Patpet 772S

Doporučujeme

Protistěkací obojok Patpet 772 S využíva na korekciu štekania zvuk, vibráciu a elektrostatický impulz. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v siedmich úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje korekciu impulzom vypnúť a užívať iba korekciu zvuk a vibráciu. Patpet 772 S je vode odolný, bez obáv obojok využite aj v mierne daždivom počasí.

72 € 59 € bez DPH
Skladom 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 31. 03. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 772S

Protištekací obojok Patpet 772 S využíva pre korekciu štekania zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekania presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje korekciu impulzom vypnúť a používať iba korekciu zvukom a vibráciou. Patpet 772 S je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Je vhodný pre všetky veľkosti psov. Patpet 772 S umožňuje korekciu impulzom vypnúť používať iba korekciu zvukom a vibráciou. Využite ponuku korekcií vo variantách: iba zvuk, zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Patpet 772 S je vodeodolný, bez obáv obojok využite aj v mierne daždivom počasí. . Obojok disponuje nízkou hmotnosťou a síce len 70 gramov, a jednoduchým ovládaním jednotlivými tlačidlami pre každú funkciu. Citlivosť nastavenia a intenzitu korekcií skontrolujte na miniatúrnom displeji zariadenia. Obojok je dobíjací a vydrží vo funkcií pri plnom dobití až 14 dní. Protištekací obojok Patpet 772 S disponuje pre váš pokoj navyše bezpečnostnou poistkou: pokiaľ obojok spustí korekciu 7 krát behom 1 minúty, režim sa automaticky prepne do módu Stand By. V pohotovostnom režime zotrvá po dobu jednej minúty a potom nastavené funkcie resetuje. Spustený režim signalizuje obojok, ak 7 krát po sebe zabliká. Vašu orientáciu uľahčí informácie v prikladanom manuáli. Nájdete v ňom odporúčania nastavené vzhľadom k plemenu a veľkosti psov.

 

 

Detekce štěkání 

Patpet 772 S disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v siedmich úrovniach. Na detekciu využíva kombináciu zvuku a vibrácie hlasiviek. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už cez mier. Vďaka nastaveniu citlivosti na štekanie bude obojok kompatibilný pre väčšinu psích plemien a temperamentov. Citlivosť na štekot umožňuje tiež korekciu vytia psíka.

 

Typ korekce  

Obojok proti štekanie Patpet 772 S disponuje tromi druhmi korekcií s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity v siedmich úrovniach. Možnosti nastavenia: iba zvuk, zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Korekciu impulzu môžete v prípade potreby vypnúť. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľkých, stredných aj menších psíkov.

 

Nastavení obojku 

Intenzita vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v siedmich nastaviteľných úrovniach. Patpet 772 S disponuje tiež detekciou citlivosti na štekot a hodí sa tak aj na korekciu vytia. Zo siedmich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka. Obojek je vhodný pre psy menšie, stredné aj veľké. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho stlačením príslušných tlačidiel a vaše nastavenia uvidíte na miniatúrnom displeji.

 

 Baterie a nabíjení

K obojku patrí integrovaný dobíjací akumulátor s kapacitou 280 mAh. Pri plnom dobití zotrvá zariadenie vo svojich funkciách po dobu 14 dní.

 

 

 Vodotěsnost

Patpet 772 S je vodeodolný s označením IPX6 a hodí sa na vonkajšie použitie aj za mierneho dažďa. Vlastností vodotesnosti však obojok nedisponuje. Nevydrží ponor a nemá byť vystavený príliš silným a trvalým dažďom! Ideálne využitie protištekacieho obojku je doma, alebo aj na záhrade iba za občasného alebo bežného dažďa.

 

Plemeno 

Bez problémov zaistí komfort menším, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčný variant pre väčšinu psích temperamentov. Všetky nastaviteľné funkcie ako citlivosť detekcie a škála intenzity korekcií ponúkajú dostatočné množstvo korekčných modelov pre rôzne typy psov.

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Nastaviteľný remienok pre obvod krku až 74 cm. Jednotka sa na obojok ľahko navlieka a obojok disponuje už optimálnou šírkou pre hladký prievlak jednotky.

 

Váha a rozměry

Obojok proti štekanie disponuje malými rozmermi: 6,3 cm x 3,8 cm x 2,4 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Nízka váha iba 70 g (jednotka + obojok + akumulátor) zabezpečí komfort aj menším plemenám psov.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Možnosť využitia korekciou zvuk, vibrácie, impulz
 • Voliteľné kombinácie korekciou
 • Možnosť vynechanie impulzu
 • Nastaviteľná intenzita korekciou (7 úrovní)
 • Citlivosť na štekot v 7mi úrovniach
 • Vodeodolné vlastnosti pre použitie do dažďa
 • ľahké zariadenie
 • Jednoduchá manipulácia
 • Pre všetky veľkosti psov
 • Vysoká výdrž po dobití
 • Nedisponuje vodotesnosťou pre ponor

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,3 x 3,8 x 2,4 cm
Hmotnosť 70 g
Síla impulzu 7
Nastavenie citlivosti áno
Druh korekcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek + zvuk

Obsah balenia

 • Zařízení Patpet 772 S
 • Nastavitelný pevný nylonový obojek
 • USB kabel pro dobití
 • Manuál
 • Testovací lampa

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.