Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka

Menforsan Prírodný šampón pre šteňatá z pšeničných klíčkov

Jedinečný šampón Menforsan je veľmi jemný a vyrobený z pšeničných klíčkov.  Šteniatká potrebujú každodennú starostlivosť aby bola ich srsť jemná a nádherne sfarbená.

Viac informácií ›

Skladom 10 ks
11 € 8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2636
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Menforsan Prírodný šampón pre šteňatá z pšeničných klíčkov
Menforsan Prírodný…
11 €

Popis produktu

Jedinečný šampón Menforsan je veľmi jemný a vyrobený z pšeničných klíčkov.  Šteniatká potrebujú každodennú starostlivosť aby bola ich srsť jemná a nádherne sfarbená. Hravé, neposedné šteniatka dávajú srsti poriadne zabrať a ta mení svoju pôvodnú farbu. Pravidelnou starostlivosťou s kvalitným šampónom určeným práve pre nich, docielite, že vám z vašeho šteniatka vyrastie nádherný pes či fena s krásnou jemnou a lesklou srsťou žiariacou zdravím. Tento veľmi jemný šampón z pšeničných klíčkov splňuje prísne štandardy v starostlivosti o psie mláďatá, ktorá majú citlivú kožu a zároveň horšie znášajú akékoľvek chemické prípravky. Preto sú tieto šampóny Menforsan s citlivým zložením, ktoré nedráždi oči a sliznicu. Pšeničné klíčky obsahujú užitočné živiny k udržaniu a obnoveniu pružnosti srsti, obsahujú vitamíny skupiny E, B1, B2 a B6, kyselinu listovú a bielkoviny. Silný anti-oxidačný účinok výťažku z klíčkov pomáha stimulovať rast srsti. Šampón má vyvážené pH, preto je vhodný pre pravidelné a časté užívanie. Srsť vášho šteniatka bude po kúpeli krásne hydratovaná, hladká a príjemná na dotyk.

Objem: 300 ml

Produkt je zaradený v kategóriách

Šampóny Chovateľstvo Kozmetika Starostlivosť o kožu a srsť Menforsan

Zobraziť celý popis

Kosmetika pro psy

V čem vám kosmetika pomůže?   

  • Zamedzí defektom spôsobujúcim vášmu maznáčikovi nepohodlie a bolesť ako je strapatá srsť, neošetrené pazúriky, kožné exémy, zlý chrup či očné a ušné problémy.
  • Zo širokej škály vyberiete špecializované pre dukty určené pre vaše konkrétne požiadavky, vzhľadom na plemeno, vek a zdravotný stav vašich maznáčikov.
  • Obstará ich zdravie aj krásu pre každú situáciu vrátane zmeny ročných období.
  • Dopraje vášmu zvieratku pocit sviežosti, kondície a pohodlia.
  • Poskytne potrebné vitamíny, minerály, prírodné výťažky a ďalšie prvky pre dlhodobú krásu a skvalitnenie všetkých nevyhnutností.

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené