Patpet F300 ohradník a výcvikový obojok

Patpet F300 kombinuje neviditeľný bezdrôtový plot a výcvikový obojok pre psov v jednom. Kombinácia funkcií ohradníka a výcvikového obojku Vám zabezpečí, že pes neutečie z vymedzeného priestoru alebo zabezpečí výcvik na vychádzke. Disponuje funkciou vibrácie, impulzu a zvuku a dosah až 300 m. Ohradník a výcvikový obojok je nabíjateľná a prijímač je ponoriteľný.

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
BAZAR - Patpet F300 ohradník a výcvikový obojok BAZAR - Patpet F300 ohradník a výcvikový… Skladom 1 ks 164 € Patpet F300 ohradník a výcvikový obojok Patpet F300 ohradník a výcvikový obojok na ceste 9 ks 185 €
185 € 152 € bez DPH
Na ceste 10 ks
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet F300 ohradník a výcvikový obojok

Patpet F300 kombinuje neviditeľný bezdrôtový plot a výcvikový obojok pre psov v jednom. Kombinácia funkcií ohradníka a výcvikového obojku vám zaistí, že pes neutečie zo záhrady alebo zabezpečí kvalitné výcvik vášho psa na vychádzke a to bez nutnosti pridania ďalšieho obojku. Patpet F300 je vhodný pre stredné a veľké plemená psov od 15 kg a disponuje funkciou zvuku, vibrácie a impulzu v 6 úrovniach. Ohradník aj výcvikový obojok je možné použiť až do vzdialenosti 300 m.

Ohradník pro psy

Neviditeľný ohradník disponuje funkciou zvuku a impulzu, ktoré sú nastaviteľné v 6 úrovniach. Zónu môžete nastaviť jednoducho stlačením tlačidla mínus a plus vo vzdialenosti od 30 do 300 m. Pokiaľ pes vstúpi do zakázanej zóny, je upozornený najskôr zvukom, ak pokračuje ďalej, obojok psa upozorní korekciou v podobe elektrostatického impulzu. Táto korekcia sa automaticky zvyšuje, podľa toho ako sa pes približuje do zakázanej zóny. Obojok má celkom 6 úrovne impulzu, od najslabšej po najsilnejšiu. Čím bližšie sa pes dostane k zakázanej zóne, tým silnejšie korekciu dostane. Ohradník je možné použiť pre neobmedzený počet psov.

Výcvikový obojek

Výcvikový obojok Patpet F300 vhodným výcvikovým obojkom pre základné terén - ako záhrada, park alebo cvičák. Do bežného prostredia je vzdialenosť do 300 m úplne dostatočná. Patpet F300 disponuje funkciou zvuk, vibrácie a impulz. Každú funkciu je možné nastaviť pomocou tlačidla plus a mínus v 6 úrovniach. Výcvikový obojok sa ovláda pomocou základne ohradníka, kde je pre každú funkciu tlačidlo zvlášť. Vďaka tomu je zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba. Prijímač aj základňa sú dobíjacie pomocou duálny USB nabíjačky, kedy je možné nabíjať súčasne. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné rozšíriť až pre výcvik 3 psov naraz.

 

Nastavení zón

Ohradník Patpet F300 má korekčné a výstražnú zónu. Zóny sú nastaviteľné podľa prednastavených vzdialeností.

 

 

Typ korekce 

Výcvikový obojok Patpet F300 má 6 úrovní impulzu, zvuku a vibrácie. Sila impulzu je vhodná pre stredné a veľké plemená psov. Ohradník disponuje funkciou zvuku a impulzu.

 

 

Dosah obojku

Patpet F300 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov.

 

 

Baterie a nabíjení

Ako vysielačka, tak i prijímač sú Patpet F300 osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2-3 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až niekoľko dní. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálny sieťovej nabíjačky.

 

Vodotěsnost 

Patpet F300 disponuje plne vodotesným a krátko ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna alebo rybníka. Základňa nie je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psů 

Patpet F300 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidiel prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Délka obojku

Ohradník Patpet F300 má veľmi pevný a kvalitné čierno-šedivý plastový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém, dobre drží na krku a je možné ho nastaviť až do dĺžky 72 cm.

 


Váha a rozměry

Základňa má šírku 8 cm, výšku 12 cm a hĺbku 3 cm, váha iba 130 g. Prijímač má šírku 4 cm, výšku 7 cm a hĺbku 3 cm a jeho váha je 63 gramov (vrátane batérie).

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Funkcia zvuk, vibrácie, impulz
 • Možné použiť vnútri aj vonku
 • Dosah až 300 metrov
 • Korekčné a výstražná zóna
 • Pre výcvik 3, alebo neobmedzene psov
 • Ohradník + výcvikový obojok
 • Ponoriteľný prijímač
 • Pre plemená psov od 15 kg
 • Základňa (vysielačka) nie je ponoriteľný

V čom vám ohradník pomôže?

 • V efektívnom odstránení nežiaduceho utekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zatvárať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať úplne voľne iba vo vami vytýčenej oblasti.
 • V spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozpletanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku.
 • V prerušení nežiaduceho správania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasné záhrady)
 • Ohradník vám zabezpečí vzájomnú slobodu. Bez starostí sa tak vzdialite od pozemku a váš pes nebude trpieť zatvorený
 • Vymedzíte si jednu alebo aj viac ľubovoľných zón na pozemku podľa vašich konkrétnych potrieb.

 

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Sila impulzu 6
Sila vibrácie 6
Sila zvuku 6
Rozmery prijímača 4 x 7 x 3 cm
Obvod pozemku 300 m
Hmotnosť prijímača 55 g
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcie impulz, zvuk, vibrácie
Napájanie Nabíjací

Obsah balenia

 • Základna
 • Přijímač
 • Krátke, dlhé elektródy
 • Gumové nástavce
 • Plastový obojok
 • Duálne USB kábel
 • Sieťový adaptér
 • Testovacie výbojka
 • Elektrody 
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.