Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Eyenimal Chase Me

Interaktívna hračka Eyenimal Chase me podporuje mačky všetkých vekových kategórií, aby boli aktívne a motivované. Stužkový prútik ukrytý pod plášťom sa otáča a mení smer, priťahuje tak vašu mačku a stimuluje jej lovecký inštinkt. Môžete si vybrať zo 4 módov rýchlosti otáčania: pomalé, stredné, rýchle a náhodné. Hračka funguje na batérie.

Viac informácií ›

Skladom 6 ks
25 € 20 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53358
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Eyenimal Chase Me
Eyenimal Chase Me
25 €

Popis produktu

Vďaka Eyenimal Chase Me! zostávajú mačky aktívne a zábavné. Hračka podporuje u vašej mačky pohyb a povzbudzuje jej lovecké inštinkty. Skladá sa z motorizovanej paličky so stuhami, ktorá sa pohybuje a mení smer. Môžete si vybrať zo 4 módov rýchlosti otáčania: pomalé, stredné, rýchle a náhodné.

Eyenimal Chase me funguje na 3x batérie 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia). Veľkosť: Ø22 x 8cm.

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Hračky Pre mačky Typ hračky Škádlítko Interaktívne hračky pre mačky Ostatné Podle značky Eyenimal

Zobraziť celý popis

Parametre

veľkosť Pre mačky
Napájanie Batéria
Rozměr Ø22 x 8 cm

Hračky pre mačky

Akú hračku zaobstarať mačičke:

  • Pokiaľ vaša mačka patrí medzi tie akčnejšie, ocenia poriadny mačací strom, po ktorom bude môcť šplhať a skákať. Ten môže byť kombinovaný so škrabadlom na brúsenie pazúrikov.
  • Interaktívne hračky rozvíja inštinkt, s týmto typom hračky si mačky väčšinou vystačia samé. Napr. guľodráhy, automatické prúty s pierkami, alebo hračky so šantou mačacou, ktorú mačky úplne zbožňujú a jej vôňu nedokážu odolať.
  • Škádlítka, ako prúty zakončené pierkom, myškou, alebo farebným strapcom zaistí mačke aktívnu hru a prehĺpi vzťah medzi Vami, mačka vás bude mať pri spoločnej aktivite o to radšej
  • Obľúbenou hračkou je laserové ukazovátko, kedy sa mačka naháňa za červenou bodkou, zábava, ktorá neomrzí ani pri dlhšom hraní.
  • Mačka nie je vyberavá, je úplne jedno, aký má hračka tvar, veľkosť, alebo materiál. V každom pelechu vašich mačacích kamarátov by však nemala chýbať myš v podobe hračky, ktorú mačka môže loviť.

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené