Patpet T220
Nehodnotené

Patpet T220

Novinka Novinka

Patpet T220 je elektronický výcvikový obojok s nastaviteľnými funkciami zvuku, vibrácie a impulzu. Na dosah 400 m môžete cvičiť až 3 psy zároveň pomocou jedinej ergonomicky tvarovanej vysielačky s prehľadným LCD displejom a ľahko prístupnými tlačidlami. Nabíjací obojok je vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov od 15 kg.

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

84 € 69 € bez DPH
Skladom 9 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 31. 01. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet T220

Bezpečný, efektívny a humánny výcvikový obojok Patpet T220 ponúka nastaviteľné úrovne elektrostatického impulzu 1-16, vibrácie 1-8 a srandardný zvukový režim. Vybrať si tak môžete najvhodnejší režim a úroveň funkcie pre nevhodné správanie vášho psa. Ergonomicky tvarovaný vysielač obojku T220 umožní trénovať až 3 psy zároveň na dosah 400 m. Ľahko prístupné veľkosti tlačidiel a prehľadný LCD displej umožní pohodlné ovládanie a efektívnejší tréning psov. Obojok je iba vodeodolný, je možné ho používať v miernom daždi, ale nesmie dôjsť k jeho ponoreniu. Disponuje duálnym dobíjaním prijímača aj vysielača pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T220 ponúka 3 druhy korekcie - impulz, zvuk a vibrácie. Psa môžete usmerniť pomocou vibracie v 8 úrovniach a impulzom v 16 úrovniach, režim zvuku je nenastaviteľný.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T220 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 400 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, ako aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač aj prijímač sú vybavené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia, nabíjať môžete duálny USB káblom, ktorý je súčasťou balenia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T220 dohliadnete až na 3 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalší prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T220 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom s prehľadnými a dobre dostupnými tlačidlami. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav batérie a ukazovateľ zvoleného psa a polohu zámku.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet T220 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Obojok je na nastavenie pre objem krku 20 - 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka: šířka – 5 cm; výška – 15,5 cm; hloubka 3 cm, váha 77 g. Přijímač: šířka - 3,5 cm; výška - 8 cm; hloubka 3 cm, hmotnost 60 gramů.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Podsvietený LCD displej
 • Funkcia zvuku, vibrácie a impulzu
 • Vhodný až pre 3 psy
 • Pre každú funkciu tlačidlo
 • Duálne nabíjanie
 • Vodeodolný materiál
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 400 m
Sila impulzu 16
Počet psov 1 - 3 psy
Výdrž vysielača 2 - 3 týždne
Výdrž prijímača 30 dní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody
Hmotnosť vysielača 77 g
Hmotnosť prijímača 60 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 5 x 15,5 x 3 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,5 x 8 x 3 cm
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 8
Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Bateria vo vysielači 250 mAh
Napájanie Nabíjací akumulátor
Bateria v prijímači 500 mAh

Obsah balenia

 • Přijímač
 • Vysielač
 • Duálny USB kábel
 • Testovacia výbojka
 • Krátke a dlhé elektródy
 • Krátke a dlhé gumové nástavce
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.