free a neohrazuje tak zdravie vašich miláčikov. Poskrývajte myšky v dome na strategických miestach. Spočiatku mačke napovedajte a skryte myšacie prekvapenie na ľahko dostupné a dobre viditeľné miesta. Neskôr môžete náročnosť zvýšiť.  Keď ich rozumná mačka zaregistruje, bude hru milovať! 

Dávkovač upozorní mačku úplne jednoducho, stimuláciou jej loveckých inštinktov. Váš štvornohý lovec vypátra korisť čuchom, rovnako ako aj v prírode. Bez problémov a rýchlo celú hru pochopí! 

 

 

Radosť v každej porcii

Inštinktívna hračka s dávkovačom prirodzene vyhovuje zdravému režimu mačacej stravy. Príjem menších porcií niekoľkokrát  za deň vyhovuje prirodzenému spôsobu kŕmenia a zdravej kondícii mačky. Hľadanie schovávanej koristi a lovecká taktika je príznačná pre celý mačací rod. Aj z tohto dôvodu si mačka riadi hru sama. Pochopí, že zásobník môže jednoducho vyprázdniť v správnej polohe hračky, ale aj napriek tomu bude ďalej loviť a odmenu si dopraje až keď ju lov omrzí. 

 

 

 

 

 

 

Dávkovač krmiva na lovenie má ďalšie blahodárne účinky: motivuje mačku k pohybu a trénuje jej bystrosť. Bude v skvelej kondícii! Jej inštinktívne prirodzená hra rozptýli úzkosť a zaženie neposlušné úmysly, napr. škrabanie a hryzenie predmetov a pod. Potešte ju preto radšej hrou, pri ktorej sa aj zdravo nakŕmi!  

 

 

 

 Číhať, loviť, nakŕmiť!

Materiál s imitáciou skutočnej kože umožňuje mačky loviť doslova zubami, nechtami. Pružnosť a kvalita materiálu umožňuje mačke tieto lovecké inštinkty využívať a lov sa tak stáva pre mačky oveľa zábavnejší. 

Lov na myš, mačku ponaťahuje a poriadne rozhýbe. Zdravým pohybom predídete obezite. Kŕmte mačku jej prirodzenou cestou! Starajte sa o jej kondíciu, zdravie a optimizmus. 

Skvelá hračka nevyžaduje žiadne nastavenia, komplikovanú manipuláciu ani batérie či iné zdroje. Všetko sa odvíja od prirodzenej zvedavosti a inštinktov mačky. Číhať, loviť, nakŕmiť! 

 

 

 

 

 

Zábavná hra, jednoduchá údržba! Všetky časti sú umývateľné a vhodné pre pranie v práčke. Misky preto odložte do kredenca, už ich nebudete chcieť! 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.