Martin System Tiny Trainer TT 200 SSC
Martin System Tiny Trainer TT 200 SSCMartin System Tiny Trainer TT 200 SSCMartin System Tiny Trainer TT 200 SSC
Nehodnotené

Martin System TT 200 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok TT 200 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je známy svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 200 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť 200 metrov. TT 200 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Verzia pre výcvik dvoch psov - Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC.

254 € 210 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System TT 200 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok TT 200 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je známy svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 200 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť 200 metrov. TT 200 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz so zvukom, zvukové upozornenie, nasledované impulzom, alebo len zvukové upozornenie). Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapnutie pomocou magnetu. Verzia len pre jedného psa.  Obojok TT 200 SSC je vhodný pre malé, stredné a veľké plemená. 

 

Dosah obojku

Martin System TT 200 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 400 metrov. Dosah 200 metrov je vhodný pre základný ale aj profesionálny výcvik psov. Martin System TT 200 SSC je ideálnou voľbou pre použitie predovšetkým v meste.

 

Typ korekcie

Martin System TT 200 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornení a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka.Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka je u Martin System TT 200 SSC osadená batériou typu CR2430. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač je na 3V batériu CR2 a vydrží 1 rok a pri častom používaní až 1 mesiac.

 

Vodotesnosť

Martin System TT 200 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímači nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System TT 200 SSC je verzia pre výcvik dvoch psov. V balení sú už dva prijímače.

 

 

Displej 

Martin System TT 200 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

Dĺžka obojku

Martin System TT 200 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmey

Vysielačka má šírku 7,2 cm, výšku 4 cm, hĺbku 2 cm. Prijímač má šírku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnosť upozornenia len zvukom
 • impulz v 9 úrovniach
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • veľká výdrž batérie
 • malá vysielačka
 • dosah len 200 metrov

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 75g
Bateria v prijímači CR2
Výdrž prijímača 1 měsíc
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Nastavenie vibrácií nemá
Nastavenie zvuku nie
Bateria vo vysielači CR2430
Frekvencia 869,5 MHz
Napájanie prijímača 9V baterie
Rozmer prijímača š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Vodotesnosť vodotesný
Počet psov až pre 2 psov
Nastavenie impulzov 9 úrovní
Druh korekcie zvuk + impulz
Dĺžka obojku 20 až 55 cm
Rozmer vysielača š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Displej LCD nepodsvietený

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač Tiny Trainer
 • Kontaktné body 14 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm
 • Lithiová batéria 3V CR2, 1ks a CR2430
 • Neonová skúšobná výbojka
 • Zaisťovací remienok na ruku pre ovládač
 • Krížový skrutkovač (pre otvorenie batériového priestoru ovládača)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.