Vrhač vtákov Canifly PRO
CANIFLY s ovladačem CANICOM 1500 PROCANIFLY s ovladačem CANICOM 1500 PROCANIFLY s ovladačem CANICOM 1500 PRO
Nehodnotené

Vrhač vtákov Canifly PRO

Cvičný vrhač vtákov CANIFLY do veľkosti holuba alebo prepelice. Ovládač CANICOM 1500 PRO umožňuje ovládanie až 4 vrhačov na vzdialenosť až 1 500 m a až 2 výcvikových obojkov súčasne. Kompletná sestava s 1 vrhačom.

530 € 437 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 04. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Vrhač vtákov Canifly PRO

Cvičný vrhač vtákov CANIFLY pre veľkosti vtákov ako je holub alebo prepelica. Ovládač CANICOM 1500 PRO umožňuje ovládanie až 4 vrhačov na vzdialenosť až 1 500 m a súčasne až 2 výcvikových obojkov.

Vrhače vtákov sú veľmi jednoduché na obsluhu, robustné a dobre uspôsobené svojmu účelu. Vďaka dokonalej a vodotesnej elektronike ich nepoškodí ani dážď.

Vtáka do vrhača vložíte  zhora pri súčasnom napínaní pružín, alebo ich môžete vložiť novým vylepšeným spôsobom, a to špeciálnymi bočnými dvierkami až po natiahnutí a zaistení pružín. Tým máte k dispozícii obe ruky pre pohodlnejšie vkladanie vtáka.

Spustenie vrhača nasleduje ihneď po stlačení príslušného tlačítka na ovládači.

Ovládač CANICOM 1500 PRO je dômyselné zariadenie, ktoré okrem vyše popísaných funkcií slúži po doplnení o príslušné výcvikové obojky (prijímače) ako perfektný elektronický výcvikový obojok s veľkým dosahom až 1500 metrov, a to pre jedného alebo dvoch psov súčasne. Pomocou jediného ovládača tak môžete spúšťať až 4 vrhače vtákov a súčasne cvičiť až dva psy.

Ďalšou funkciou ovládača je možnosť ovládania jedného alebo dvoch zvukových obojkov pre sledovanie činnosti a pohybu psa CANIBEEP RADIO PRO, kedy je tento ovládač používaný miesto špecializovaného ovládača zvukového obojku. Cvičiteľ psa má tak všetky potrebné funkcie pekne pohromade v jedinom ovládači.

Možné sú následujúce kombinácie:

Výcvikový obojok pre 1 alebo 2 psov + 1 až 4 vrhače vtákov

Výcvikový obojok pre 1 alebo 2 psov + 1 alebo 2 zvukové obojky

Výcvikový obojok pre 1 alebo 2 psov + 1 alebo 2 vrhače vtákov + 1 zvukový obojok

V jednotlivých kombináciách sa vždy jedná o využitie 4 tlačidiel dole na ovládači, označených číslami 1 až 4. Pre jeden vrhač CANIFLY je potreba jedno tlačidlo (na aktiváciu vrhača, teda "vystrelenie" vtáka), na jeden zvukový obojok CANIBEEP RADIO PRO dvojica tlačidiel (jedno na zapnutie, jedno na vypnutie zvukového obojku).

Ovládanie zariadenia v akejkoľvek kombinácii je mimoriadne jednoduché a praktické.

 

Technické údaje:

Krytí elektroniky:

IP 67 (vodotěsné, ne proti ponoření)

Rozměry (š x h x v): stlačené pružiny: 300 x 300 x 130 mmuvolněné pružiny: 300 x 300 x 240 mm

Hmotnost: 2,38 kg (včetně baterií)
Technické parametre

Hmotnosť vysielača 130g
Rozmer vysielača 132 x 62 x 31 mm

Obsah balenia

  • cvičný vrhač vtákov CANIFLY 
  • alkalické batérie 1,5 V AA
  • diaľkový ovládač CANICOM 1500 PRO
  • lithitové batérie 15, V AA
  • remíenok na ruku pre ovládač
  • český návod 

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.