Aetertek AT-919C
Aetertek AT-919CAetertek AT-919CAetertek AT-919C Ukáž video

Nehodnotené

BAZAR - Aetertek AT-919C

Bazarové a rozbalené výcvikové obojky AT-919c. Pokiaľ je dostupných viac variant, je možné vybrať z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustračné a zodpovedajú približnému stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Výber varianty produktu
 • Stav produktu


Ďalšie varianty:
Aetertek AT-919C BAZAR - Aetertek AT-919C Skladom ks 181 € Aetertek AT-919C Aetertek AT-919C Skladom > 10 ks 193 €
181 € 149 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZAR - Aetertek AT-919C

Informácie k stavu produktu

1) Rozbalené

Produkt je len rozbalený, prípadne bol poškodený obal a preto bol prebalený do neoriginálneho obalu. Produkt nebol nikdy použitý.

2) Zánovný*

Produkt bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, má maximálne niekoľko ľahkých odretí.

3) Ľahko použité*

Produkt bol používaný 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použité*

Produkt bol používaný 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi zrejmé škrabance, alebo otlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

* Predávame len 100% funkčné produkty, ktoré je možné využívať rovnako ako nové. Napríklad vodotesnosť a iné vlastnosti sú vždy zachované. Záručná doba pri kategórii 1 a 2 je rovnaká, ako pri nových produktoch. Záručná doba pri kategórii 3 a 4 je 6 mesiacov. Produkty je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

POPIS PRODUKTU

Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-919C je profesionálnym modelom výcvikového obojku od firmy Aetertek. Jedná sa o vylepšený model svojho predchodcu AT-919, ktorý má vylepšený prijímač, lepší výdrž batérie a zapínanie na magnet. Dosah obojku je 1000 metrov, čo je dostatočné pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýšia dobrou výdržou akumulátoru - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Aj vysielačka je dobíjateľná akumulátorom a jej výdrž je až 14 dní. Vysielačka AT-919C má podsvietený LCD displej a veľké tlačítka, ktoré sú dobre rozpoznateľné aj v tme (iná veľkosť, prelis) a sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť- je zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná.  Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 9-tich úrovniach, je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Obojok je plne vodotesný a obsahuje li-ion batériu, nie je potrebné meniť batériu, jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte ho dobiť. Obojok Aetertek AT-919C disponuje funkciami vibrácie, el. statickým impulzom, zvukom a tiež automatickým protištekacím módom. Silu impulzu si môžete nastaviť až v 10-tich úrovniach a pomocou tlačidiel na vysielačke meniť v priebehu celého výcviku. Funkciu protištekacieho módu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby. Zakúpením ďalšieho prijímača je možné výcvikový obojok Aetertek AT-919C rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami). 

 

 

Dosah obojku

 Aetertek AT-919C vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vôdzky do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah 1000 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-919C je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Aetertek AT-919C má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 10-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

 Protištekací mód

Obojky Aetertek ako jediné na svete disponujú automatickým inteligentným protištekacím módom (kombinácia výcvikového a protištekajúceho obojku v jednom). Vďaka protištekajúcemu módu môžete jednoducho zamedziť nežiadúcemu štekaniu vášho psa. Túto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

 

Batéria a nabíjanie

 Vysielačka aj prijímač sú pri Aetertek AT-216D osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 650mAh, ktorý sa nabije behom 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží prijímač 14 dní. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

 Aetertek AT-919C je dodávaný s plne vodotesným a ponorným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút). Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielačka u AT-919C je odolná proti dažďu a snehu.

 

Počet psov 

Aetertek AT-919C je možné používať pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

 

Displej

Aetertek AT-919C má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak i  v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. 

 


Dĺžka obojku

Aetertek AT-919C má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4cm, výšku 13,5cm, hĺbku 3cm a jej váha je 91 gramov. Prijímač má šírku 7,5cm, výšku 4cm, hĺbku 3,5cm a jeho váha je 56 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 1000 metrov
 • dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačítka
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • podsvietený LCD displej
 • dobíjateľný prijímač aj vysielačka
 • možnosť nastavenia 10-tich úrovní impulzu
 • vodotesný a ponorný prijímač do 1 metra
 • možnosť výcviku 2 psov naraz
 • vibrácie, zvuk, impulz
 • väčší prijímač a vysielačka
 • výdrž prijímača 1 až 3 dni

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 650 mAh
Hmotnosť vysielača 91 g
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Frekvencia 915 MHz
Hmotnosť prijímača 56 g
Batérie vo vysielači 450 mAh
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 13,5 x 3 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,5 x 4 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód áno
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 10
Dosah 1000 m
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielač 
 • Elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátory 
 • Duálna nabíjačka 
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • CZ, EN návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.