Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Patpet T502

Patpet T502 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie, svetlo a impulz v 99 úrovniach. Na dosah 800 m možno cvičiť až 3 psov pomocou jednej vysielačky, ktorá disponuje podsvieteným displejom. Zariadenie je nabíjateľná a vodeodolné. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg váhy.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 20. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 22. 5.
76.45 € 63.18 € bez DPH
ks
Kód produktu: P49167
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Patpet T502 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 800 m pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg váhy. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami zvuku v 3 úrovniach, vibrácie a impulzom v 99 úrovniach intenzity. Obojok disponuje funkciou svetla, ktorá ponúkne 3 rôzne blikajúce režimy pre pohodlné hľadanie psov v noci (fialová, modrá -červená a zelená). Výcvik možno rozšíriť až pre 3 psov zároveň. Vysielač ponúkne jednoduché ovládanie, pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo a nočné venčenie uľahčí svietidlo na hornej strane vysielača. Po 2 hodinovom nabití vydrží obojok Patpet T502 v prevádzke až 14 dní. Hlavnou výhodou sú gumové krytky, ktoré sú umiestnené na kontaktných bodoch. Vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný aj pre plemená ako je naháč alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam.

 

 

Typ korekcie:

Výcvikový obojok Patpet T502 ponúka 4 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom v 3 úrovniach, vibrácií alebo elektrostatickým impulzom, ktoré sú nastaviteľné v 99 úrovniach. Obojok disponuje funkciou svetla, ktorá ponúkne 3 rôzne blikajúce režimy (fialová, modrá -červená a zelená) pre pohodlné hľadanie psov v noci.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T502 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 800 metrov. Dosah 800 metrov je dostatočný, ako pre základné tak i profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese.

 

Batérie a nabíjanie:

Vysielač i prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitie zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom zotrvá po dobu 14 dní.

 

Počet psov:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T502 dohliadnete až na 3 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť dva prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T502 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotesnoť:

Výcvikový obojok psov Patpet T502 je len vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať len v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode. Vysielačka má najzákladnejšie ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Dĺžka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku 20 - 65 cm.

 

Hmotnosť a rozmery:

Rozmery prijímača sú: šírka 4 cm; výška 6 cm; hĺbka 5 cm a váha je 43 gramov. Rozmery vysielačky sú: výška 14 cm, šírka 4 cm, hĺbka 5 cm a váha je 59 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Zvuk, vibrácie, Svetlo, Impuls
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk, Světlo
Dosah 800 m
Dosah 800 m
Počet psov 1 pes
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotesnosť Vodeodolné
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Vodeodolné
Dĺžka obojku 20 – 65 cm
Výdrž prijímača 11 dní
Výdrž vysielača 30 dní
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Nabíjanie cez USB
Úroveň zvuku 3 úrovne
Úroveň vibrácií 99 úrovní
Úroveň impulzov 99 úrovní
Hmotnosť vysielača 59 g
Hmotnosť prijímača 43 g
Rozmery vysielača 14 x 4 x 5 cm
Rozmery prijímača 4 x 6 x 5 cm cm
Elektródy Krátke elektródy

Návody k stiahnutie

Doplňujúce informácie

Výhody

 • Dosah až 800 metrov
 • 99 úrovní impulzu
 • Podsvietený LCD displej
 • Pre každú funkciu tlačidlo
 • Zvuk, vibrácie, impulz a svetlo
 • Svietidlo pre nočné venčenie
 • Vhodný až pre 3 psov
 • Vodeodolný materiál
 • Malý a ľahký prijímač

Nevýhody

 • Žiadne

 Obsah balenia

 • Vysielač
 • Přijímač
 • Nylonový obojok
 • Nabíjací USB kábel
 • Testovacie výbojka
 • Manuál

Doporučené príslušenstvo

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Dogtrace d-control 1600

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
230.28 €

Porovnať

Nabíječka Garmin série PRO

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
48.53 €

Porovnať

Dogtrace d-control 640

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
177.67 €

Porovnať

Anténa pre Aetertek AT-919C, AT-918C

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
11.70 €

Porovnať

Vysielačka Canicom Voice 800

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
145.29 €

Porovnať

Magnetický kľúč Num´Axes

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
7.25 €

Porovnať

Batérie Num Axes AAA 4ks

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
3.61 €

Porovnať