Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Novinka

Patpet F900 PLUS

Jedinečná kombinácia výcvikového obojku s neviditeľným plotom. Patpet F900 Plus kombinuje dve obľúbené a často vyhľadávané výcvikové pomôcky. Trénujte svojho psa a zároveň ho udržujte v bezpečnej vzdialenosti od vás doma aj na cestách. A oveľa viac, lezie váš psík na gauč a potrebuje byť bez výcviku? Potom oceníte funkciu obmedzených zón. No skrátka, jeden vysielač, jeden prijímač a veľa možností využitia! Zariadenie je 100 % prenosné, funguje až pre troch psov súčasne a má všetky tri vyhľadávané korekcie - zvuk, vibrácie a impulz.

Viac informácií ›

Skladom 4 ks Viac informácií › Objednávky do 20. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 22. 5.
185.76 € 153.52 € bez DPH
ks
Kód produktu: P54716
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Jedinečná kombinácia výcvikového obojku s neviditeľným plotom. Patpet F900 Plus kombinuje dve obľúbené a často vyhľadávané výcvikové pomôcky. Trénujte svojho psa a zároveň ho udržujte v bezpečnej vzdialenosti od vás doma aj na cestách. A oveľa viac, lezie váš psík na gauč a potrebuje byť bez výcviku? Potom oceníte funkciu obmedzených zón. No skrátka, jeden vysielač, jeden prijímač a veľa možností využitia! Zariadenie je 100 % prenosné, funguje až pre troch psov súčasne a má všetky tri vyhľadávané korekcie - zvuk, vibrácie a impulz. Tréningové funkcie majú dosah až 300 metrov. Kruhovú bezpečnostnú zónu bezdrôtového ohradníka možno nastaviť až do priemeru 72 metrov. Ak máte bezdrôtový ohradník Patpet F900 Plus na doma alebo nebodaj na cesty, kempovanie či prenájom chaty, do tohto priemeru sa vždy zmestíte.

Typ korekcie:

Výcvikový obojok Patpet F900 PLUS ponúka 3 typy korekcie. Môže byť nastavený zvukom, vibráciamialebo elektrostatickým impulzom. Úrovne intenzity sú nastaviteľné v 16 úrovniach pre impulzy a 8 úrovniach pre vibrácie. Úroveň zvuku nie je nastaviteľná.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet F900 Plus môžete psa cvičiť na vzdialenosť až 300 metrov. Dosah je dostatočný na základný aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou na použitie v meste, ako aj v lese, kde sú horšie podmienky a dosah môže byť znížený.

 

Batérie a nabíjanie:

Vysielač a prijímač sú vybavené nabíjateľnou batériou. Rýchlosť nabíjania vysielača zaznamenáva 6 - 7 hodín do úplného nabitia, prijímača 3 - 4 hodiny. V pohotovostnom režime potom prijímač aj vysielač vydržia niekoľko dní v závislosti od frekvencie používania. Napríklad pri nepretržitom používaní vydrží 20 hodín.

 

Počet psov:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet F900 Plus môžete súčasne dohliadať až na 3 psy. Stačí dokúpiť ďalší prijímač (prijímače) a potom ich správne spárovať s vysielačom. Potom jednoducho prepínate medzi psami pomocou tlačidla na vysielači.

Displej:

Patpet F900 Plus má kvalitný podsvietený LCD displej s prehľadnými a ľahko dostupnými tlačidlami. Na displeji máte indikátory sily korekcie, indikátor stavu batérie a vybraného psa a mnoho ďalšieho.

 

Vodotesnosť:

Prijímač Patpet F900 Plus je vodotesný. Možno ho používať len v miernom daždi, nie je však možný dlhodobý pobyt vo vode a potápanie. Vysielač nemá žiadnu ochranu a musí sa uchovávať v suchu.

 

Dĺžka obojku:

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Pohodlný pre obvod krku do 65 cm. Po skrátení dĺžky sa dá nožnicami ľahko odstrihnúť, aby zbytočný plast nebránil pohybu vášho psa.

 

 Hmotnosť a rozmery:

Vysielač: 15 x 11 x 2 cm, 230 gramov. Prijímač: 7,5 x 4 x 3 cm, 70 gramov.

 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Pre stredné psy Pre veľké psy 0 až 300 metrov Patpet Elektrické Vibračné Zvukové Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov Bezdrôtové ohradníky

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk
Farba Čierna
Dosah 300 m
Materiál PVC plast
Vodotesnosť Vodeodolné, Bez ochrany
Napájanie Sieťový adaptér
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Úroveň vibrácií 8
Úroveň impulzov 16 úrovní
Hmotnosť vysielača 230 g
Hmotnosť prijímača 70  g
Rozmery vysielača 15 x 11 x 2 cm
Rozmery prijímača 7,5 x 4 x 3 cm
Elektródy Krátke a dlhé elektródy

Návody k stiahnutie

Doplňujúce informácie

Výhody 

 • Neviditeľný plot
 • Výcvikový obojok
 • Funkcia obmedzených zón
 • Tri typy korekcií - zvuk, vibrácie a impulz
 • 100 % prenosné zariadenie
 • Až pre tri psy
 • Pre stredné a veľké plemená

Nevýhody

 • Žiadne

Obsah balenia

 • Vysielač
 • Prijímač
 • Obojok
 • Montovateľný stojan vysielača
 • Nabíjací kábel
 • 2 páry elektród - dlhá a krátka
 • Testovacia lampa
 • 10 trávnikových zástrčiek
 • Školiaca príručka
 • Manuál

Súvisiace produkty