Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Menforsan ústny sprej proti nepríjemnému dychu 125ml

Staráte sa o svojho domáceho maznáčika dobre, ale stále vás trápi silný zápach z tlamy? Tento problém môžete vyriešiť vďaka Menfrosan ústnemu spreju pre psov a mačky proti nepríjemnému dychu.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks
11 € 8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2661
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Menforsan ústny sprej proti nepríjemnému dychu 125ml
Menforsan ústny…
11 €

Popis produktu

Staráte sa o svojho domáceho maznáčika dobre, ale stále vás trápi silný zápach z tlamy? Tento problém môžete vyriešiť vďaka Menfrosan ústnemu spreju pre psov a mačky proti nepríjemnému dychu. Tento ústný sprej proti nepríjemnému pachu odstraňuje nahromadený zubní povlak a chráni zubnú sklovinu, zároveň tak zabraňuje strate minerálov. Menforsan ústny sprej má šetrné zloženie, príjemnú chuť a neutrálne pH, takže Váš štvornohý miláčik nebude trpieť pri vstreku spreje a nebude sa brániť.

Objem: 125ml

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Kozmetika Starostlivosť o zuby a chrup Kozmetika pre mačky Starostlivosť o chrup

Zobraziť celý popis

Kosmetika pro psy

V čem vám kosmetika pomůže?   

  • Zamedzí defektom spôsobujúcim vášmu maznáčikovi nepohodlie a bolesť ako je strapatá srsť, neošetrené pazúriky, kožné exémy, zlý chrup či očné a ušné problémy.
  • Zo širokej škály vyberiete špecializované pre dukty určené pre vaše konkrétne požiadavky, vzhľadom na plemeno, vek a zdravotný stav vašich maznáčikov.
  • Obstará ich zdravie aj krásu pre každú situáciu vrátane zmeny ročných období.
  • Dopraje vášmu zvieratku pocit sviežosti, kondície a pohodlia.
  • Poskytne potrebné vitamíny, minerály, prírodné výťažky a ďalšie prvky pre dlhodobú krásu a skvalitnenie všetkých nevyhnutností.

 

Naposledy navštívené