D.T. Systems 1125 DT No Bark

Obojok D.T. Systems 1125 DT No Bark je extrémne odolný protištekací obojok, ktorý je 100% vodotesný a disponuje funkciou impulz, ktorú si môžete nastaviť až v 8 úrovniach. Obojok sa zapína na magnet, ktorý je na plastovom obojku, úroveň korekcie vám ukáže displej na nabíjateľnom prijímači. 

193 € 159 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

D.T. Systems 1125 DT No Bark

Obojok D.T. Systems 1125 DT No Bark je extrémne odolný protištekací obojok, ktorý je 100% vodotesný a disponuje funkciou impulz, ktorú si môžete nastaviť až v 8 úrovniach. Obojok sa zapína na magnet, ktorý je na plastovom obojku, úroveň korekcie vám ukáže displej na nabíjateľnom prijímači. Obojok DT Systems 1125 DT No Bark si zapamätá vaše posledné nastavenie, takže ho nemusíte nastavovať po každom zapnutí . Obojok je zostavený tak, aby vydržal veľké nárazy, takže je vhodný aj pre malé, stredné aj veľké psy. 

 

 

Detekcia štekania

D.T. Systems 1125 DT No Bark má detekciu štekania pomocou vibracií hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou vibrácií na elektródach. Vďaka tomu sa obojok nespustí vplyvom zvuku od ostatných psov ani iných predmetov.

 

Typ korekcie 

D.T. Systems 1125 DT No Bark využíva ako korekciu elektrostatický impulz v 8-mich úrovniach. Obojok si môžete nastaviť podľa citlivosti vášho psa a nastaviť korekciu tak, aby bola vhodná priamo pre neho. Aby nedošlo k nevhodnej a dlhej korekcii, korekcie trvá iba pol sekundy. 


Nastavenie obojku

Pri obojku D.T. Systems 1125 DT No Bark nastavujete iba úroveň impulzu - začínate od najnižšej a zvyšujete, až kým nenájdete hodnotu, ktorá je psovi už dostatočne nepríjemná na to, aby ho od štekania impulz odradil. Úroveň impulzu máte zobrazenú na displeji prijímača. 

 

Batérie a nabíjanie

Obojok D.T. Systems 1125 DT No Bark je napájaný nabíjacím NiMH 4,8V akumulátorom, ktorý vydrží v prevádzke 3-5 dní. 

 

Vodotesnosť

D.T. Systems 1125 DT No Bark je kompletne vodotesný obojok. Nieje však ponoriteľný. Vďaka tomu je vhodný pre domáce aj vonkajšie použití. Môžete ho používať za dažďa aj snehu. 

 

Plemeno 

D.T. Systems 1125 DT No Bark je vhodný skôr pre malé, stredné a veľké plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 5 kg.  

 

Dĺžka obojku

D.T. Systems 1125 DT No Bark má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 50 cm. 


Váha a rozmery

D.T. Systems 1125 DT No Bark prijímač má šírku 6cm, výšku 4 cm, hĺbku 2,8 cm a jeho váha je iba 133 gramov.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Detekcia pomocou vibrácií
 • Úplne vodotesný 
 • 8 úrovní impulzov
 • LCD displej 
 • Magnet na obojku
 • žiadne

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6 x 4 x 2,8 cm
Hmotnosť 133 g
Síla impulzu 8
Nastavenie citlivosti áno
Dĺžka obojku 18 - 50 cm
Batéria NiMh 4,8 V
Druh korekcie impulz
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek
Výdrž v prevádzke 3 - 5 dní

Obsah balenia

 • Protištekací obojok D.T. Systems
 • Elektródy
 • Nastaviteľný obojok s magnetom
 • Testovacia výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.