Petkit Fresh Metal Smart miska pre psov 1,7 l

Miska PetKit Fresh Metal je posledným výstrelkom od Hi-tech spoločnosti PetKit, ktorá sa zaoberá výrobou najmodernejších produktov pre psov a mačky. Táto miska vám zaistí dokonalý krmný plán. Jednoducho vám zváži potrebnú dávku krmiva a všetko si môžete zaznamenať pomocou aplikácie v telefóne. Modrá farba.

Výber varianty produktu
  • Farba


Ďalšie varianty:
50 € 41 € bez DPH
4 týždne
Kedy tovar dostanem?
v utorok 09. 03. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit Fresh Metal Smart miska pre psov 1,7 l

Miska PetKit Fresh Metal je posledným výstrelkom od Hi-tech spoločnosti PetKit, ktorá sa zaoberá výrobou najmodernejších produktov pre psov a mačky. Táto miska vám zaistí dokonalý krmný plán. Jednoducho vám zváži potrebnú dávku krmiva a všetko si môžete zaznamenať pomocou aplikácie v telefóne. Miska PetKit Fresh je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov a je ponúkaná v niekoľkých motívoch. Váš pes alebo mačka ju budú proste milovať. Miska je vyrobenia tak, aby bolo maximálne minimalizované vyliatie vody alebo vysypanie granulí, ako je to bežné u iných produktov.

 

 

Pre malých aj veľkých psov!

Miska PetKiT Fresh je vyrábaná vo 2 veľkostiach pre malých aj veľkých psov a mačky. Vyberte si design a veľkosť, ktorá vám aj vašemu maznáčikovi bude vyhovovať. Pre malých psov odporúčame misku PetKit Fresh

 

 

Jednoduché naváženie krmiva!

Jednoducho si nastavíte krmný plán a budete mať prehľad. Pomocou PetKit Fresh Metal si navážite presnú dávku krmiva. Už sa nestane, že váš pes alebo mačka bude prejedená alebo naopak bude mať nedostatok jedla.

 

Prepracovaný design a kvalitný materiál!

Designéri od firmy PeKit navrhli unikátny kúsok, ktorý na trhu nemá obdoby. Jedná sa o veľmi prepracované misky, u ktorých boli pri výrobe použité tie najkvalitnejšie materiály.  

 

 

Už žiadna rozliata voda a krmivo mimo misku!

Vďaka pogumovanej vrstve u misky PetKit Fresh, je maximálne zamedzené nežiadúce vyliatie vody alebo vysypanie granulí. Pogumovaná vrstva drží kovovú misku ako pribitú!

 

Vymeniteľná miska

Vyrobená z nerezové oceli, ktorá je odolná voči korózii. Materiál misky je často používaný v kontajneroch alebo dokonca zdravotníckych zariadení. Jemná povrchová úprava zabraňuje udržovaniu nečistôt a ide ju veľmi jednoducho umyť, dokonca aj v umývačke.

 

 

Na výber z mnohých farieb!

Spoločnosť PetKit myslela aj na design svojich misiek, a preto máte na výber z niekoľkých rôznych motívov. Nech už máte radi niečo originálneho alebo len čistý design, určite si vyberiete!

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • váží dávku krmiva
  • prepojenie s vašim mobilom
  • unikátny design
  • kvalitný materiál
  • jednoduchá údržba
  • vyššia cena

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

  • Miska
  • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.