!!!  FUNGUJEME pre vás a vašich miláčikov na 100% ✅ OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME každý deň a ✅ PRODEJNA OTEVŘENA od 7:00 do 17:00  !!!

                  🔥 BLACK FRIDAY 🔥 Pripravili sme pre vás zľavy až 70% na všetky kategórie. Akcia platí do 30.11. 2020. 👉 Zobrazit všechny slevy

SureFeed dávkovač s mikročipom

Akcia

Automatický dávkovač krmenia s mikročipom, ktorý kontroluje prístup. Ideálny pre domácnosť, kde je viac zvierat a musia mať napr. zvláštne kŕmenie či lieky. So SureFeedem sa už nemusíte báť, že si Vaši domáci maznáčikovia budú kradnúť jedlo.


Ďalšie varianty:
Pôvodne 160 € 122 € 101 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 01. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

SureFeed dávkovač s mikročipom

Automatický dávkovač krmenia s mikročipom, ktorý kontroluje prístup. Ideálny pre domácnosť, kde je viac zvierat a musia mať napr. zvláštne kŕmenie či lieky. So SureFeedem sa už nemusíte báť, že si Vaši domáci maznáčikovia budú kradnúť jedlo.

SureFeed dávkovač kŕmenia funguje na princípe mikročipu, ktorý má váš domáci maznáčik v tele (zavádza veterinár) alebo môžete použiť SureFlap RFID čipový prívesok na obojok. SureFeed je kompatibilný so všetkými čipmi. Ide o celkom inovatívny, vysoko kvalitný produkt. Tento automat na kŕmenie ponúka perfektné riešene pre domácnosť s niekoľkými zvieratami. Pre väčšinu majiteľov domácich zvierat je často obtiažne kontrolovať príjem potravy všetkých maznáčikov. Často sa stretávame s tým, že si zvieratká kradnú navzájom jedlo apod. O to viac problematické to je v situácii, kedy niektoré zo zvierat majú špeciálnu diétu alebo lieky. S tým už je však vďaka SureFeedu koniec! 

V domácnostiach, kde žijú mačky a psy spoločne predstavuje automat na kŕmenie konečne riešenie. 

SureFeed dávkovač kŕmenia má zabudovanú čítačku mikročipov, ktorá prečíta mikročip daného zvieraťa, ktoré keď sa priblíží k miske, otvorí mu poklop ku kŕmeniu, pokiaľ mu náleží. SureFeed môžete nastaviť až pre  32 zvierat. Pokiaľ sa k miske priblíží zviera, ktoré má dostať iné kŕmenie, miska sa uzatvorí a nejde otvoriť. Dávkovač tak zaisťuje, že každý maznáčik dostane iba kŕmenie. ktoré dostať má. Viečko dávkovača sa automaticky uzavre, pokiaľ zviera opustí priestor snímača. Čas meškania uzavrenia ide nastaviť na tri rýchlosti. Horné okraje misiek sú opatrené tesnením, ktoré vlhké aj suché krmivo uzavrie a to potom vydrží dlho čerstvé.

Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

SureFeed má výcvikový program, ktorý vám pomôže vaše zvieratká na kŕmitko postupne naučiť. Automat ide ovládať aj stlačením tlačítka pre otváranie.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • nie je potreba obojku (mikročip)
 • pracuje so všetkými bežnými číslami čipov 
 • aj pre nečipované zvieratá
 • kontroluje kŕmenie vašich maznáčikov
 • pevné a odolné zhotovenie
 • individuálne nastavenie čipov (pre každú mačku zvlášť)
 • až 32 rôznych čísiel čipovv
 • mikročip nie je obsahom balenia
 • batérie nie sú obsahom balenia

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

 • 1 SureFeed dávkovač kŕmenia
 • 1 šedá miska
 • 1 menšia miska (dvojitá) šedá
 • 1 matne šedá miska
 • 1 SureFlap RFID - čipový prívesok na obojok
 • český návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.