Fontána Petkit Eversweet 3
Fontána Petkit Eversweet 3Fontána Petkit Eversweet 3Fontána Petkit Eversweet 3 Ukáž video
Nehodnotené

Fontána Petkit Eversweet 3

Doporučujeme

NOVINKA! Petkov Eversweet 3 je inteligentný fontána pre psov a mačky je vybavená výkonným cirkulačným filtračným systémom, ktorý zabezpečuje čistú a čerstvú pitnú vodu pre vašich miláčikov. Elegantný fontána je úsporná, vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, vybavená záložnú batériu a o 25% tichší ako pôvodná verzia Eversweet 2. Kapacita fontány je 1,35 l.

 

85 € 70 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 30. 05. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Fontána Petkit Eversweet 3

Petkit Eversweet 3 je inteligentný fontána pre psov a mačky vybavená výkonným cirkulačným filtračným systémom, ktorý zabezpečuje čistú a čerstvú pitnú vodu pre vašich miláčikov. Elegantný fontána je úsporná, vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov a vybavená záložnú batériu v prípade výpadku prúdu. Váš domáci maznáčik už nikdy nebude mať smäd, a pretože ho dávkovač bude baviť, zlepšíte aj jeho pitný režim.

Petkit Eversweet razí heslo, že láska je vždy čerstvá. To sa dá vyložiť rôznymi spôsobmi. V prípade chytrého dávkovača Petkit Eversweet je to myslené takto: keď svojho psieho alebo mačacieho miláčika milujete, chcete, aby mal vždy čerstvú vodu. A preto vznikol tento jedinečný šikovný dávkovač vody, ktorý vzbudzuje nadšenie po celom svete. U zvierat aj u ich majiteľov.

Hlavné funkcie:

 • Elegantní a moderní design - je ideální do každé domácnosti, speciální design cirkulace povzbuzuje vašeho domácího mazlíčka k většímu pití
 • Ultra tichý chod - nejen že je fontána energeticky úsporná, ale na víc má ultra tichý chod. Fontána je o 25% tišší než původní verze Eversweet 2, fontánu tak můžete mít i v ložnici bez narušení spánku
 • Trojité čištění vody - vysoce výkonný čisticí cirkulační filtrační systém a filtr s aktivním uhlím a iontoměničovou pryskyřicí poskytuje vašim mazlíčkům zdravou vodu obohacenou kyslíkem
 • Záložní baterie - fontána je napájena pomocí kabelem USB a poskytuje záložní bateriové řešení (baterie nejsou součástí balení), které umožňuje 7denní nezávislé napájení v případě výpadku proudu
 • Informační LED světla - fontána Vás vždy chytře upozorní prostřednictvím světelného senzoru na výměnu filtru nebo na nedostatek vody
 • Kvalitní materiály - fontána je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a kvalitního trital materiálu, který se užívá na výrobu kojeneckých láhví pro bezpečnost vašich mazlíčků 
 • Inteligentní / normální režim - Inteligentní režim je energeticky úsporný a dokáže měnit frekvenci přísunu vody mezi dnem a nocí, normální režim poskytuje přísun čerstvé vody po celý den i noc
 • Rozměry: 19.9 x 19.5 x 15.6 cm, kapacita: 1,35 l, napájení: 5V, 

 

 

Dávkovač nastavíte podľa potreby

Fontána Petkit Eversweet 3 je vybavená svetelným senzorom a ukazovateľom objemu vody - ihneď teda vidíte, kedy je potrebné vodu doplniť a kedy je potreba vymeniť filter. Fontána pracuje v inteligentnom režime (mód SMART) a normálnom režime. Medzi jednotlivými režimami môžete jednoducho prepínať pomocou tlačidla na spodnej strane fontány.

Inteligentný / smart režim - je energeticky úsporný, automaticky mení frekvenciu dodávky vody medzi dňom a nocou

Normálny režim - tento režim poskytuje stály prísun čerstvej vody po celý deň, dokonca aj v noci

 

 

Indikácia vody i filtra

To, že je dávkovač vody šikovný neznamená len, že vodu premyslene čistí a dávkuje. Znamená to, že vás sám pomocou svetelného senzora upozorní na potrebu doplnenia vody (takže sa nemusíte báť, že zabudnete vodu dopustiť). Rovnako tak vás upozorní na potrebu vyčistenie alebo výmeny filtra. Obsluha a údržba dávkovača je pohodlná a rýchla. Odporúča čistiť motor každý týždeň a vymeniť filter každé tri mesiace, aby ste dosiahli optimálneho výkonu.

 

Fontána Eversweet 3 čistí hneď tromi spôsobmi. Vodu filtruje cez mechanický filter, takže zachytáva chlpy a ďalšie nečistoty. Filter s aktívnym uhlím zase odstraňuje chlórovú pachuť vody, takže vašim miláčikom bude viac chutiť. A v neposlednom rade ionizácie vody si poradí s iónmi ťažkých kovov vo vode. Výsledkom je priezračne čistá, chutná a zdravá voda obohatená kyslíkom.

 

 

Ultra-tichý chod


Inteligentné fontána PETKIT Eversweet 3 má tiež tichý čerpací systém s prevádzkovým hlukom pri úrovni spánku 30 dB, takže vás v noci nebude rušiť. Fontána je o 25% tichší ako pôvodná verzia Eversweet 2.

 

 

Dôraz na detail, inšpirovaný prírodou

Smart dávkovač Petkit Eversweet si dal záležať na najmenších detailoch, pretože čistenie a dávkovanie vody je kľúčové pre každú živú bytosť, psy a mačky nevynímajúc. Unikátna konštrukcia dávkovača zaisťuje cirkuláciu a prietok vody, zatiaľ čo premyslená filtrácia je zárukou vždy čisté a svieže vody. Ako pri vodopáde - mimochodom, dizajnéri smart dávkovača sa práve v prírode inšpirovali. Voda, ktorá prejde filtre, vašim miláčikom zachutí oveľa viac než voda, ktorá je napustená z kohútika a môže zapáchať chlórom. Navyše cirkulácie vody a jej prúd miláčikov zaujme, takže sa budú viac piť. A pravidelný pitný režim je pre zdravý dôležitý.

 

Fontána Eversweet 2 a nová verze Eversweet 3! 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Záložná batéria
 • Výkonný čistiaci cirkulačný filtračný systém
 • Voľne padajúcej prúd vody
 • Informačné LED svetlá
 • Inteligentný / Normálny režim
 • Upozornenie na výmenu filtra
 • Upozornenie na nedostatok vody
 • Kvalitná nerezová oceľ
 • Pre psov a mačky
 • Vyššia obstarávacia cena

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre mačky
Malé psy
Stredné psy

Obsah balenia

 • Fontána Eversweet 3
 • 1x Petkit Eversweet filtr
 • USB nabíjecí kabel
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.