Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Sponzorujeme

Sponzorujeme útulky, výcvikové centrá, veterinárne kliniky, zväzy, kluby a rôzne charitatívne akcie a psie preteky. Dajte nám vedieť, čo robíte! V prípade záujmu o spoluprácu a sponzoring nás kontaktujte priamo na nikola@reedog.cz.

4. ročník Voříškiáda Fauničky

Milujeme orieškov! A preto sme sa aj tento rok rozhodli podporiť dobrú vec a zúčastnili sme sa akcie Voříškiáda Fauničky a zraz psích vozíčkárov. Pozrite si krásne fotografie z akcie tu

 

Welcome Summer 2018

Aktívny pes = spokojný pes! A to my v Reedog veľmi dobre vieme, preto sme sa tento rok rozhodli podporiť skvelú akciu pre aktívne psíky, ktorí milujú frisbee a pohyb na vzduchu!

Pozrite sa na fotografie z vydareného dňa tu.

 

Útulok Bouchalka - Vianoce 2017

Vianoce sú pre nás každoročne najhektickejším obdobím roku. Nič to ale nemení na tom, že sú to sviatky lásky a pomoci blízkym. Preto pomáhame i my! Tradičná zbierka pre útulok prebehla aj koncom roka 2017. Viac informácií o tom, ako sme 23. decembra doviezli 1,5 tony krmiva do útulku si prečítajte TU.

Video z akcie: 

 

 

Dogtrekking a Beh so psom "Partizánskym chodníkom"

Sponzorovali sme nultý ročník Dogtrekkingu a Behu so psom “Partizánskym chodníkom”, ktorý sa konal v krásnom prostredí okolia Vtáčnika - Udalosť na Facebooku

 

Výcvik hluchých psov

Sponzorujeme výcvikové centrum pre hluché psy - www.psivycvik-hluchypes.cz

 

Bouchalka - psí útulok

Psí útulok Bouchalka podporujeme dlhodobo - www.psiutulekbouchalka.cz

 

Dočasky De De z.s.

Dočasky De De z.s. je organizácia zaoberajúca sa zháňaním lepších domovov pre psíkov z útulkov, množiarní a iných nepriaznivých prostredí.

www.docaskydede.webnode.cz

 

 

 

3.ročník Voříškiáda Fauničky a celorepublikového zrazu psích vozíčkárov

Každoročná výstava orieškov a psíkov bez PP (charitatívna Voříškiáda - výťažok je venovaný na nákup krmiva pre opustené zvieratá).

Udalosť na FB

 

 

CZECH Northern CUP 2017

Udalosť na FB

 

 

 

Deň psích nádejí 2017 alebo "Pomôžeme, labku na to!" 

Udalosť na FB

 

Staff Bull Show I I. 2017

Udalosť na FB