Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Novinka

Fontána Petoneer Fresco mini Plus

Inteligentná fontána Petoneer Fresco mini Plus sa postará o vašich domácich miláčikov, aj keď nie ste doma. Fontána na vodu Petoneer Fresco mini plus je primárne určená pre mačky a stredne veľké až malé psy. Zariadenie môžete ovládať pomocou tlačidla alebo špeciálnej aplikácie a rozšíriť ho o ďalšie možnosti, ako je ohrievač alebo sterilizátor. Fresco Mini ponúka jedinečný 4-stupňový systém filtrácie a cirkulácie, vďaka čomu bude voda vášho štvornohého parťáka vždy čistá a čerstvá. Napájačka má okienko na kontrolu hladiny vody, ktorú však monitoruje aj inteligentný senzor Fresco Mini, ktorý prostredníctvom LED diód hlási nielen hladinu vody, ale aj potrebu výmeny filtra. Fontána pre mačky Petoneer Fresco mini Plus sa ľahko a intuitívne používa, jednoducho sa čistí a poteší svojou tichou prevádzkou.

Viac informácií ›

4 týždne Viac informácií › Objednávky do 21:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 17. 7.
40.02 € 33.07 € bez DPH

Strážiť dostupnosť

ks
Kód produktu: P54883
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Inteligentná fontána Petoneer Fresco mini Plus sa postará o vašich domácich miláčikov, aj keď nie ste doma. Fontána na vodu Petoneer Fresco mini plus je primárne určená pre mačky a stredne veľké až malé psy. Zariadenie môžete ovládať pomocou tlačidla alebo špeciálnej aplikácie a rozšíriť ho o ďalšie možnosti, ako je ohrievač alebo sterilizátor. Fresco Mini ponúka jedinečný 4-stupňový systém filtrácie a cirkulácie, vďaka čomu bude voda vášho štvornohého parťáka vždy čistá a čerstvá. Napájačka má okienko na kontrolu hladiny vody, ktorú však monitoruje aj inteligentný senzor Fresco Mini, ktorý prostredníctvom LED diód hlási nielen hladinu vody, ale aj potrebu výmeny filtra. Fontána pre mačky Petoneer Fresco mini Plus sa ľahko a intuitívne používa, jednoducho sa čistí a poteší svojou tichou prevádzkou.

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Účinná filtrácia

Štvorstupňová automatická cirkulačná filtrácia inšpirovaná horským potokom zachytáva väčšie častice v prvom stupni pomocou špeciálneho PP materiálu. Potom nasleduje filtrácia pomocou filtra KDF, aktívneho uhlia z kokosových škrupín a iónomeničovej živice. Vďaka tomu je voda z Petoneer Fresco Mini Plus čistá, kvalitná a chutná, čo povzbudzuje zvieratá k lepšiemu pitiu, čo vedie k zníženiu zdravotných problémov.

Petoneer Fresco Mini Plus chráni krčnú chrbticu domácich zvierat

Fontána na vodu pre domáce zvieratá Petoneer Fresco mini plus s objemom 1,9 l dokáže zabezpečiť čistú vodu pre vaše domáce zvieratá až na niekoľko dní a ľahko a pohodlne sa čistí. Je vhodná aj pre mačky a psy, pretože je naklonená pod uhlom 7°. Stabilitu zabezpečujú protišmykové nožičky a vysoké okraje zabraňujú vyliatiu vody. FSW030 používa špeciálne závesné nízkonapäťové čerpadlo na jednosmerný prúd, vďaka ktorému je zariadenie výnimočne tiché. Hlučnosť zariadenia Petoneer Fresco Mini nepresahuje 35 dB. Vždy, keď hladina vody klesne pod nízku úroveň, čerpadlo prestane pracovať a kontrolka LED vás na problém upozorní červeným blikaním.

 

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Fontánu si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií

Na zadnej strane fontány je iba jedno tlačidlo. Ovládanie je preto rýchle a intuitívne. Stlačte ho raz a LED indikátor zariadenia sa rozsvieti alebo zhasne, stlačte a podržte a časovač filtra sa vynuluje. Pomocou aplikácie Petoneer môžete fontánku Petoneer Fresco mini plus pre domáce zvieratá ovládať na diaľku: zapínať alebo vypínať ju, ako aj prispôsobovať podľa svojich preferencií. Zariadenie je kompatibilné so všetkými ostatnými výrobkami TUYA pomocou aplikácie TuyaSmart

 

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Petoneer Fresco mini plus možno ďalej vylepšovať

V hornej časti zásobníka je otvor vyhradený pre voliteľný sterilizátor a ohrievač. Vyžarované UV-C žiarenie napáda a ničí baktérie, vďaka čomu je voda ešte čistejšia a kvalitnejšia. Vyhrievacia tyč je skvelá v zimných mesiacoch, pretože poskytuje teplú vodu pre domáce zvieratá, aby sa mohli zohriať, keď sa vrátia z vonku. Petoneer Fresco mini plus poteší jedinečným dizajnom s veľkou nádržou a okienkom na kontrolu vody. 

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Vlastnosti

 • Zariadenie, ktoré poskytuje zdravú, čerstvú a chutnú vodu pre mačky a malé až stredne veľké psy, aj keď nie ste doma
 • Inteligentná fontána Petoneer má len jedno tlačidlo a ľahko sa ovláda
 • Štvorstupňový filtračný systém a cirkulácia kvapaliny
 • Filtráciu zabezpečuje PP bavlna, KDF, aktívne uhlie a iónovo výmenná živica
 • Petoneer Fresco mini Plus možno ovládať aj prostredníctvom aplikácie
 • S otvorom pre voliteľný sterilizátor a ohrievač
 • LED indikátor upozorňuje na potrebu doplnenia vody a výmeny filtra
 • 7° náklon pre pohodlné pitie a ochranu krčnej chrbtice
 • Pojme až 1,9 litra vody
 • Ľahko sa čistí
 • Veľmi tiché čerpadlo
 • Okienko na vizuálnu kontrolu hladiny vody

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Misky a dávkovače Fontány Pre mačky Pre malé psy Pre stredné psy Petoneer

Zobraziť celý popis

Parametre

Farba Biela
Napájanie Sieťový adaptér
Kapacita vody 1,9l
Typ Funguje len po pripojení k sieti

Návody k stiahnutie

Doplňujúce informácie

Výhody 

 • Kapacita 1,9 l 
 • Indikátor stavu so svetelnými diódami LED 
 • Tichá prevádzka 
 • 4-stupňový filtračný systém 
 • Možnosť inštalácie sterilizačnej jednotky alebo ohrievača vody 

Nevýhody 

 • Žiadne 

Obsah balenia 

 • Fontána 
 • Filter 
 • Manuál

Súvisiace produkty

Novinka

Fontána Petoneer Fresco Ultra

4 týždne, v stredu 17. 7. u vás
72.36 €

Porovnať