Vibračný protištekací obojok Patpet 258V

Protištekací obojok Patpet 258 V je bezpečný užívateľsky komfortný obojok, pre najrozšírenejšie plemená psov. Systém korekcie je vibračný s nastaviteľnou úrovňou citlivosti. Obojok Patpet 258 V disponuje funkciou šetriča energie. Designovo jednoduchý, menších rozmerov a vďaka menšej hmotnosti je vhodný ako obojok k základnému výcviku.

40 € 33 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 06. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Vibračný protištekací obojok Patpet 258V

Protištekací obojok Patpet 258 V je bezpečný užívateľsky komfortný obojok, pre najrozšírenejšie plemená psov s hmotnosťou od 5 do 90 kg. Systém korekcie je iba vibračný s automaticky zvyšujúcou sa intenzitou v 7 úrovniach. Obojok Patpet 258V disponuje funkciami šetriča energie, rozlíšenia psieho štekotu od okolitých zvukov a 5 nastaviteľných stupňov citlivosti detekcie štekania. Patpet 258V je designovo jednoduchý, menších rozmerov aj hmotnosti s jednoduchou manipuláciou. Všetky predpoklady pre základný obojok k efektívnej redukcii nevhodných návykov psa. 

Korekcia vibráciou sa spúšťa akonáhle váš psí spoločník zašteká. Pokiaľ pes štekať neprestáva, obojok opäť reaguje varovnou vibráciou. Časový moment vibrácie sa mierne predlžuje, dokiaľ pes v štekaní neustáva. Touto metódou s protištekacím obojkom Patpet 258V váš psí zverenec zisťuje, že vibráciu pôsobí jeho štekot a po čase používania sa dostaví výchovný efekt. Funkcia šetriča zabezpečí, že pokiaľ váš psí spoločník neprestáva štekať po dobu 30 sekúnd, obojok sa automaticky prepne do pohotovostného režimu. Pokiaľ obojok reaguje na štekot 7 krát po sebe, funkcie sa automaticky na dobu 30 sekúnd vypne. Potom sa opäť resetuje a pokiaľ psík šteká, opäť zaháji funkcie. S technológiou rozlíšenia psieho štekotu od okolitých zvukov a s korekciou vibráciou vám obojok Patpet 258V prináša komfortné riešenie nevhodného štekania psa. Obojok nemá vodotesné vlastnosti, hodí sa teda pre základné využitie doma.

Detekcia štekania

Protištekací obojok Patpet 258V využíva pre detekciu štekania zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Citlivosť pre zaznamenanie štekotu je nastaviteľná v 5 úrovniach. 

Typ korekcie

Patpet 258V užíva pre korekciu štekotu iba vibráciu. Stupeň varovného signálu zaisťuje moment vibrácie, ktorý sa následne predlžuje a to na 7 stupňovej škále.

 

Nastavenie obojka

Patpet 258V automaticky predlžuje moment vibrácie, pokiaľ pes v štekaní pokračuje. Pri tomto modeli máte možnosť nastavenia citlivosti na štekot a sami tak určíte hranicu, kedy má obojok korekciu zahájiť. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru pre vášho psa.

Batérie a nabíjanie

Protištekací obojok Patpet 258V nabijete jednoducho cez váš mobilný telefón alebo počítač. Uistite sa, že USB port bude kompatibilný s parametrami prikladaného USB kábla: vstup 100 - 240 V 50/60 Hz, výstup 5 V 1000 mA (nebo 300 mA/500 mA).

Vodotesnosť

Patpet 258V nie je vodotesný ani vodeodolný. Vďaka tomu, že nemá žiadnu ochranu proti vode a detekuje štekanie pomocou zvuku. Odporúčame tento obojok skôr pre bežné použitie v domácnosti.

Plemeno

Patpet 258V má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s hmotnosťou od 5 do 90 kg.

Dĺžka obojka

Patpet 258V má pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 5 až do 65 cm.

 

Hmotnosti a rozmery

Protištekací obojok Patpet 258V má veľmi malý, ľahký a ergonomický tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho hmotnosť je iba 50 g.

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,6 cm x 3 cm x 3,5 cm
Hmotnosť 50 g
Dĺžka obojku 15 - 60 cm
Druh korekcie vibrácie
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Výdrž v prevádzke 5 - 14 dní
Frekvencia 433,92 MHz
Napájanie Nabíjací

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.