Patpet T680

Patpet T680 je elektronický výcvikový obojok s nastaviteľnými funkciami zvuku, vibrácie a impulzu. Na dosah 400 m môžete cvičiť až 3 psy zároveň pomocou jedinej ergonomicky tvarovanej vysielačky s prehľadným LCD displejom a ľahko prístupnými a prehľadnými tlačidlami. Nabíjací obojok je vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov od 30 kg.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

91 € 75 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet T680

Patpet T680 je dobíjací výcvikový obojok s extrémne dlhým pohotovostným režimom pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Obojok sa nabíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia a je plne nabitý za 2 hodiny. Tento výcvikový obojok má dosah až 400 metrov a disponuje funkciou zvuku, vibrácie v 8 úrovniach a impulzu, ktorý je nastaviteľný v 16 úrovniach. Obojok je vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné jednoducho rozšíriť výcvik pre 2 psy zároveň. Patpet T680 má ergonomicky tvarovanú vysielačku, s prehľadnými a oddelenými tlačidlami pre každú funkciu zvlášť a zámkom klávesov, ktorý zamedzí stlačeniu nesprávneho tlačidla. Vysielačka obsahuje aj okrúhly podsvietený LCD displej s ktorým budete mať dokonalý prehľad o zvolenej funkcii, kanáli psa a stave batérie.

 

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T680 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktoré je možné regulovať. Intenzita impulzu je nastaviteľná v 16 úrovniach, vibrácia má 8 úrovní, zvuk nie je možné nastaviť.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T680 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 400 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, ako aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač aj prijímač sú vybavené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T680 dohliadnete až na 3 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalší prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T680 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet T680 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Pevný a plastový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre veľké plemená psov. Komfortný pre obvod krku 20 – 70 cm. Obojok nemožno vymeniť.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,5 cm; výška – 15,5 cm; hloubka 2,4 cm, váha 86 g. Přijímač: šířka - 3,5 cm; výška - 6,5 cm; hloubka 3 cm, váha 130 g. 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Funkcia zvuku, vibrácie a impulzu
 • Dosah 400 m
 • Klips na opasok
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Podsvietený LCD displej
 • Možnosť výcviku až 3 psov
 • Nastaviteľná sila impulzu a vibrácie
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Dosah 400 m
Napájanie nabíjacie
Počet psov 1 - 3 psy
Výdrž vysielača 1 - 2 mesiace
Výdrž prijímača 30 dní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody
Sila impulzu 16
Hmotnosť vysielača 80 g
Hmotnosť prijímača 130 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 15,5 x 2,4 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,5 x 6,5 x 3 cm
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 8
Bateria v prijímači 400mAh
Napájanie vysielača 250 mAh

Obsah balenia

 • Vysielač
 • Přijímač
 • Krátke a dlhé elektródy
 • Gumové nástavce
 • Testovacia výbojka
 • Šnúrka na krk
 • Nabíjací USB kábel
 • Adaptér
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.