Patpet T260

Výcvikový obojok PatPet T260 je vhodný pre stredné aj väčšie plemená psov od 15 do 90 kg. Obojok s dosahom až 300 m môžete použiť pre 2 psy a je skvelý pre výcvik psa či každodenné prechádzky v náročnejšom teréne. Prijímač v štýle futbalovej lopty ponúka korekciu zvuku, impulzu a vibrácie. Zariadenie má vodeodolné vlastnosti, je dobíjací a vysielač s podsvieteným LED displejom ponúka pre každú funkciu tlačidlo zvlášť.

 

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

107 € 88 € bez DPH
Skladom 9 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 04. 04. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet T260

PatPet T260 je spoľahlivý výcvikový obojok v štýle futbalovej lopty a je navrhnutý pre efektívny výcvik psa, alebo odstránenie nežiaduce správanie. Veľkosťou prijímača a silou korekcií je vhodný pre stredné a veľké plemená psov od 15 do 90 kg a je určený predovšetkým na výcvik základných povelov. Dosah 300 m je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Vysielač disponuje funkciou zvuku, impulzu a vibrácie, ktoré sa prispôsobia na mieru každej povahe aj veľkosti psa. Podsvietený displej má prehľadné čitateľné symboly, ktoré zobrazujú zvolený kanál psa, stav batérie, nastavenú korekciu a úroveň korekcie, všetko nastavíte jednoducho pomocou ľahko hmatateľných tlačidiel. Prijímač aj vysielač je dobíjací pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Prikúpením ďalšieho obojku je možné použiť aj na výcvik 2 psov naraz. Kompletný obojok je vodeodolný, na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode.

 

 

 

Typ korekce

Výcvikový obojok Patpet T260 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktoré sú nastaviteľné. Intenzita impulzu, vibrácie aj zvuku je nastaviteľná v 7 úrovniach.

 

Dosah obojku

S výcvikovým obojkom Patpet T260 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 300 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, ako aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač sú vybavené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 1-2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Vodotěsnost

Výcvikový obojok psov Patpet T260 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Počet psů

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T260 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalšie prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej

Vysielačka výcvikového obojku vám poskytne prehľad vášho nastavenia na podsvietenom LED displeji s tlačidlom pre každú funkciu zvlášť. Displej má veľké čitateľné symboly a zobrazuje zvolený kanál psa, stav batérie, nastavenú korekciu a úroveň korekcie.

 

Délka obojku

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Obojok je na nastavenie pre objem krku 20 - 60 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka: šířka – 4 cm; výška – 11,5 cm; hloubka 1,5 cm a hmotnost 86 g. Přijímač: šířka - 6 cm; výška - 6 cm; hloubka 2,5 cm, hmotnost 67 g.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 300 m
 • Pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • Korekcia impulzu, vibrácie a zvuku
 • Podsvietený LED displej
 • Krátke a dlhé elektródy
 • Dobíjacie zariadenie
 • Vodeodolný materiál
 • Žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Dosah 300 m
Sila impulzu 7
Sila vibrácie 7
Sila zvuku 7
Dĺžka obojku 20 - 60 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 4 x 7 x 2,5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 5 x 12,5 x 1,5 cm
Hmotnosť prijímača 67 g
Hmotnosť vysielača 75 g
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvietený
Výdrž prijímača 30 dní
Výdrž vysielača 1 - 2 mesiace
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Vysielač
 • Přijímač
 • Nylonový obojok
 • USB nabíjecí kabel
 • Testovací  výbojka
 • Krátke a dlhé elektródy
 • Krátke a dlhé gumové nástavce
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.