Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka Novinka

Patpet T502

Patpet T502 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie, svetlo a impulz v 99 úrovniach. Na dosah 800 m možno cvičiť až 3 psov pomocou jednej vysielačky, ktorá disponuje podsvieteným displejom. Zariadenie je nabíjateľná a vodeodolné. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 8 do 90 kg váhy.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks
78 € 64 € bez DPH
ks
Kód produktu: P49167
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Patpet T502 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 800 m pre všetky plemená psov od 8 do 90 kg váhy. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami zvuku v 3 úrovniach, vibrácie a impulzom v 99 úrovniach intenzity. Obojok disponuje funkciou svetla, ktorá ponúkne 3 rôzne blikajúce režimy pre pohodlné hľadanie psov v noci (fialová, modrá -červená a zelená). Výcvik možno rozšíriť až pre 3 psov zároveň. Vysielač ponúkne jednoduché ovládanie, pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo a nočné venčenie uľahčí svietidlo na hornej strane vysielača. Po 2 hodinovom nabití vydrží obojok Patpet T502 v prevádzke až 14 dní. Hlavnou výhodou sú gumové krytky, ktoré sú umiestnené na kontaktných bodoch. Vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný aj pre plemená ako je naháč alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam.

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T502 ponúka 4 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom v 3 úrovniach, vibrácií alebo elektrostatickým impulzom, ktoré sú nastaviteľné v 99 úrovniach. Obojok disponuje funkciou svetla, ktorá ponúkne 3 rôzne blikajúce režimy (fialová, modrá -červená a zelená) pre pohodlné hľadanie psov v noci.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T502 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 800 metrov. Dosah 800 metrov je dostatočný, ako pre základné tak i profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač i prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitie zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom zotrvá po dobu 14 dní.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T502 dohliadnete až na 3 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť dva prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T502 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet T502 je len vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať len v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode. Vysielačka má najzákladnejšie ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku 20 - 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Rozmery prijímača sú: šírka 4 cm; výška 6 cm; hĺbka 5 cm a váha je 43 gramov. Rozmery vysielačky sú: výška 14 cm, šírka 4 cm, hĺbka 5 cm a váha je 59 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Elektrické obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov Vodeoodolné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Zvuk, Vibrace, Světlo, Impuls
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Světlo
Dosah 800 m
Dosah 800 m
Počet psov 1 pes
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotěsnost Voděodolné
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost Voděodolné
Délka obojku 20 – 65 cm
Výdrž přijímače 11 dní
Výdrž vysílače 30 dní
Napájení přijímače USB nabíjení
Napájení vysílače USB nabíjení
Úroveň zvuku 3 úrovně
Úroveň vibrace 99 úrovní
Úroveň impulsu 99 úrovní
Hmotnost vysílače 59 g
Hmotnost přijímače 43 g
Rozměr vysílače 14 x 4 x 5 cm
Rozměr přijímače 4 x 6 x 5 cm cm
Elektrody Krátké elektrody

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Novinka
Novinka
Patpet T502
Varianty (3)
pre 1 psa pre 2 psov pre 3 psov

Patpet T502

Skladom
78 €

Porovnať