Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Pozor! Na trhu sa objavujú kópie obojkov Petrainer.

Vážení zákazníci,

radi by sme vás upozornili na stále častejší problém s elektronickými obojkami Petrainer. Na trhu sa objavujú kópie tejto značky, ktoré sa predávajú za nižšie ceny. Niektorí predajcovia ich dokonca priamo vydávajú za značku Petrainer. Tento problém sa rieši v Číně, odkiaľ pochádza výrobca elektronických obojkov Petrainer, spoločnosť Juxin International, ale aj v Českej republike a na Slovensku. Ďalším problémom je "šedý dovoz" týchto produktov. Kedy obojky predajca nakúpi z inej zeme, a potom ich predáva v ČR alebo SK za nižšie ceny. Pri nákupe od týchto predávajúcich nemáte istotu záručného a pozáručného servisu. Obojky, ktoré nepochádzajú z našej oficiálnej distribúcie vám nebudú opravené a ani na ne nebude poskytnutý žiadny servis!

 

 

Naša spoločnosť je jediným oficiálnym veľkoobchodným distribútorom značky Petrainer v Českej republike a na Slovensku. Len u obojkov zakúpených u nás alebo v našej sieti autorizovaných predajcov sme schopní garantovať ich 100% pravosť, plnú 2-ročnú záruku, slovenský návod či záručný a pozáručný servis. Dôrazne varujeme pred nákupom od iných, než autorizovaných predajcov. Je možné, že zakúpite produkty lacnejšie, ale vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre český trh - tzv. šedý dovoz. 

 

 

Prečo nakupovať u autorizovaného predajcu?

  • Garancia 100 % kvality: u tovaru zakúpeného v sieti autorizovaných predajcov máte garanciu, že tovar je originál a nejedná sa o kópiu či šedý dovoz. Každý produkt si môžete overiť tu: overenie pravosti

  • Garancia nadštandardného servisu a reklamácií: na tovar zakúpený v sieti autorizovaných predajcov sa vzťahujú nadštandardné reklamácie. Všetky reklamácie sú riešené v čo najkratšej dobe (väčšinou 3-5 dní) 

  • V sieti autorizovaných predajcov si môže zákazník tovar vyskúšať alebo zapožičať na 30 dní zdarma.

 

Ako poznám kópiu obojku Petrainer?

1) Hlavným kritériom ako poznať kópie produktov je cena. Všetci autorizovaný predajcovia dodržujú "doporučené" maloobchodné ceny. Ak sa pozriete na Heuréku, ceny produktov sú určené. Petrainer PET850 - doporučená cena 1290,-Kč - zobraziť na Heureke alebo Petrainer PET852 - doporučená cena 690,-Kč - zobraziť na Heureke. Ako môžete vidieť, všetci ceny dodržujú. Ak sa cena výrazne líši, môže sa jednať o kópie alebo šedý dovoz.

2) Na každom obale / krabici musí byť logo výrobcu, vo väčšine prípadov je aj na samotnom produkte. Len u pár modelov nie je logo na výrobku. U kópií logo na krabici nie je a nie je ani na produkte. Poprípade sa produkt nazýva úplne inak. 

3) Aby sme mohli odlíšiť originálne produkty od kópií alebo produktov, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh, všetky balenia z oficiálnej distribúcie sú opatrené unikátnym EAN kódom, podľa ktorého si môžete overiť pravosť produktov a tiež nálepku CZ a SK distribúcie. 

 

Kópie produktov (obal bez loga, EAN kódu a nálepky CZ/SK distribúcie)

 

Kópia produktu

Originálny produkt