Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot
Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBotAutomatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBotAutomatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot Ukáž video
Nehodnotené

Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot

Novinka

LavvieBot je automatická samočistiaci toaleta pre mačky menšieho vzrastu od 2 - 10 kg. Minimalistické a dizajnové spracovanie zapadne do každej domácnosti. Žiadne rozhádzané stelivo, automatické doplnenie podstielky, tichý motor, ľahká údržba. Ovládanie manuálne, alebo na diaľku pomocou aplikácie vo vašom smartfóne.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 385 € 1 144 € bez DPH
Skladom 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 21. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot

Samočistiaci záchod LavvieBot funguje veľmi jednoducho. Akonáhle mačka záchod použije "hrable" umiestnené vnútri prístroja výkaly zhrabnú do zásobníka v spodnej časti, v ktorom je umiestnený plastový vrece. V ňom sa odpad nejakú dobu hromadia bez toho, aby spôsoboval zápach. Za predpokladu, že je v domácnosti len jedna mačka, odpad treba vyniesť iba raz za dva až tri týždne. Stelivo navyše nie je potrebné pridávať ručne, vďaka automatizácii si ho prístroj zo zásobníka jednoducho doplní sám zo 6,5 litrového zásobníka. LavvieBot S účinne neutralizuje zápach prostredníctvom svojho deodorizéra z aktívneho kokosového uhlia, ktoré je potrebné meniť približne raz za 4-6 mesiacov. Rozmery vnútorné vaničky sú dostatočne priestranné, aby poskytovali mačkám pohodlné prostredie. Zásobník obsahuje až 5 litrov podstielky, čo je o 50% + viac ako u iných automatických toaliet. Pre Lavviebot S sa odporúča použiť štandardné hrudkovací stelivo. Toaleta má veľmi nízku hlučnosť - iba 26,5 dB, čo zodpovedá tichu v spálni. Výrobca sa tiež staral o bezpečnosť toalety vybavené niekoľkými senzormi. Sú skryté, aby na ne vaše mačka nemohla omylom kliknúť. Ak sa počas procesu čistenia pokúsi dostať dovnútra, zariadenie okamžite prestane fungovať a prejde do pohotovostného režimu, kým sa neopustí. Jednotku možno ľahko otvoriť a vnútorné misky možno umyť teplou vodou s pracími prostriedkami.

K zariadenie existuje aj mobilné aplikácie PurrSong pre Android aj iOS, v ktorej je možné sledovať stav zásobníka a tiež si nastaviť časový interval, v ktorom sa záchod bude čistiť od 10 do 60 minút. Ďalším doplnkom aplikácie je možnosť dostávať oznámenia, kedykoľvek mačka záchod použije. Záchod je vhodný pre použitie maximálne tromi mačkami a to z dôvodu zabezpečenia jeho dlhšej životnosti. LavvieBot odporúčame pre mačky od 2 -10 kg (neodporúčame pre mainskej mývalia a savanové mačky). Výhoda LavvieBotu je bezpochyby v jeho minimalistickom a dizajnovom spracovanie, vďaka ktorému zapadne do modernej domácnosti a stratí sa tak medzi ďalším vybavením bytu. Má tiež plochú hornú časť, takže na toaletu možno bezpečne umiestniť ľahké predmety. Jeho starostlivo premyslený estetický dizajn je dodávaný v elegantnej bielej farbe, takže ladí so všetkým vo vašej domácnosti.

Hlavné funkcie

 • Zdravie mačiek: LavvieBot bol zostavený tak, aby mačky nedostali močové infekcie a choroby, sleduje zdravie mačiek a informácie posiela do aplikácie PurrSong
 • Tichý motor: veľmi nízka hlučnosť nebude rušiť vás ani nevyľaká vašich miláčikov
 • Dezodorant: sa vnútri toalety postará o krásnu vôňu (výmena každé 2 mesiace)
 • Jednoduchá údržba: odnímateľné časti uľahčujú čistenie
 • Automatické doplnenie podstielky: zásobník 6,5 l automaticky doplňuje stelivo
 • Moderný vzhľad: minimalistické a dizajnové spracovanie zapadne do každej domácnosti
 • Aplikácia Purrsong: Bezplatná mobilná aplikácia pre IOS a Android
 • Rozměry d.49,5 x š.58 x v.70 cm , vnitřní rozměry: d.32 x š.43 x v.36 cm

 

 

Pre koho je LavvieBot vhodný?

LavvieBot môže používať väčšina typov mačiek od 2 - 10 kg, okrem prirodzene veľkých plemien, ako sú Mainská mývalia mačka a savanové mačky. Rozmery vnútorného priestoru LavvieBot sú dostatočne priestranné, aby poskytovali mačkám pohodlné využitie. Jednu toaletu doporučujeme pre použitie maximálne tromi mačkami.

 

Vhodné typy podstielky

Použite prírodné stelivo s malými časticami a na zariadení vyberte správny typ podstielky (stelivo v toalete, ktoré používate a nastavenie typu podstielky sa musí zhodovať). Možno tu použiť ako umelou výplň (napríklad bentonit), tak prírodné (tofu, kukuricu a tapioka). Akonáhle mačka dokončí potrebu a opustí zariadenie aktivuje sa časovač pre čistenie. Môžete ho nastaviť počas 15 až 90 minút, alebo ho môžete kedykoľvek ručne zapnúť pomocou špeciálnej aplikácie. Výrobca odporúča predĺžiť čakaciu dobu na čistenie v závislosti na tvrdosti zvieracích exkrementov.

 

Udržuje príjemnú kvalitu vzduchu

Deodorizér udržiava kvalitu vzduchu v miestnosti a udržuje príjemné prostredie pre vás i vašu mačku. Skladá sa z aktívneho kokosového uhlia, ktoré je potrebné meniť približne raz za 4-6 mesiacov. Toaletu LavvieBot treba čistiť každé 2 až 3 týždne, čo je viac ako dvojnásobok oproti ostatným automatickým toaletám. Špeciálne navrhnutý vchod LavvieBot pomáha udržať váš domov bez podstielky tým, že nechá zvyšky podstielky z labiek spadnúť späť do toalety, keď mačka vyskočí.

 

 

Bezplatná mobilná aplikácia Purrsong

Aplikácia je k dispozícii zadarmo v App Store a Google Play. Aplikácia upozorní na aktuálny stav odpadu (prázdny, čiastočne naplnený alebo úplne naplnený), kapacita zásobníka a typ podstielky, doba čistenie, tlačidlo reset, stav pripojenia k domácej Wi-Fi. Okrem toho si môžete nastaviť správy o tom, ako často vaša mačka navštevovala toaletu, pripomenutie nutnosti vyprázdniť odpadkový kôš alebo keď je zásobník podstielky prázdny. Ak máte doma dve mačky, zariadenie ich dokáže rozlíšiť, ak je rozdiel v ich hmotnosti aspoň 680 g.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Najprepracovanejší samočistiace toaleta na trhu
 • Udržuje kvalitu vzduchu v miestnosti
 • Automatické doplnenie podstielky
 • Tichý chod motoru
 • Najnovšia technológia
 • Moderný vzhľad do akéhokoľvek interiéru
 • Dostatok priestoru pre mačky
 • Pre plemená od 2 - 10 kg
 • Bezplatná mobilná aplikácia
 • Sleduje zdravie mačiek
 • Snadná údržba
 • Nie je vhodné pre veľké plemená mačiek

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky

Obsah balenia

 • Toaleta pre mačky LavvieBot
 • Napájecí adaptér
 • Vrecká na odpad
 • Deodorant
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.