Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet T260

Výcvikový obojok PatPet T260 je vhodný pre stredné aj väčšie plemená psov od 15 do 90 kg. Obojok s dosahom až 300 m môžete použiť pre 2 psy a je skvelý pre výcvik psa či každodenné prechádzky v náročnejšom teréne. Prijímač v štýle futbalovej lopty ponúka korekciu zvuku, impulzu a vibrácie. Zariadenie má vodeodolné vlastnosti, je dobíjací a vysielač s podsvieteným LED displejom ponúka pre každú funkciu tlačidlo zvlášť.

 

 

Viac informácií ›

Skladom 8 ks
102 € 84 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52167
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

PatPet T260 je spoľahlivý výcvikový obojok v štýle futbalovej lopty a je navrhnutý pre efektívny výcvik psa, alebo odstránenie nežiaduce správanie. Veľkosťou prijímača a silou korekcií je vhodný pre stredné a veľké plemená psov od 15 do 90 kg a je určený predovšetkým na výcvik základných povelov. Dosah 300 m je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Vysielač disponuje funkciou zvuku, impulzu a vibrácie, ktoré sa prispôsobia na mieru každej povahe aj veľkosti psa. Podsvietený displej má prehľadné čitateľné symboly, ktoré zobrazujú zvolený kanál psa, stav batérie, nastavenú korekciu a úroveň korekcie, všetko nastavíte jednoducho pomocou ľahko hmatateľných tlačidiel. Prijímač aj vysielač je dobíjací pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Prikúpením ďalšieho obojku je možné použiť aj na výcvik 2 psov naraz. Kompletný obojok je vodeodolný, na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode.

 

 

 

Typ korekce

Výcvikový obojok Patpet T260 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktoré sú nastaviteľné. Intenzita impulzu, vibrácie aj zvuku je nastaviteľná v 7 úrovniach.

 

Dosah obojku

S výcvikovým obojkom Patpet T260 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 300 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, ako aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač sú vybavené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 1-2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Vodotěsnost

Výcvikový obojok psov Patpet T260 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Počet psů

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T260 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalšie prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej

Vysielačka výcvikového obojku vám poskytne prehľad vášho nastavenia na podsvietenom LED displeji s tlačidlom pre každú funkciu zvlášť. Displej má veľké čitateľné symboly a zobrazuje zvolený kanál psa, stav batérie, nastavenú korekciu a úroveň korekcie.

 

Délka obojku

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Obojok je na nastavenie pre objem krku 20 - 60 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka: šířka – 4 cm; výška – 11,5 cm; hloubka 1,5 cm a hmotnost 86 g. Přijímač: šířka - 6 cm; výška - 6 cm; hloubka 2,5 cm, hmotnost 67 g.

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Impuls
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk
Dosah 300 m
Dosah 300 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre tvrdohlavé psy
Displej áno
Vodotěsnost Voděodolné
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost Voděodolné
Délka obojku 20 - 60 cm
Výdrž přijímače 30 dní
Výdrž vysílače 60 dní
Napájení přijímače USB nabíjení
Napájení vysílače USB nabíjení
Úroveň zvuku 7
Úroveň vibrace 7
Úroveň impulsu 7
Hmotnost vysílače 86 g
Hmotnost přijímače 67 g
Rozměr vysílače 4 x 11,5 x 1,5 cm
Rozměr přijímače 6 x 6 x 2,5 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Patpet T260
Varianty (1)
pre 1 psa

Patpet T260

Skladom
102 €

Porovnať