Clicker pre psov
Nehodnotené

Clicker pre psov

Dochádza k zmierneniu problematického správania, dobré správanie bude naopak posilnené. To všetko dosiahnete iba prostredníctvom clickeru, jeho správnym použitím a pravidelným cvičením.

Výber varianty produktu
  • Farba

5 € 4 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 31. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Clicker pre psov

Nová metóda výchovy psov bez použitia násilia. Clicker nie je le módna záležitosť, ale revolúcia v športe so psami. Použitie metódy, ktorá pracuje s clickerom, je založená na vedeckých poznatkoch v oblasti správania sa zvierat a umožňuje úplne novú formu spolupráce medzi človekom a psom. Pomocou správneho "kliku" sa stane zo psa - "vykonávača príkazov" - aktívny partner.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.