Petkit Fresh Element dávkovač krmiva

Akcia

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element ponúka luxusný design a inovatívne patentované technológie. Chcete nakŕmiť vášho maznáčika jednoducho a dokonca aj na diaľku. Vyriešte zdravé kŕmenie pre vášho maznáčika jednoducho a kedykoľvek to potrebujete! Smart dávkovač krmiva Fresh Element vám jednoducho zaobstará kŕmny plán. Zaručí čerstvé kŕmenie, jeho správne odstupy a dokonca vás informuje o stave krmiva v zásobníku. Fresh Element ovládate jednoducho cez aplikáciu automaticky, alebo manuálne.

 

Výber varianty produktu
  • Farba


Ďalšie varianty:
Petkit Fresh Element absorbčné sáčky proti vlhkosti 5ks Petkit Fresh Element absorbčné sáčky proti… Skladom > 10 ks 8 € Petkit Fresh Element dávkovač krmiva Petkit Fresh Element dávkovač krmiva 10 dní 221 €
Pôvodne 332 € 221 € 183 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 15. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit Fresh Element dávkovač krmiva

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element ponúka luxusný design a inovatívne patentované technológie. Chcete nakŕmiť vášho maznáčika jednoducho a dokonca aj na diaľku. Vyriešte zdravé kŕmenie pre vášho maznáčika jednoducho a kedykoľvek to potrebujete! Smart dávkovač krmiva Fresh Element vám jednoducho zaobstará kŕmny plán. Zaručí čerstvé kŕmenie, jeho správne odstupy a dokonca vás informuje o stave krmiva v zásobníku. Fresh Element ovládate jednoducho cez aplikáciu automaticky, alebo manuálne. Petkit Fresh Element hravo dohliadne aj na diétny režim vášho štvornohého kamaráta. Základná myšlienka, že "Láska je čerstvá" vystihuje dokonale to, čo vám Petkit prináša: zdravie a čerstvú kvalitu pre vašich štvornohých miláčikov. 

 

 

Hlavné funkcie:

  • Ovládanie na diaľku - Jednoduché ovládanie cez smart aplikáciu pre Fresh Element. Aplikácia je kompatibilná s Android aj s iOS a jej ovládanie je veľmi intuitívne.
  • Vždy čerstvá strava - Petkit je priekopníkom technológií pre zachovanie čerstvej a kvalitnej stravy. Dávkovač disponuje systémom pre ochranu krmiva pred vlhkom a kontamináciou. 
  • Automatické dávkovanie - Jednoducho nastavíte veľkosť porcie, ich počet aj časové rozostupy medzi kŕmením. Vášmu maznáčikovi doprajete zdravé stravovanie aj keď mu nebudete na blízku.
  • Kŕmny plán na mieru - Petkit spočíta optimálny stravovací režim pre vášho maznáčika na mieru. Stačí cez aplikáciu zadať údaje o váhe, veku a plemene vášho stravníka a smart aplikácia cez algoritmus vypočíta optimálny príjem kalórií.
  • Patentovaný priechod krmiva - Vnútorný mechanizmus zamedzí vlhnutiu a zlepeniu stravy. Silikónový otáčací motor zaistí optimálny priechod krmiva a strava sa tak nezlepuje a nezakliesni sa v zariadení. 
  • Bezpečnostný senzor - Automatické dvierka disponujú senzorickým zabezpečením. Akonáhle behom uzatvárania zaznamená senzor v danom priestore objekt, dvierka sa zastavia. 
  • Vymeniteľné misky - K dispozícií je vymeniteľná miska z nerezového materiálu. 
  • Stav krmiva pod kontrolou - Váhový senzor vám poskytne záznam o množstve krmiva v zásobníku a to vám zobrazí v aplikácii. Pokiaľ krmivo dochádza, aplikácia vás upozorní.  

 

Jednoduché ovládanie cez aplikáciu

Vášho lačného kamaráta nakŕmite pokojne aj na diaľku vďaka smart aplikácii (kompatibilná s iOS aj Androidom). Ako? Jednoducho si vopred nastavíte, aké veľké porcie dávkovač poskytne maznáčikovi a koľkokrát za deň má kŕmenie prebiehať. Keď budete chcieť, môžete kŕmenie ovládať tiež manuálne stlačením jediného tlačidla. Jednoduché, zdravé a bezpečné kŕmenie pre vašich huňatých zverencov!

 

 

Zásobník až na 6l krmiva

Vnútorný box s kapacitou 6 l  tvorí zásobník na krmivo. Silikónové sitko boxu chrání stravu pred kontamináciou a vysúšať pred vlhkosťou. Fresh Element zabráni strate kvality krmiva ako je kontaminácia, vlhnutie a zlepenie, ktoré by mohlo spôsobiť uviaznutie granúl v dávkovači. Silikónový lem po obvode zásobníka boxu a vonkajších dvierok tesne uzatvorí priestor s krmivom. Vďaka spoľahlivému uzatvoreniu priestoru sa krmivo nekontaminuje nečistotami či baktériami z okolia. 

 

 

 

Automatické dávkovanie 

Porcie aj frekvenciu kŕmenia jednoducho nastavíte cez vašu smart aplikáciu Fresh Element. Presný priebeh dávkovania stravy podľa vášho nastavenia umožňuje integrovaný silikónový motorček, ktorý otáčavým pohybom dopraví krmivo až do misky. Dômyselný mechanizmus zabráni uviaznutiu potravy v dávkovači! Váhový senzor určí, kedy je už krmiva v boxe málo a upozorní vás notifikáciou. 

 

 

 

Jednoduché, zdravé a bezpečné kŕmenie

Automatické dvierka sa otvárajú iba vtedy, keď nastane čas kŕmenia. Akonáhle je porcia v miske, dvierka sa opäť uzatvoria. Že by si váš miláčik zasekol labku alebo prišiel k podobnému zraneniu? Nehrozí! Fresh Element má k dispozícii senzor, ktorý bezpečne  zaznamená, že sa v ceste nachádza objekt. Dvierka sa okamžite zastavia a uzatvoria sa iba v prípade, že je priestor priechodný. 

 

 

 

Kŕmny plán pod kontrolou

Neviete si rady, ako má optimálna strava vášho maznáčika vyzerať? Aplikácia vám pomôže aj s otázkou vhodného príjimu kalórií. Stačí zadať potrebná dáta o váhe, aktivite a plemene vášho chovanca. Optimálny režim pre stravníka vám vypočíta špeciálny algoritmus. Aplikácia je pre vás pripravená na stiahnutie pre Android aj iOS.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.