Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura X automatický samočistiaci záchod pre mačky + vrecia na odpad pre PURA X ZADARMO!

Petkit Pura X je skvelý samočistiaci zásobník pre mačky s moderným dizajnom a inteligentnými funkciami. Automatický čistiaci systém zbaví váš domov zápachu raz a navždy. Je vhodná pre všetky vekové kategórie a plemená mačiek. Puru X možno používať pre domácnosť s viacerými mačkami, má inteligentné LED upozornenia a ovláda sa prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie v smartfóne. 

+ Vrecká na odpadky pre Puru X ZDARMA! 

 

Viac informácií ›

2 měsíce Viac informácií › Objednávky do 21:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 22. 7.
444.76 € 367.57 € bez DPH

Strážiť dostupnosť

ks
Kód produktu: P54804
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Proces čistenia sa začne hneď, ako inteligentné senzory vo vnútri boxu zistia, že mačka opustila box, a kontaminovanú podstielku nahádžu do vrecka na podstielku. Špeciálna filtračná sieťka vnútri toalety oddeľuje znečistenú podstielku od čistej podstielky vo vnútornom valci. Po oddelení znečisteného steliva padá do pripraveného vrecka v odpadovom boxe, zatiaľ čo sa vnútorný valec otáča. Zabudovaný koncentrát rozprašuje príjemnú vôňu po odpadovom boxe, aby sa zápach odstránil pri zdroji. Ak je odpadová nádoba vo vnútri zariadenia plná, dostanete upozornenie na mobilný telefón a na zariadení sa rozsvieti inteligentné LED svetlo. Ak je box na podstielku plný, jednoducho vysuniete spodnú časť toalety, vyberiete vrecko so znečistenou podstielkou a vyhodíte ho. Záchod Pura X možno používať v domácnostiach s viacerými mačkami a pre všetky vekové kategórie a plemená mačiek do 10 kg Záchod možno naraz naplniť až 5 litrami podstielky a čistiť ho aspoň raz týždenne. 

+ Vrecká na odpadky pre Puru X ZDARMA! 

Rozmery toalety: 50,4 x 53,2 x 64,6 cm, vnútorný otvor toalety: 22 x 18,5 cm, vnútorné rozmery: 45,9 x 42 cm, hmotnosť: 15 kg

 

 

Inteligentná mobilná aplikácia

Inteligentná aplikácia PETKIT vás upozorní vždy, keď sa v záchode objaví aktivita mačky, nedostatok steliva, plný záchod alebo keď je potrebné doplniť rastlinnú tekutinu. S aplikáciou v smartfóne budete mať pod kontrolou, čo sa deje v boxe na podstielku vášho domáceho maznáčika. Stiahnite si aplikáciu v obchode App Store a Google Play.

 

 

Predložka pred toaletou

Z dôvodu roznášania podstielky okolo záchodovej misy a po byte, akonáhle mačka vyskočí zo záchodovej misy, je súčasťou balenia podložka Petkit na zachytávanie prebytočného piesku. Podložka je vyrobená z mäkkého materiálu a je príjemná na dotyk pre mačacie labky. Oranžová plocha podložky na obrázku zbiera podstielku, ktorú možno bezpečne vyprázdniť a vyčistiť alebo vyklepať späť do toalety. Predné nožičky podstielky Pura X s protišmykovou spodnou stranou zabezpečujú podložku k podlahe, aby sa nešmýkala. 

Toaleta Pura X je kompatibilná so všetkými typmi suchej hrudkujúcej podstielky.

 

 

LED displej a ovládacie prvky

Toaleta PURA X má prehľadný, moderný LED displej, ktorý umožňuje nastaviť a sledovať všetky funkcie zariadenia. Pomocou dvoch tlačidiel môžete zariadenie zapnúť/vypnúť, nastaviť čistiace cykly, spustiť striekanie atď. Na obrazovke sa môže zobrazovať aj aktuálna hmotnosť mačky, počet použití toalety za deň, percento zostávajúcej podstielky alebo upozornenia na správne umiestnenie krytu alebo toalety.

