SureSense čítačka čipov pre psov a iných maznáčikov
SureSense čítačka čipov pre psov a iných maznáčikovSureSense čítačka čipov pre psov a iných maznáčikovSureSense čítačka čipov pre psov a iných maznáčikov Ukáž video
Zľava
20 €
Nehodnotené

SureSense čítačka čipov pre psov a iných maznáčikov

Akcia Najpredávanejší

Čítačka čipov SureSense je revolučné zariadenie pre identifikáciu domácich miláčikov označených čipom. Využívajú ho nie len veterinári, psie útulky a chovateľské kluby, ale aj bežní majitelia. Čítačka sa veľmi ľahko ovláda, je malá, ľahká, no aj napriek tomu disponuje dostatočne veľkým a prehľadným displejom. Behom čítania mikročipov nevydáva žiadne nepríjemné zvuky, takže ju môžete používať aj v prítomnosti citlivých zvierat. 

 


Ďalšie varianty:
Pôvodne 155 € 135 € 112 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 19. 09. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

SureSense čítačka čipov pre psov a iných maznáčikov

SureSense je vysoko kvalitná čítačka mikročipov britskej výroby, s ktorej pomocou je veľmi jednoduché indentifikovať akékoľvek zviera, ktorí ma pod kožou umiestnený mikročip. Jej hlavná výhoda spočíva v tom, že reaguje na všetky štandardné európske mikročipy. Bez tohto zariadenia sa nezaobídu najmä veterinári, psie útulky, chovateľské kluby alebo mestská polícia. Používajú ju však aj  bežní chovatelia zvierat. Čítačka SureSense je malá, ľahká a vojde sa do vrecka. Ovládať ju zvládne úplne každý, jej displej je dostatočne veľký a tak je možné identifikačné číslo zvieraťa dobre prečítať.  

 

 

Hlavné funkcie a výhody

 • Rozmery čítačky sú len 136 x 63 mm. Je malá, ľahká a vojde sa do vrecka.
 • Prečíta všetky FDX-B 15 číslicové mikročipy, teda štandardné európske mikročipy. 
 • Disponuje veľkoformátovým displejom, ktorý zobrazuje vždy posledné číslo mikročipu, na ktoré čítačka reagovala. 
 • Okrem identifikačného čísla zobrazuje tiež teplotu kompatibilných mikročipov. 
 • Funguje na princípe 2 AA batérií. Čítačka pracuje úsporne a šetrí ich životnosť.
 • Behom čítania nevydáva nežiadúce zvukové signály, takže je možné ju používať aj pri citlivých zvieratách, ktoré sa inak ľahko vydesia. 

 

 

Prečo používať čítačku čipov?

Čítačka sa vyplatí používať napríklad pri identifikácii stratených zvierat, alebo pri predávaní šteniatok novým majiteľom. Tí majú vďaka nej istotu, že dostávajú psa, ktorého si vybrali. V niektorých mestách dokonca predpisuje čipovanie vyhláška a majitelia označených domácich maznáčikov majú zvýhodnené poplatky. 

 

 

Ako funguje čítačka čipov SureSense? 

Ovládanie čítačky je veľmi jednoduché. Stlačením dobre viditeľného tlačidla ju zapnete a pre identifikáciu zvieraťa ho stačí stlačiť znovu. Akonáhle čítačka zaznamená prítomnosť mikročipu, zobrazí na displeji identifikačné číslo a tiež teplotu mikročipu. Zariadenie sa automaticky vypína v prípade nečinnosti. Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • čítanie všetkých európskych čipov
 • úplne tiché použitie
 • bezdotykové meranie teploty
 • dlhá výdrž batérií
 • malé rozmery
 • vyššia cenaObsah balenia

 • 1x čítačka
 • 1x návod
 • 1x USB kábel

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.