Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC
Nehodnotené

Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorá je známa svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná malá vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí maximálne pohotový výcvik vášho psa. martin System Micro TT 402 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť 400 metrov. martin systém Micro TT 402 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až na 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie obojka pomocou magnetu na vysielači. Pri výbere varianty pre dva psy sú v balení dva obojky.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

351 € 289 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Micro TT 402 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorá je známa svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná malá vysielačka, prijímač a kompaktné prevedenie vám zaistia maximálne pohotový výcvik vášho psa. Martin System Micro TT 402 SSC je výcvikový obojok, ktorý funguje až na vzdialenosť 400 metrov. Martin System Micro TT 402 SSC disponuje funkciami vibrácia, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete zvoliť jedno zo štyroch nastavení zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz so zvukom, zvukové upozornenie nasledované impulzom, alebo len zvukové upozornenie). Toto nastavenie je možné zmeniť pomocou USB kľúča Emily. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších podmienok. Zapínanie obojka pomocou magnetu na vysielači. Pri voľbe varianty pre dva psy sú v balení dva obojky. Obojok TT 400 SSC je vhodný pre malé, stredné a veĺké plemená.

 

Dosah obojka

Martin System Micro TT 402 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vôdzky do vzdialenosti až 400 metrov. Dosah 400 metrov je vhodný pre základný ale aj profesionálny výcvik psov. Martin System TT 402 SSC je ideálnou voľbou pre použitie predovšetkým v meste, ale poslúži aj v lese.

 

Typ korekcie

Martin System Micro TT 402 SSC má možnosť využiť ako korekciu vibráciu, zvukové upozornenie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť na 9 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka je u Martin System Micro TT 402 SSC osadená 3V batériou typu CR2430. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač je osadený CR2 3V batériou. 

 

Vodotesnosť

Martin System TT 402 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo blato, ale nesmie dôjsť k jeho ponoreniu do vody.

 

Počet psov

Martin System TT 402 SSC je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Obojok je už pre výcvik dvoch psov. 

 

 Displej 

Martin System TT 402 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

 Dĺžka obojka

Martin System TT 402 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 7,2 cm, výšku 4 cm, hĺbku 2 cm. Hmotnosť 42g. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 34 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnosť upozornenia len zvukom
 • impulz v 9 úrovniach
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • veľká výdrž batérie
 • malá vysielačka
 • veľmi ľahký a kompaktný prijímač
 • dosah len 400 metrov

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 75g
Napájanie vysielača 3V batéria
Výdrž prijímača 1 měsíc
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Nastavenie vibrácií nemá
Nastavenie zvuku áno
Bateria vo vysielači CR2430
Frekvencia 869,5 MHz
Napájanie prijímača 3V baterie
Hmotnosť vysielača 42 g
Vodotesnosť Vodotesné
Počet psov až pre 2 psov
Nastavenie impulzov 9 úrovní
Druh korekcie Zvuk, impulz
Dĺžka obojku 20 až 55 cm
Rozmer vysielača š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Rozmer prijímača š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Displej LCD nepodsvietený

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač Micro Trainer
 • Kontaktné body 11 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm 
 • Lithiová batéria 3V CR2430 
 • Lithiová batéria CR2 3V
 • Neonová skúšobná výbojka
 • Istiaci remienok na ruku pre ovládač
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.