Autorizovaný predajca

Naša spoločnosť je jediným a oficiálnym veľkoobchodným distribútorom značiek Aetertek, Petrainer, E-collar, NumAxes, Eyenimal, iTrainer, Canicom , EasyPet, SportDog, PetSafe, Dogtra, Martin Systém, Garmin a Reedog v Českej republike a na Slovensku. Len u obojkov zakúpených v našej sieti autorizovaných predajcov sme schopní garantovať ich 100% pravosť, plnú 2-ročnú záruku, slovenský návod či záručný a pozáručný servis. Dôrazne varujeme pred nákupom od iných, než autorizovaných predajcov. Je možné, že zakúpite produkty lacnejšie, ale vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre slovenský trh - tzv. šedý dovoz.

 

Certifikáty jednotlivých značiek, ktoré zastupujeme.

Čo to znamená a aké výhody vám to prináša?

  • Garancia 100% kvality: u tovaru zakúpeného v sieti autorizovaných predajcov máte garanciu, že tovar je originál a nejedná sa o kópiu či šedý dovoz. Každý produkt si môžete overiť tu: overenie pravosti

  • Garancia nadštandardného servisu a reklamácií: na tovar zakúpený v sieti autorizovaných predajcov sa vzťahujú nadštandardné reklamácie. Všetky reklamácie sú vyhotovené v čo najkratšej dobe (väčšinou 3-5 dní) 

  • V sieti autorizovaných predajcov si môže zákazník tovar vyskúšať alebo zapožičať na 30 dní zadarmo.

 

Naša firma je overená ústavom pre štátnu kontrolu veterinárnych biopreparátov a liečiv na predaj vyhradených liekov.