Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Patpet 772V

Protištekací obojok Patpet 772 V využíva pre korekciu štekania iba zvuk a vibráciu. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť na 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká hlasitosť štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje nastaviť 7 úrovní intenzity pre zvuk či vibráciu. Patpet 772 V je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Bez korekcie impulzom a úžasne ľahký je Patpet 772 V vhodný pre všetky veľkosti psov!

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 22. 7. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 24. 7.
58.96 € 48.73 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11951
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Protištekací obojok Patpet 772 V využíva pre korekciu štekania iba zvuk a vibráciu. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť na 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká hlasitosť štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje nastaviť 7 úrovní intenzity pre zvuk či vibráciu. Patpet 772 V je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Bez korekcie impulzom a úžasne ľahký je Patpet 772 V vhodný pre všetky veľkosti psov! Zariadenie disponuje úspornými rozmermi a ľahkou konštrukciou 57 g (zariadenie + obojok +  dobíjací akumulátor). Ďalšie prednosti obojka proti štekaniu je jednoduchá manipulácia jednotlivými tlačidlami pre citlivosť detekcie, korekciu zvukom a vibráciou. Údaje sa pre vašu kontrolu zobrazia na miniatúrnom displeji zariadenia. Patpet 772 V integruje dobíjací akumulátor a po jeho dobití zostane zariadenie v prevádzke až po dobu 14 dní.

Obojok proti štekaniu či vytiu Patpet 772 V detekuje hranicu hlasitosti štekania a pokiaľ dôjde k prekročeniu určenej hranice, obojok psíka upozorní. Činnosť zahajuje obojok najskôr zvukom alebo vibráciou. Postupnosť upozornenia a jeho intenzita závisí na vašom nastavení. Vzhľadom k dispozíciám zariadenia Patpet 772 V ako je nastaviteľná citlivosť na štekanie, sila korekcií a zároveň malá a ľahká jednotka je Patpet 772 V komfortný pre psy rôznych plemien a veľkostí.

 

 

 Detekce štěkání

Patpet 772 V disponuje škálou 7mi stupňov pre detekciu štekotu. Voľbou stupňa citlivosti regulujete korekciu vzhľadom na hlasitosť psieho štekania. Čím vyššiu úroveň citlivosti nastavíte, tým menej nahlas bude môcť psík štekať bez začatia korekcie. Nastavenie citlivosti vám umožní určiť, aká hlasitosť štekania je v medziach tolerancie a nemusí byť korigovaná. Citlivosť na štekanie určuje obojok aj na korekciu vytia.

 

Typ korekce 

Obojok proti štekanie ponúka pre korekciu varianty zvuk a vibrácie. Zvukovú korekciu je možné vypnúť. Intenzitu korekcií zvolíte na škále 7 stupňov. Rozmedzie je dostatočné pre väčšinu psích temperamentov aj veľkostí. Protistěkací obojok Patpet 772 S nedisponuje impulzom a preto sa hodí pre psíkov, ktorí dobre reagujú na varovanie vibrácií i majiteľov, ktorí sa cítia s využitím impulzu nekomfortne.

 

Nastavení obojku 

Patpet 772 V rozlišuje 7 úrovní sily zvuku aj vibrácie. Nastavíte si ich pohodlne podľa vašich požiadaviek. Varianty 7 stupňov intenzity ponúkajú korekcie vhodné pre väčšinu psích temperamentov. S Patpet 772 V nemusíte sa obmedzovať plemenom alebo veľkosťou psa. Jednoduchý systém prepínania tlačidiel pre nastavenie vám používanie obojku ešte viac uľahčí.

 

Baterie a nabíjení

Integrovaný dobíjací akumulátor má kapacitu 280 mAh a po nabití bude fungovať po 14 dní.

 

 

Vodotěsnost

Zariadenie je vodeodolné s označením IPX6 a nevadí mu daždivé počasie. Môžete obojok bez obáv používať aj v bežných podmienkach daždivého počasia. Obojok však nevydrží ponor a nie je preto možné plávanie alebo kúpanie. Patpet 772 nie je určený do podmienok trvalých intenzívnych dažďov nie je. Pobyt vonku či na záhrade za miernych zrážok však nepredstavuje žiadny problém.

 

 Plemeno

Patpet 772 V je komfortný pre všetky veľkosti psov. Najúčinnejší bude obojok pre psíkov, ktorí sú citlivejší alebo dobre reagujú na korekciu vibrácií. Veľmi temperamentné a najväčšie plemená psov môžu k úspešnému nácviku potrebovať aj korekciu s impulzom. Úrovne na nastavenie sily korekcií sú vhodné pre väčšinu psov, vrátane tých väčších.

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový obojok. Jednotka sa na obojok ľahko aplikuje a kvalitný materiál zaručí vášmu psíkovi pohodlie. Obojok ľahko nastavíte pre psa na mieru. Pre pohodlie psíka máte k dispozícii 74 cm dĺžky.

 

 

 Váha a rozměry

Protistěkací obojok Patpet 772 V disponuje malými rozmermi: 6,3 cm x 3,8 cm x 2,4 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si na obojok zvyknú. Nízka váha iba 70 g (jednotka + obojok + akumulátor) zabezpečí komfort aj menším plemenám psov. Jednotka disponuje navyše ergonomickým tvarovaním, aby psíkovi umožnila ľahko si na obojok zvyknúť. Veľmi nízkou hmotnosťou iba 57 g. 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa typu korekcie Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeodolné Podľa značky Patpet

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkcia Vibrácie, Zvuk
Detekcia zvuk + vibrace hlasivek
Nastavenie citlivosti áno
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotesnosť Vodeodolné
Napájanie Nabíjanie USB
Dĺžka obojku 20 - 74 cm cm
Výdrž prijímača 12 -14 dní
Batéria v prijímači 280 mAh
Úroveň zvuku 7 úrovní
Úroveň vibrácií 7 úrovní
Hmotnosť prijímača 70 g
Rozmery prijímača 6,3 x 3,8 x 2,4 cm

Návody k stiahnutie

Hodnotenie zákazníkov

100%

Ohodnotil
1 zákazník.
template.product.text-review.rated
1 zákazník.
který si produkt zakoupil

5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
 • Overený zákazník 100%

  • Šetrný ku psovi
  • jednoduché ovládanie
  Pridané: 18.12.2019

Zobraziť všetky hodnotenia

Protištekacie obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Súvisiace produkty

Zľava -15%

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Na ceste 5 ks, v pondelok 29. 7. u vás
62.92 €
53.49 €

Porovnať

Zľava -15%

Taška Num´Axes z mikrovlákna

10 dní, v piatok 2. 8. u vás
11.84 €
10.07 €

Porovnať

Patpet B600

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
62.92 €

Porovnať

Tkaný řemen modrý 20 mm x 75 cm

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
7.88 €

Porovnať

Plastový kryt 772V

10 dní, v piatok 2. 8. u vás
11.84 €

Porovnať

Batéria Energizer CR2016

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
1.67 €

Porovnať

BarkWise + diaľkový ovládač

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
169.87 €

Porovnať

Sieťový adaptér pre DogSilencer

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
11.45 €

Porovnať

Zľava -20%
Novinka

Dizajnové tréningového zariadenia proti štekaniu

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
23.37 €
18.69 €

Porovnať

Zľava -15%
Elektrody Canicalm - różne długości
Varianty (2)
16 mm 21 mm

Elektrody Canicalm - rôzne dĺžky

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
7.88 €
6.70 €

Porovnať