Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka

Menforsan prírodný hydratačný šampón so zeleným jablkom 300ml

Zdá sa vám, že srsť vašeho psíka je suchá, mdlá a bez lesku? Potom je tu pre vás tento prírodný hydratačný šampón Menfrosan. Šampón srsť revitalizuje, hydratuje a vie podporiť jej lesk aj prirodzenú farbu.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks
10 € 8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2642
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Menforsan prírodný hydratačný šampón so zeleným jablkom 300ml
Menforsan prírodný…
10 €

Popis produktu

Zdá sa vám, že srsť vašeho psíka je suchá, mdlá a bez lesku? Potom je tu pre vás tento prírodní hydratačný šampón MenfrosanŠampón srsť revitalizuje, hydratuje a vie podporiť jej lesk aj prirodzenú farbu. Výsledkom bude lesklá a na prvý pohľad zdravá srsť spokojného psíka.
Šampón oceníte predovšetkým v lete, pretože má naviac príjemný chladiaci účinok. Antioxidanty zo zeleného jablka reštrukturalizujú srsť a zanechajú ju prevzdušnenú a hladkú na dotyk. Všetky šampón Menforsan majú vyvážené pH a sú preto vhodné pre časté užívanie.

Objem: 300 ml

Produkt je zaradený v kategóriách

Šampóny Chovateľstvo Kozmetika Starostlivosť o kožu a srsť Menforsan

Zobraziť celý popis

Kosmetika pro psy

V čem vám kosmetika pomůže?   

  • Zamedzí defektom spôsobujúcim vášmu maznáčikovi nepohodlie a bolesť ako je strapatá srsť, neošetrené pazúriky, kožné exémy, zlý chrup či očné a ušné problémy.
  • Zo širokej škály vyberiete špecializované pre dukty určené pre vaše konkrétne požiadavky, vzhľadom na plemeno, vek a zdravotný stav vašich maznáčikov.
  • Obstará ich zdravie aj krásu pre každú situáciu vrátane zmeny ročných období.
  • Dopraje vášmu zvieratku pocit sviežosti, kondície a pohodlia.
  • Poskytne potrebné vitamíny, minerály, prírodné výťažky a ďalšie prvky pre dlhodobú krásu a skvalitnenie všetkých nevyhnutností.

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené