Martin System TT 1000 SSC
Martin System TT 1000 SSCMartin System TT 1000 SSCMartin System TT 1000 SSC
Nehodnotené

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick od svetoznámej značky Martin System. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick je výcvikový obojok na vzdialenosť až 1000 metrov. Tiny Trainer TT 1000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až na 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť rozšírenia až pre výcvik dvoch psov. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
333 € 275 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 02. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick od svetoznámej značky Martin System. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick je výcvikový obojok na vzdialenosť až 1000 metrov. Tiny Trainer TT 1000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až na 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť rozšírenia až pre výcvik dvoch psov. 

 

Dosah obojka

Martin System TT 1000 SSC vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah 100 m je vhodný aj pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System TT 1000 SSC je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie

Martin System TT 1000 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impuls, ktorá je možné nastaviť v 9 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo na vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač sú u Martin System TT 1000 SSC osadené 3V batériou typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač vydrží 1 rok, pri stálom používaní až 1 mesiac. 

 

Vodotesnosť

Martin System TT 1000 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dôjsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System TT 1000 SSC je možné použíť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami. Pre najmenšie psy zakúpte verziu Micro Trainer TT 1000 SSC.

 

Displej 

Martin System TT 1000 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetkých ukazovateľov - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

 

Dĺžka obojka

Martin System TT 1000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 15,5 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 92 gramov. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,2 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • impulz + zvuk
 • impulz v 9 úrovních
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • dosah až 1000 metrov
 • veľká výdrž batérie
 • žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 75g
Napájanie vysielača 3V batéria
Výdrž prijímača 1 měsíc
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Nastavenie vibrácií nemá
Nastavenie zvuku nie
Bateria vo vysielači CR2
Frekvencia 869,5 MHz
Bateria v prijímači CR2
Napájanie prijímača 9V baterie
Hmotnosť vysielača 92g
Vodotesnosť vodotesný
Počet psov až pre 2 psov
Nastavenie impulzov 9 úrovní
Druh korekcie zvuk + impulz
Dĺžka obojku 20 až 55 cm
Rozmer vysielača š. 5,5cm x v.10,8cm x h.2,4cm
Rozmer prijímača š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Displej LCD nepodsvietený

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač Tiny Trainer
 • Kontaktné body 14 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm
 • Magnetický kľúč
 • Lithiová batéria 3V CR2, 2 ks
 • Neonová skúšobná výbojka
 • Zaisťovací remienok na ruku pre ovládač
 • Krížový skrutkovač (pre otvorenie batériového priestoru ovládača)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.