 

 

 

Bezpečnostné senzory

PURA X je jedna z najmodernejších automatických toaliet pre mačky. Tím inžinierov zdokonaľoval výrobok do posledného detailu viac ako 5 rokov. Špeciálnou vlastnosťou Pura X je séria viacerých senzorov, ktoré zisťujú rôzne činnosti. Vnútorné senzory zisťujú vstup a výstup mačky. Pura X je vybavená inteligentným systémom trojitej ochrany, ktorý bol vyvinutý na základe pozorovania prirodzeného správania mačiek. Má teda niekoľko ochranných údržbových bariér, ktoré zabraňujú potenciálnym rizikám. 

 

 

 

Box na odpad a vrecia

Toaleta Pura X má v spodnej časti box na odpadky, do ktorého sa ukladajú znečistené odpadky a hrudky. Keď je box na podstielku plný, toaleta vás upozorní v aplikácii Petkit na vašom mobilnom zariadení a na LED obrazovke toalety. Pri výmene naplneného boxu na podstielku stačí vytiahnuť nádobu a vrecko vhodiť do koša. Náhradné vrecká si môžete zakúpiť v našom e-shope.  

 

 

Odstránenie nepríjemných pachov

Čistenie toalety je veľmi jednoduché a zaberie len krátku chvíľu. Otočte a odomknite kolík na zadnej strane nádoby a zariadenie rozoberte. V prípade potreby môžete vybrať vnútorný bubon a umyť ho pod tečúcou vodou. Špeciálny dezodoračný koncentrát s príjemnou vôňou automaticky čistí prostredie toalety po každom použití, je netoxický a vyrobený zo zložiek, ktoré sú bezpečné na použitie v blízkosti domácich mačiek. Koncentrát vydrží približne 30 dní a môžete si ho zakúpiť v našom e-shope. 

 

Z hygienických dôvodov sa na všetky toalety v našej ponuke NEvzťahuje 30-dňová skúšobná lehota!

 

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Smart záchody Pro kočky Chovateľstvo Záchody pre psy a mačky Záchody pre mačky Automatické

Zobraziť celý popis

Parametre

Veľkosť Pre mačky
Rozmer 50,4 x 53,2 x 64,6 cm
Materiál Plast

Doplňujúce informácie

Výhody

 • Automatická hygiena mačacieho záchoda bez vašej účasti
 • Udržuje čisté a príjemné prostredie v domácnosti
 • Jednoduchá manipulácia a intuitívne ovládanie
 • Žiadny kontakt s nepríjemným a nehygienickým odpadom
 • Svetelný indikátor
 • Pre všetky plemená mačiek do 10 kg
 • Špeciálne sito na oddelenie znečistenej podstielky
 • Pre domácnosti s viacerými mačkami 
 • Kompatibilný so všetkými typmi suchej hrudkujúcej podstielky
 • Veľmi tichá toaleta

 

Nevýhody

 • Vyššia kúpna cena

 

Obsah balenia

 • Petkit Pura x samočistiaca toaleta
 • Predložka
 • Nabíjací adaptér
 • Vrecko na odpad
 • Vôňa 

Súvisiace produkty

Novinka
Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
1 618.38 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Automatická toaleta pro kočky ScoopFree ™ Original - 2nd Generation

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
404.29 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Tesla Smart Cat Toilet

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
808.99 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Automatická toaleta pro kočky ScoopFree™ Original - 2nd generation + stříška

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
456.91 €

Porovnať

Novinka
Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Litter-Robot III Connect samočistiaci toalety

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
1 173.21 €

Porovnať

Novinka
Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura X automatický samočistiaci záchod pre mačky

2 měsíce
465.00 €

Porovnať