Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Reedog No Bark Vibro Premium

Reedog No bark Vibro Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Je vybavený funkciou zvuku a vibrácie a nastaviteľnou citlivosťou štekotu v siedmich úrovniach. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok je ponoriteľný do 1 metra, má dlhú výdrž batérie, dotykový displej a je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 50 kg.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 3.
78.57 € 64.93 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52055
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Reedog No Bark Vibro Premium
Reedog No Bark…
78.57 €

Popis produktu

Reedog No bark Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu. Je vybavený funkciou zvuku a vibrácie a možnosti nastavenia citlivosti štekotu v siedmich úrovniach, kde si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok disponuje korekciou zvuku + vibrácie, zvukovú korekciu nie je možné vypnúť, naopak vibráciu je možné nastaviť v 7 úrovniach. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíky od 5 do 50 kg. Reedog No bark Vibro Premium je vybavený plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút), je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Obojok disponuje dlhou vydržou batérie až 14 dní a jednoduchým ovládaním pomocou dvoch tlačidiel. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonmi.

 

 

Detekce štěkání 

Protistěkací obojok Reedog disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v siedmich úrovniach. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už cez mieru. Citlivosť na štekot umožňuje tiež korekciu vytia psíka. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku.

 

Typ korekce  

Obojok proti štekanie Reedog No bark Vibro Premium disponuje korekciou zvuku + vibrácie. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť, vibrácia je nastaviteľná v 7 úrovniach. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľkých, stredných aj malých psíkov.

 

Nastavení obojku 

Intenzita vibrácií je k dispozícii v siedmich nastaviteľných úrovniach. Reedog No bark Premium disponuje tiež detekciou citlivosti na štekot a hodí sa tak aj na korekciu vytia. Zo siedmich stupňov sily vibrácií ľahko vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonmi.

 

 Baterie a nabíjení

Reedog No bark Vibro Premium sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor s kapacitou 300 mAh vydrží v prevádzke pri plnom dobití až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa.

 

 Vodotěsnost

Reedog No bark Vibro Premium je dodávaný s plne vodetesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút) s označením IP67. Je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Univerzálny obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčný variant pre väčšinu psích temperamentov od 5 do 50 kg.

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je tiež pevný nylonový čierno-biely obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenie nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby pre obvod krku 25 až 62 cm.

 

Váha a rozměry

Obojok proti štekanie disponuje malými rozmermi: 4 cm x 7 cm x 3,7 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Obojok váži iba 93 g.

 

Výhody

 • Kompletne programovateľný
 • Vyvinutý tímom kynológov
 • Korekcia zvuku a vibrácie
 • Nastaviteľná citlivosť
 • Pre všetky veľkosti psov
 • Dlhá výdrž batérie
 • Dobíjecí akumulátor
 • Ponoriteľný až do 1 metra
 • Stand by mode
 • Dotykový displej

Nevýhody

 • Nie je vhodný pre najmenšie plemená psov
 • Nemá korekciu impulzu

 Obsah balení

 • Příjímač Reedog
 • Nastaviteľný pevný nylonový obojok
 • USB kábel na dobitie
 • Manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa typu korekcie Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa značky Reedog Obojky proti vytiu

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkce Vibrace, Zvuk
Detekcia zvuk
Nastavenie citlivosti áno
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre tvrdohlavé psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení
Délka obojku 25 - 62 cm
Výdrž přijímače 10 - 14 dní
Úroveň zvuku 7 úrovní
Úroveň vibrace 7 úrovní
Hmotnost přijímače 93 g
Rozměr přijímače 4 x 7 x 3,7 cm

Protištekacie obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Súvisiace produkty

PetSafe® Lite

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
98.31 €

Porovnať

Farebné kryty (kamufláž) pre DogSilencer
Varianty (3)
biela vzor maskáč vzor stromu

Farebné kryty (kamufláž) pre DogSilencer

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
31.19 €

Porovnať

BarkWise + diaľkový ovládač

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
169.37 €

Porovnať

Novinka
Novinka

Patpet B801

Na ceste 10 ks, v pondelok 11. 3. u vás
78.57 €

Porovnať

Patpet 772S

Na ceste 69 ks, v pondelok 11. 3. u vás
66.72 €

Porovnať