Alpha 100 + SK TOPO
Alpha 100 + SK TOPOAlpha 100 + SK TOPOAlpha 100 + SK TOPO Ukáž video
-9%
Nehodnotené

Garmin Alpha 100 + SK Topo

Akcia

Najnovšia generácia GPS obojka pre psov s dotykovým displejom a celkom novým uživateľským rozhraním v slovenskom jazyku. Spojenie technológií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke v náročnom teréne.


Ďalšie varianty:
Pôvodne 824 € 748 € 618 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 09. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Garmin Alpha 100 + SK Topo

Najnovšia generácia GPS obojka pre psov s dotykovým displejom a celkom novým uživateľským rozhraním v slovenskom jazyku. Spojenie technológií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke v náročnom teréne. Po pripojení kompatibilného obojku T5 (nie je súčasťou balenia) získate systém na sledovanie za akýchkoľvek podmienok s podporou novej funkcionality pre nastavenie geozón s upozorneniami.

Varianta CZ - české menu, mapa Topo Czech PRO

Varianta SK - slovenské menu, Slovakia Topo

HLAVNÉ PREDNOSTI GARMIN Alpha 100EMERGENCY ALERT - upozornenie na nebezpečenstvo: používatelia Alpha 100 majú možnosť jednoducho zdielať svoju aktuálnu polohu spolu s ďalšími a v prípade nebezpečenstva spustiť alarm.
ALPHA TRACKING - sledovanie aktivity ďalších používateľov Alpha 100 s prednastavenými správami.
DISTANCE ALERTS - upozornenia na vzdialenosť resp. rádius: nastavte si rádius pre spustenie upozornenia pokiaľ sa pes dostane mimo zvolený rádius v danej geozóne.

 • Alpha 100 je štandartne vybavená ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie volitelných extérnych snímačov ako externý snímač teploty tempe.
 • Zariadenie môžete jednoducho pripojiť k svojmu PC/MAC pomocou USB a môžte zdieľať svoje trasy prostredníctvom aplikácie BaseCamp, kde si môžte plánovať cesty, analyzovať a spravovať trasy a body, spravovať body záujmu POI a mnoho iného.
 • Alpha 100 vybavená 3D kompasom, čo z nej robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne a slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovolných máp z edície TOPO alebo cestné. 
 • Zariadenie je vybavené mapou Slovakia TOPO a TOPO Euro. TOPO Euro je digitálna (vektorová) mapa s pokrytím 42 štátov Európy. Vychádza zo zdrojov v miere 1:100 000 (Slovakia TOPO 1:25 000), obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa aj cestnú sieť s uličnou podrobnosťou. Nepodporuje však funkciu pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting). Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale aj v teréne v takmer všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť, pokrytie Cypru neobsahuje cestnú sieť. © EEA, Copenhagen, 2007. Takže sa v neznámom terénu nestratíte.
 • Aplikácia Adventures poskytuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako si môžete vymieňať jednotlivé príbehy s komunitou ostatných cestovateľov, chváliť sa so svojimi cestami či zdieľať svoje obľúbené miesta s priateľmi a rodinou.

 

Zariadenie používa rádiovú VHF technológiu k zisťovaniu polohy psov vo svojom prostredí. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi. Produkt Alpha 100 je schválené na používanie len v niektorých krajinách EÚ, vrátane Slovenska, nie však v Českej republike. Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku. Produkt a jeho použitie je schválené pre lokalizáciu loveckých psov na Slovensku. Prevádzkovanie zariadenia na území Slovenskej Republiky je možné na základe podmienok určených v individuálnom povolení na používanie frekvencie. Požiadavky nájdete v súbore pod obrázkom.  Priemyselná norma CE pod číslom CE0470(!) a CE0681(!). Používanie je povolené v niektorých krajinách Európy na konkrétnych frekvenciách. Podrobnosti k zmenám a podmienkam používania nájdete na uvedenom odkaze: Astro Legal

Zariadenie Garmin  je možné používať na území Českej Republiky na sledovanie záchranárskych psov, na základe individuálnej licencie vydávané ČTÚ na základe individuálnej žiadosti. Viz Licencia formulár 13 BCD: Žiadosť o licenciu

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku. Produkt a jeho použitie je schválené pre lokalizáciu loveckých psov na Slovensku. Prevádzka zariadenie na území Slovenskej republiky je možné na základe podmienok určených v individuálnom povolení na používanie frekvencie. Viď súbory na stiahnutie (pod obrázkami).

 


Dosah obojka

Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a GLONASS máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach a to vďaka dosahu až 14,5 km alebo 6,5km v závislosti od terénu a výberu obojka.

 

Vodotesnosť

Sledovanie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh ani blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.

 

Počet psov

Novinkou je tiež rozšírenie maximálneho možného počtu psov (obojkov) na sledovanie cez Alpha 100 - umožňuje sledovanie až 20 psov naraz, pričom každý GPS obojok posiela údaje o polohe každých 2,5, 5, 10, 30 alebo 120 sekúnd.

 

Displej 

Farebný dotykový displej s podporou multi-dotykového ovládania (aj v rukaviciach). Uhlopriečka 3” (7,6 cm); rozlíšenie 240 x 400 bodov.

 

 

Batérie a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené samostatným (dobíjacím Li-on) akumulátorom, ktorý sa nabíja priamo v zariadení s výdržou až do 20 hodín (v závislosti od použitia). Kapacita až 2000 mAh (3,7V).

 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 6,1 cm, výšku 16 cm a hĺbku 3,6 cm, hmotnosť zariadenia: 250 g (s akumulátorom).


  

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnosť spustenia funkcií na diaľku
 • obnovovacie frekvencie obojku každých 2,5 s
 • sledovanie aktivity ostatných na diaľku
 • menšia hmotnosť
 • nutnosť licencie

Najširšia ponuka príslušenstva

 • Len u nás nájdete najširšiu ponuku príslušenstva pre elektronické obojky, neviditeĺné ploty, protištekacie obojky, dvierka pre psov a mačky, fontány, smart pet a mnoho ďalšieho.Technické parametre

Podpora externej antény áno
Možnosť pridania máp áno

Obsah balenia

 • Alpha 100 s  Li-ion batéria (1ks)
 • 1ks VHF anténa (12,2cm) 
 • 1ks anténa pre T5 - dĺžka 57,5 cm,
 • dvojitý (split) USB nabíjací kábel 
 • napájací/nabíjací kábel do autozapaľovača 12V/24V,
 • klip na opasok 
 • sieťová nabíjačka AC 220V
 • predinštalovaná mapa TOPO EURO
 • dodávaná mapa Slovakia Topo v.4 microSD/SD 
 • 1-ročné predplatné služby - mapy zo satelitných snímkov 
 • SK, EN manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.