Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Zľava -30%

Reedog No Bark Premium

Reedog No bark Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Je vybavený funkciou zvuku, vibrácie, impulzu a nastavenia citlivosti štekotu v siedmich úrovniach. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok je vodotesný, s dlhou výdržou batérie, dotykovým displejom a vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 50 kg.

 

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 5.
80.43 € Pôvodná cena
56.31 € 46.53 € bez DPH
Zľava -30%
Ušetríte 24.13 €
ks
Kód produktu: P45652
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Reedog No Bark Premium
Reedog No Bark…
56.31 €

Popis produktu

Reedog No bark Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu. Je vybavený funkciou zvuku, vibrácie, impulzu a nastavenia citlivosti štekotu v siedmich úrovniach, kde si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok proti štekanie Reedog No bark Premium disponuje tromi druhmi korekcií s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity vibrácie a impulzu v siedmich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíky od 5 do 50 kg. Reedog No bark Premium je vodotesný. Nie je však ponorný. Je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody. Obojok disponuje dlhou vydržou batérie až 14 dní a jednoduchým ovládaním pomocou dvoch tlačidiel. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonmi.

 

 

Detekcia štěkania

Protistěkací obojok Reedog disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v siedmich úrovniach. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už cez mieru. Citlivosť na štekot umožňuje tiež korekciu vytia psíka. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku.

 

Typ korekcie  

Obojok proti štekanie Reedog No bark Premium disponuje tromi druhmi korekcií s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity vibrácie a impulzu v siedmich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľkých, stredných aj malých psíkov.

 

Nastavení obojku 

Intenzita vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v siedmich nastaviteľných úrovniach. Reedog No bark Premium disponuje aj detekciou citlivosti na štekot a hodí sa tak aj na korekciu vytia. Zo siedmich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonami.

 

 Bateria a nabíjanie

Reedog No bark Premium sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor s kapacitou 300 mAh vydrží v prevádzke pri plnom dobití až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

 


 Vodotesnost

Reedog No bark Premium má vodotesný prijímač s označením IPX6. Je tak vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa i snehu.

 

Plemeno 

Univerzálny obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčné variantu pre väčšinu psích temperamentov od 5 do 50 kg.

 

Dĺžka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový čierno-biely obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenia nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby pre obvod krku 25 až 62 cm.

 

Váha a rozmery

Obojok proti štekaniu disponuje malými rozmermi: 4 cm x 7 cm x 3,7 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Obojok váži iba 93 g.

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa značky Reedog Obojky proti vytiu Nejprodávanější

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk
Detekcia zvuk
Nastavenie citlivosti áno
Veľkosť Stredné psy, Veľké psy, Pre tvrdohlavé psy
Vodotesnosť Vodotesné
Napájanie Nabíjanie USB
Dĺžka obojku 25 - 62 cm
Výdrž prijímača 14 dní
Batéria v prijímači 300 mAh
Úroveň zvuku 7 úrovní
Úroveň vibrácií 7 úrovní
Úroveň impulzov 7 úrovní
Hmotnosť prijímača 93 g
Rozmery prijímača 4 x 7 x 3,7 cm

Návody k stiahnutie

Výhody

 • Kompletne programovateľný
 • Vyvinutý tímom kynológov
 • 7 úrovní vibrácie a 7 úrovní impulzu
 • Citlivosť na štekot v 7mi úrovniach
 • Pre všetky veľkosti psov
 • Dlhá výdrž batérie
 • Dobíjací akumulátor
 • IPX6 vodotesný
 • Stand by mode
 • Dotykový displej

 

Obsah balenia

 • 1x prijímač Reedog
 • 1x nastaviteľný pevný nylonový obojok
 • 1x USB kábel na dobíjanie
 • 1x manuál
 • 1x testovacia lampa
 • 2x Elektródy

Protištekacie obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Súvisiace produkty

Novinka

Patpet U01

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
60.22 €

Porovnať

Batérie Kodak CR14, UM2, 1,5V

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
2.39 €

Porovnať

Elektrody pro obojky PET854 a PET855

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
5.22 €

Porovnať

Iki Pulse

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
108.78 €

Porovnať

Energizer CR2450 2ks

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
5.63 €

Porovnať