Iki Pulse

Num Axes Iki Pulse je elektronický obojok pre odnaučenie nežiadúceho brechania. Protištekací obojok Iki Pulse je napájaný nabíjacím článkom (nabíjačka v príslušenstvu), má ešte jednoduchšie ovládanie - ovládacie a nastavovacie prvky (zapnutie/vypnutie, nastavenie citlivosti, nastavenie módu), ktoré sú ľahko prístupné z vonkajšej strany prístroja bez potreby demontáže viečka.

111 € 91 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 20. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Iki Pulse

Num Axes Iki Pulse je protištekací obojok modernej koncepcie pre malé aj veľké psy s váhou od 5 do 90 kg. Disponuje možnosťou nastavenia citlivosti na psí štekot a 4 módmi (len zvuk, zvuk a impulz, zvuk a zosilujúci impulz, zvuk a silný impulz). Canicalm Excel je kompletne vodotesný a výdržou batérií sa pohybuje okolo 3 mesiacov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Po každom zaštekaní je generovaná zvuková výstraha (jedno dlhšie pípnutie), okamžite nasledovaná elektrickým impulzom (okrem módu 1). V módu 4 je každý ďalší elektrický impulz, tj. po každom ďalšom zaštekaní, o niečo silnejší (celkom 5 úrovní). V prípade, že je obojok aktivovaný 5x za sebou v rýchlom sledu, automaticky prejde na 15 sekúnd do tzv. bezpečnostného módu, kedy na ďalšie štekanie nereaguje, potom sa vracia spať do východzieho stavu (vo všetkých módoch).Po pochopení súvislosti psom je neskoršie možno používať už len zvukový signál. 

 

 

 

Detekcia štekania

Iki Pulse je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z principu funkcie vyplývá, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotem cudzieho psa.

 

Typ korekcie 

1. len zvuk
2. zvuk + slabšia stimulácia (pre citlivé psy)
3. zvuk + postupne sa zvyšujúca stimulácia (po každom zaštekaní)
4. zvuk + silnejšia stimulácia (pre tvrdšie psy)


Nastavenie obojku

U Iki Pulse máte možnosť nastavenia 4 rôzných módov korekcie a môžete tiež nastaviť citlivosť na psie štekanie v 10-tich úrovniach. Jednoducho tak obojok nastavíte na mieru pre Vašeho psa.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Iki Pulse využívá pre napájanie vymeniteľnú lithiovou 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Iki Pulse je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Vďaka tomu je vhodný ako aj pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Vďaka malému prijímači a možnosťou nastavenia 4 módov doporučujeme Iki Pulse ako aj pre malé, stredné, tak aj veľké plemená psov. Je ideálnou voľbou pre všetky psy s váhou od 5 do 90 kg. 

 

Dĺžka obojku

Iki Pulse má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná cca od 17 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Iki Pulse má stredne veľký obojok, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. Má šírku 6,6 cm, výšku 3,3 cm, hĺbka 4,5 cm a jeho váha je 88 gramov aj s batériou.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dobre tvarovaný obojok
 • 4 módy nastavenia
 • plne vodotesný obojok
 • 10 úrovní nastavení citlivosti
 • možnosť využiť len zvukové upozornenie
 • výdrž batérií až 3 mesiace
 • detekcia pomocí vibrácií hlasiviek
 • nutnosť menit batérie
 • väčšia váha a rozmery prijímača

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,6 x 3,3 x 4,5 cm
Hmotnosť 88 g
Síla impulzu 2
Nastavenie citlivosti áno
Dĺžka obojku 17 - 55 cm
Batéria 3V CR2
Druh korekcie impulz + zvuk
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek
Výdrž v prevádzke 1 mesiac

Obsah balenia

 • Protištekací obojok
 • Krátké elektrody 
 • Dlhé elektrody
 • Nastaviteľný obojok
 • Magnet pre zapínanie
 • Testovacia výbojka
 • Batéria
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.