Fontána Drinkwell Sedona
Fontána Drinkwell SedonaFontána Drinkwell SedonaFontána Drinkwell Sedona Ukáž video
-5%
Nehodnotené

Fontána Drinkwell Sedona

Akcia

Drinkwell Sedona od PetSafe je fontána na vodu s úžasne tichým chodom a bohatou kapacitou 3 litrov. Keramická vežička a plastová miska bez obsahu BPA (Bisfenol A) predstavujú vkusné riešenia podľa aktuálnych zdravotných trendov! Fontána vodu plynule cirkuluje a filtre z aktívneho uhlia ju prečistí od škodlivín a baktérií. Široká a pohodlná miska vyhovie aj väčšiemu množstvu žíznivců!

Platí už len
do 12. 06. 2023
Pôvodne 169 € 161 € 133 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Fontána Drinkwell Sedona

Drinkwell Sedona od PetSafe je fontána na vodu s bohatou kapacitou 3 litrov. Poskytne vašim miláčikom zdravý a komfortný pitný režim s tichým chodom. Nemusíte tak riešiť problém, že sa váš ustráchanejší mazel nenapijem. Keramická vežička a široká plastová miska bez obsahu BPA (Bisfenol A) predstavujú vkusné materiálové riešenie podľa aktuálnych zdravotných trendov. Drinkwell Sedona skvalitní vodu plynulú cirkuláciou a filtre z aktívneho uhlia prečistí vodu od škodlivín a baktérií. Miska je dostatočne široká pre pohodlie väčších psov, ale tiež vyhovuje väčšiemu množstvu domácich žíznivců. Doprajte miláčikom dostatočný prísun zdravej vody spoľahlivo a bez obáv!

 

 

Kapacita bohatá na vodu i prostor

Zásobník fontány Drinkwell Sedona má kapacitu 3 litrov a preto zaručí, že žiadny domáci mazel nebude žízniť. Široká plastová miska je skvelým riešením tiež pre väčšie plemená psov. Množstvo vody aj premyslené dispozície servise zaručí pohodlnú obsluhu pre vás a bezproblémový prístup k miske všetkým domácich miláčikom. Fontána disponuje jednoduchým dizajnom v príjemne klasickom duchu a premyslenou konštrukciou proti prevráteniu misky či rozstrekovaniu vody po okolí.

 

 

Zdraví a kvalita

V otázke zdravia a pitného režimu záleží nielen na dostatočnom množstve, ale aj na kvalite tekutiny. Drinkwell Sedona fontána pracuje s dvojfázovú technológiou prečisťovanie vody. V prvom pláne penovým filtrom zachytené všetky hrubé nečistoty ako chlpy, prach alebo zvyšky jedla. Pre dokonalú kvalitu přidkládá PetSafe Sedona ešte filtre na prírodnej báze aktívneho uhlia. Uhlie je súčasťou takmer všetkých zariadení pre čistenie a filtráciu vody konzumovanej človekom. Jeho účinky sú antibakteriálne a navyše odstráni z vody chlór a obsah ťažkých škodlivých kovov. Zneškodní tiež všetok zápach. Voda s fontánou Sedona stáva pre vašich miláčikov lákavejšie a predovšetkým zdravšie.

Tichý režim

Ponorné čerpadlo zaistí tichý chod cirkulácie a neodradí od pitia ani citlivejšie zvieratá. Tlmený zvuk prúdenia vody naopak povzbudzuje zviera k pitiu upokojí vaše domáce prostredie. Žiadny nadmerný hluk alebo nepríjemné hučanie nebude rušiť váš pokoj. Fontána je ideálna pre domáce využitie a zároveň tvorí estetický doplnok.

 

 

Určite oceníte tiež jednoduchú manipuláciu a údržbu. Fontánu môžete umyť aj v umývačke. Fontána PetSafe Sedona sa ľahko skladá, takže jej údržba nebude žiadny problém. Pre správnu funkciu zapojte zariadenie do siete pomocou priloženého sieťového adaptéra.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Pitný režim pre vašich miláčikov neustále k dispozícii, bez nečistôt, baktérií alebo zápachu
 • Vysoká kapacita fontány na 3 litre vody
 • Tichý chod plynulé cirkulácie
 • Nemusíte neustále meniť vodu v miskách
 • Konštrukcia proti prevráteniu misky
 • Komfortné aj pre väčšie plemená psov alebo aj dvojicu maznáčikov
 • Krásny a vkusný dizajn
 • Umývateľná a kompatibilné do umývačky
 • Jednoduchá manipulácia, ľahko rozložiteľné diely

V čom vám fontána pomôže?

 • Kvalitný pitný režim znamená zníženie rizika vytvorenia močového piesku a kameňov
 • Nabáda všetkých miláčikov k dostatočnému príjmu tekutín
 • Vašim zvieracím zverencom poskytujú vodu v potrebnej kvalite, to znamená bez chlpov, zvyškov krmiva a ďalších nečistôt.
 • Predchádza prevrhnutým miskám, kalužiam vody a prázdnej miske na vodu
 • Prispieva k lepšiemu estetickému dojmu prostredia
 • Buduje zdravú kondíciu a prevenciu obezity, obličkových a iných závažných ochorení

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre mačky
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

 • Miska z priehľadného plastu
 • Keramická vežička
 • Ponorné čerpadlo
 • Sieťový adaptér
 • Filtre z aktívneho uhlia a penové filtre
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.