Petkit Pura Cat kočičí toaleta

Akcia

Petkit Pura Cat je geniálny mačacia toaleta, ktorý zabezpečí 100% hygienu pre vás i vaše mačky. Predstavte si toaletu, ktorá stále vonia. Tak presne to je nová Petkit Pura Cat. Táto inteligentná mačacia toaleta disponuje vstavaným infračerveným teplotným senzorom, ktorý detekuje, kedy vaše mačka vstúpila do toalety, a po odchode vašej mačky odvedie zápach a zanechá tak čerstvú vôňu.

Pôvodne 173 € 152 € 125 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit Pura Cat kočičí toaleta

Pura Cat je moderná, dizajnová mačacia toaleta vyrábaná hig-tech spoločnosti Petkit, ktorá sa zameriava na SmartPet produkty. Petkit Pura Cat zaistí Vám i vašej mačke 100% hygienu. Predstavte si mačací záchod bez akéhokoľvek zápachu. To je nová Petkit Pura Cat. Táto šikovná toaleta disponuje vstavaným infračerveným teplotným senzorom, ktorý detekuje, kedy vaše mačka vstúpila do toalety, a po odchode vašej mačky odvedie zápach a zanechá tak čerstvú a voňavú vôňu. Záchod Petkit Pura Cat je vyrobený z odolného polystyrénu s vysokou rázovou húževnatosťou. Je vhodný pre mačky všetkých vekových kategórií a plemien.

 

 

Petkit Pura Cat je tiež vybavená špeciálnou nášľapnú platformou sa sitom, ktorá pomáha pri odstraňovaní podstielky z labiek mačky a zamedzí nežiaducemu roznášanie po celom dome. Túto platformu možno jednoducho vybrať pri čistení podstielky alebo úplne oddeliť pri čistení celej toalety.

 

 

Dva inteligentné pracovné módy

Pre zaistenie väčšej ochrany a návrate čerstvého vzduchu, boli navrhnuté dva rôzne pracovné režimy:

Pura automaticky odstraňuje zápach, keď domáci maznáčikovia vstupujú do zóny detekcie a rieši problém priamo pri zdroji.

V prerušovanom režime Pura beží každých šesť hodín automaticky a udržujte čerstvý vzduch.

 

Jedinečná technológia uvoľnenie vône

Pura Air inteligentne identifikuje podmienky prostredia, proaktívne pracuje v režime prúde a spolupracuje s negatívnymi iónmi, aby znížil prach, odstránil zápach a priviedol čerstvý vzduch pre vás a vašu rodinu.

 

 

Špeciálny osviežovač vzduchu s vysokým obsahom polyméru extrahovaných z približne 20 čistých rastlín je bezpečný a netoxický, odstraňuje zápach rovnako ako rozkladá pachové molekuly, ako je dusík, sírovodík, atď. Okrem toho tiež pomáha rýchlo potlačiť rozpad mikroorganizmov spojených s pachy a pôsobí preventívne proti rastu baktérií. Výdrž 3 mesiace.

 

Negatívne ióny pre odstránenie baktérií

Generátor záporných iónov umiestnený v PURA AIR môže uvoľniť negatívne ióny pre deaktiváciu vírusu. Negatívne ióny tiež pomáhajú adsorbovať prach a drobný popol, znižujú výskyt baktérií a znižujú prašnosť pre čistejší vzduch.

 

 

 

100% detekcia vďaka infračervenému tepelnému senzoru

Koncept dizajnu pochádzajúceho z očí hmyzu. PURA AIR je vybavený infračerveným tepelným systémom, ktorý dokáže automaticky rozpoznať, keď zvieratá vstúpi do detekčného dosahu, čo činí PURA AIR citlivejším a presnejším.

 

 

  • Rozměry: 37,5 cm x 50,7 cm x 35 cm 
  • Výdrž baterie: až 4 měsíce
  • Výměna filtru: každé 3 měsíce 
  • Indikátor vybité baterie i nutnosti výměny filtru

 

Na všetky toalety z nášho sortimentu z hygienických dôvodov NEPLATÍ 30-dňová lehota na vyskúšanie!

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Účinná hygiena mačacieho podstielky
  • Praktický box a odstraňovač zápachu
  • Aktivácia hygieny pomocou infračerveného teplotného senzora
  • Vhodné pre mačky všetkých vekových kategórií
  • Žiadne

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.