Martin System Micro TT 1000 SSC + Finger Kick
Martin System Micro TT 1000 SSC + Finger KickMartin System Micro TT 1000 SSC + Finger KickMartin System Micro TT 1000 SSC + Finger Kick
Nehodnotené

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick od svetoznámej značky Martin System. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí maximálne pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick je výcvikový obojok na vzdialenosť až 1000 metrov. Tiny Trainer TT 1000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť rozšírenia až pre výcvik dvoch psov. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

393 € 325 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 05. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick od svetoznámej značky Martin System. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick je výcvikový obojok na vzdialenosť až 1000 metrov. Tiny Trainer TT 1000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť rozšírenia až pre výcvik dvoch psov. Vďaka priloženému Finger Kicku môžete ovládať obojok celkom jednoduchým spôsobom, ktorý vám nebráni v pohybe rúk a je veľmi užitočný pri pohotovom vyslaní korekcie. 

 

Dosah obojka

Martin System TT 1000 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah 1000 metrov je vhodný aj pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System TT 1000 SSC je skvelou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese pri horších podmienkach.

 

Typ korekcie

Martin System TT 1000 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibráciu a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači. Všetky funkcie je možné zmeniť a ďalšie vlastnosti nastaviť pomocou USB Kľúča Emily. 

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač u Martin Systém TT 1000 SSC fungujú na 3V batérii typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač 1 mesiac pri stálom používaní.

 

Vodotesnosť

Martin System TT 1000 SSC je dodávaný iba s vodotesným prijímačom. Prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dôjsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System TT 1000 SSC je možné použíť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System TT 1000 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetkých ukazovateľov - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

 

Dĺžka obojka

Martin System TT 1000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 15,5 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 92 gramov. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,2 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • impulz + zvuk
 • impulz v 9 úrovních
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • dosah až 1000 metrov
 • veľká výdrž batérie
 • Finger Kick - pohotový diaľkový ovládač "do prstov"
 • žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 75g
Napájanie vysielača 3V batéria
Výdrž prijímača 1 měsíc
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Nastavenie vibrácií nemá
Nastavenie zvuku nie
Bateria vo vysielači CR2
Frekvencia 869,5 MHz
Bateria v prijímači CR2
Napájanie prijímača 3V baterie
Hmotnosť vysielača 92g
Vodotesnosť vodotesný
Počet psov až pre 2 psov
Nastavenie impulzov 9 úrovní
Druh korekcie impulz + vibrácie
Dĺžka obojku 20 až 55 cm
Rozmer vysielača š. 5,5cm x v.10,8cm x h.2,4cm
Rozmer prijímača š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Displej LCD nepodsvietený

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač Tiny Trainer
 • Kontaktné body 14 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm
 • Magnetický kľúč
 • Finger Kick
 • Lithiová batéria 3V CR2, 2 ks
 • Neonová skúšobná výbojka
 • Zaisťovací remienok na ruku pre ovládač
 • Krížový skrutkovač (pre otvorenie batériového priestoru ovládača)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.