Aetertek AT-919A

Akcia

Protištekací obojok Aetertek AT-219A sa konečne dočkal svojho vylepšeného modelu Aetertek AT-919A. Tento protištekací obojok reaguje len na zvuk. Je tak veľmi vhodný ako obojok proti vytiu psov. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz.

Pôvodne 93 € 73 € 60 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 24. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Aetertek AT-919A

Protištekací obojok Aetertek AT-219A sa konečne dočkal svojho vylepšeného modelu Aetertek AT-919A. Tento protištekací obojok reaguje len na zvuk. Je tak veľmi vhodný ako obojok proti vytiu psov. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz. Na rozdiel od väčšiny ostatných obojkov, dokáže inteligentná technológia rozoznať bežnú činnosť psa ako je napríklad príležitostné štekanie, škrabanie a beh, a tým zabraňuje falošnému spúšťaniu činnosti obojku. Nadmerné štekanie najskôr spustí zvukové upozornenie, ak pes šteká ďalej pripoja sa vibrácie obojku. Pokiaľ pes na zvukové upozornenie a vibrácie nereaguje, je spustený elektrostatický impulz, ktorý sa stupňuje v priebehu štekania. V okamžiku kedy pes prestane štekať, automaticky dôjde k prednastaveniu do východzieho stavu. Protištekací obojok Aetertek At-919A je napájaný dobíjacím li-ion akumulátorom, s možnosťou vypnutia. Vypnutie a zapnutie obojku prebieha pomocou magnetického krúžku na prijímači a magnetu, ktorý priložíte k obojku. Zároveň je obojok plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metru. Vzhľadom k rozmerom prijímača sa obojok hodí skôr na stredné a veľké psie plemená od 20kg.

 

Detekcia štekania

Aetertek AT-919A disponuje funkciou detekcia pomocou zvuku. Tzn. že sa obojok spustí na zvuk štekotu psa a to aj v prípade štekania psa, ktorý obojok na sebe nemá. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Na rozdiel od väčšiny ostatných obojkov, dokáže inteligentnou technológiou rozoznať bežnú činnosť psa a tým zabraňuje falošnému spúšťaniu činnosti obojku.

 

Typ korekcie 

Aetertek AT-919A využíva ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz. Nadmerné štekanie najskôr spustí zvukové upozornenie, ak pes šteká ďalej pripoja sa vibrácie obojku. Pokiaľ pes na zvukové upozornenie a vibrácie nereaguje, je spustený elektrostatický impulz, ktorý sa stupňuje v priebehu štekania.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Aetertek AT-919A využíva pre napájanie nabíjací a vymeniteľný Li-Ion akumulátor o kapacite 450mAh, ktorý sa nabije behom 2 hodín. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 3 až 5 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spustí. 

 

Vodotesnosť 

Aetertek AT-919A je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metru. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa, snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Aetertek AT-219A má vačší prijímač, takže je ideálny skôr pre stredné a veľké plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s s váhou od 20 do 90kg. 

 

Dĺžka obojku

Aetertek AT-219A má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm. 

 


Váha a rozmery

Aetertek AT-919A má ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 7,5cm, výšku 3 cm (bez elektrod), hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 73,5 gramov.. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný a nabíjací obojok
 • zvuk, vibrácie, impulz
 • magnetické zapínanie
 • vhodný aj proti vytiu
 • dlhé upozornenie než príde impulz
 • vačšie rozmery a váha prijímača
 • detekcia štekania pomocou zvuku

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 7,5 x 3 x 3,5 cm
Hmotnosť 73,5 g
Nastavenie citlivosti nie
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Batéria 450 mAh
Druh korekcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Výdrž v prevádzke 3 - 5 dní

Obsah balenia

 • Protištekací obojek
 • Elektródy
 • Magnet
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátor
 • Nabíjačka
 • Testovacia výbojka
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.