Petkit Pura Dog záchod pre psov

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Tréningový záchod Petkov PURA DOG je ideálnym riešením pre tréning pomočovaním pre Vášho domáceho maznáčik. Záchod Slúžte na umiestnenie a fixáciám nácvikových podložiek, moč teda nekončí na podlahu Ako pri využití novín.

 

62 € 51 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 30. 11. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit Pura Dog záchod pre psov

Tréningový záchod PETKIT PURA DOG je ideálnym riešením pre tréning pomočovanie v domácnosti pre vášho domáceho maznáčika. Záchod slúži na umiestnenie a fixáciu nácvikových podložiek, moč teda nekončí na podlahe ako pri využití novín.

 

Dvojplášťový plochý zásobník je vyrobený s vynikajúcou netoxickú živicou, odolný a odolný proti korózii. Odnímateľný vertikálny stĺp je prístupný obom pohlavím. Pomáha psom rozvíjať dobré návyky močenie na určených miestach. Dierované priehľadné mriežky umožňujú prúdenie moču vo vnútri zariadenia a na podložky, ktoré ležia vo vnútri. Inovatívny rukoväť na paneli oka umožňuje otvoriť zásobník iba prstami, čo zjednodušuje proces výmeny plienok a plytvanie podnosom. Záchod obsahuje štyri rohové silikónové držiaky tréningových podložiek, akonáhle je veko otvorené, tréningové podložky ľahko pripevní na všetky štyri rohy a zamknú na mieste, aby sa zabránilo pohybu.

 

 

Čistenie je veľmi jednoduché! Stačí zdvihnúť rukoväť nahor, aby ste zdvihli sieťovinu a vyndat plienku na výmenu. Samotný sieťový panel možno tiež vyčistiť, stačí ho oddeliť od spodného zásobníka.

Veľkosť plienky: 475 X 345 mm

Veľkosť záchodu: 520 X 390 X 47 mm

 

Na všetky toalety z nášho sortimentu z hygienických dôvodov NEPLATÍ 30-dňová lehota na vyskúšanie!

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Fixuje tréningovú podložku na určenom mieste
  • Žiadne nečistoty a moč nekončí na podlahe
  • Praktický silikónový materiál pre jednoduchú údržbu
  • Žiadne

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Obsah balenia

  • Záchod Pura Dog

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.