Ultrazvukový protištekací obojok BarkWise

Jedná sa o najlepší protištekací obojok fungujúcí na báze ultrazvuku. Vhodne tvarované zariadenie dokonale priľne na krk psa a umocní silu vibrácií. Štekot detekuje pomocou mikrofónu. 


Ďalšie varianty:
116 € 96 € bez DPH
Skladom 3 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 19. 09. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Ultrazvukový protištekací obojok BarkWise

BarkWise je výrobkom americkej firmy GoodLife, špecializujúcej sa na ultrazvukové zariadenia. Jedná sa o výrobok najvyššej triedy, a je teda medzi ultrazvukovými a vibračnými protištekacími obojkami najúčinnejší. 

Štekot je detekovaný vstavaným mikrofónom, BarkWise reaguje vysielaním ultrazvuku. Táto bezpečná a humánna kombinácia vytvára dráždivý pocit, ktorý naruší a zastaví štekot Vášho psa.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Druh korekcie ultrazvuk
Nastavenie citlivosti áno
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie nabíjecí
Hmotnosť 41 g

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.