PetSafe Little Dog (PBC19-11796)

Sprejový protištekací obojok PetSafe Little Dog je 2. najmenší protištekací obojok na svete s váhou len 25 gramov. Jedná sa o ideálnu voľbu pre čivavy, maltézáky, bišonky a ďalšie najmenšie plemená. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie Perfect Bark™, ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofón.


Ďalšie varianty:
110 € 91 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 17. 03. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe Little Dog (PBC19-11796)

Sprejový protištekací obojok PetSafe Little Dog je 2. najmenší protištekací obojok na svete s váhou len 25 gramov. Jedná sa o ideálnu voľbu pre čivavy, maltézáky, bišonky a ďalšie najmenšie plemená. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie Perfect Bark™, ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofón. Protištekací obojok sa aktivuje len v prípade ak zachytí ak zaznamená vibrácie hrtanu a zárovee zvuk štekania, po aktivácii obojka dôjde k sprejovej korekcii. Týmto sú takmer naprosto minimalizované prípady falošného spustenia obojka. Vďaka tejto funkcii je obojok vhodný aj do oblastí, kde je vícej psov. Obojok nemôže byť žiadnym spôsobom ovplyvňovaný ostatnými psami. Systém obsahuje software "Temperament learning", ktorý sleduje aká úroveň korekcie je pre psa ideálna, aby se zamedzilo jeho nadmernému štekaniu, prípadne sa táto vlastnosť psa eliminovala. Obojok je teda vhodný svojím nastavením skutočne pre malé plemená a zároveň aj pre veľké a temperamentné psy. Vhodný pre psy od 2,7 kg do 26 kg

 

Použité technológie:

Perfect Bark™ duálná detekcia nadmerného štekania pomocou sensoru vibrácií a mikrofónu. Tato technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu len vtedy, pokiaľ zaznamená vibrácie z hlasivek a zároveň zvuk pri štekání

Temperament learning - tato technológia umožňuje obojku, aby sa prispôsobil temperamentu psa a zaručil tak čo nejmenej, ale zároveň čo najúčinejších korekcií. Obojok si zapamätá silu korekcie, ktorej je nejčastejšie potreba k zamedzeniu štekotu psa. Pri následnej aktivácii sa obojok spustí na tejto, prípadne o stupeň nížšej úrovni korekcie.

 

Detekcia štekania

PetSafe Little Dog je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotom cudzieho psa. 

 

Typ korekcie 

PetSafe Little Dog je sprejový obojok, ktorý pri štekaní nevysiela korekciu pomocou impulzu, ale vystriekne psovi sprej na čumák. Sprej je pre psa nepríjemný. Účinnosť spreja je veľmi efektívny a zabráni rýchlo psovi vo štekaní. Korekcia pomocou spreje nemusí však fungovať na všetkých psov, je však druhou najúčinnejšou korekciou po korekcii impulzom. Náplň vydrží 30-40 spustení (v prípade zapožičania je nutné sprej uhradiť).

 

Batérie a nabíjanie

Obojok PetSafe Little Dog využíva pre napájanie vymeniteľnú 6V batériu RFA188. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 3 6 mesiacov. Predovšetkým záleží na tom, či obojok vypínate pri nepoužívaní (vyberiete batériu) alebo nie.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok PetSafe Little Dog je vodotesný, nie však ponoriteľný. Nevadí mu dážď, sneh, ale psík by sa s ním nemal kúpať. 

 

Plemeno 

Obojok PetSafe Little Dog odporúčame hlavne pre čivavy, yorkšíry, krysaríkov, maltézákov, boloňáky a ďalšie malé plemená psov. Ide použiť aj pre stredné a veľké psy, ale na tie nemusí byť tak účinný, predovšetkým kvôli malému prijímači, z ktorého by sprej mohol vystrieknuť nie priamo na ňufák. 

 

Dĺžka obojku

PetSafe Little Dog má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná až do 50 cm. 

 


Váha a rozmery

PetSafe Little Dog má malý a ľahký obojok, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • indikátor stavu batérie
 • indikátor množstva spreju
 • druhá najúčinejšia metóda
 • dlhá výdrž batérie
 • nemusí účinkovať na vačšie plemena

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Nastavenie citlivosti nie
Dĺžka obojku 20 - 50 cm
Batéria 6V RFA188
Druh korekcie sprej
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v prevádzke 3 - 6 mesiacov

Obsah balenia

 • Protištekací obojek PetSafe Little Dog
 • Nastaviteľný obojok
 • Batérie
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.