Filter pre misku Eyenimal Hydra200
Filter pre misku Eyenimal Hydra200Filter pre misku Eyenimal Hydra200
-10%
Nehodnotené

Filter pre misku Eyenimal Hydra200

Akcia

Sada 4 filtrov s aktívnym uhlím pre misku proti striekajúcej vode Eyenimal Hydra200.

Platí už len
61: 30:40
Pôvodne 17 € 15 € 12 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Filter pre misku Eyenimal Hydra200

Sada 4 filtrov s aktívnym uhlím pre misku proti striekajúcej vode Eyenimal Hydra200.

Filter s aktívnym uhlím účinne odstraňuje chlór, nečistoty a zápach, zachytáva chlpy a nečistoty, osviežuje vodu a zlepšuje jej chuť. Na dosiahnutie najlepších výsledkov vymieňajte filter v miske každý mesiac.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.