Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

BAZAR - PetSafe ohradník pro velké psy

Bazárové a rozbalené produkty PetSafe. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotografie sú ilustračné a stavu odpovedajú približne. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
241 € 199 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12166
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Informácie o stave tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

 

POPIS PRODUKTU:

Elektronický ohradník PetSafe PRF-3004XW-20 je zariadenie najvyššej triedy, ktoré vám zaručí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa. Tento neviditeľný plot je určený predovšetkým pre veľké psy a veľmi odolné plemená. Je možné ho využíť v podstate pre šetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. PetSafe ohradník pre veľké psy má nastaviteľnú silu impulzu a to v 5 úrovniach. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu, zaberá tam, kde sú ostatné zariadenia nedostatočné. Pokiaľ chcete mať absolútnu istotu, že váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou.

 


Nastavenie zón

U ohradníka PetSafe nastavujete zónu pre výstrahu a korekciu jedným ovládačom na základni spoločne. Nastavenie šírky zóny sa pohybuje v rozmedzí od 30 cm do 4m, v závislosti na type inštalácie a dĺžke drôtu. 

 

Typ korekcie 

PetSafe PRF-3004XW-20 má 5 úrovní elektrostatickej korekcie a zvukové upozornenie. Sila impulzu je vhodná pre väčšie plemená. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu, spoľahlivo stráži Vášho psa a nedovolí mu opustiť vymedzený priestor.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie PetSafe PRF-3004XW-20 obsahuje 150 metrov izolovaného drôtu s priemerom 0,5 mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštaláciu. Pokiaľ drôt v balení nestačí, je možné ho jednoducho napojiť až do vzdialenosti 1,3 km.

 

Batéria a nabíjanie

Prijímač u PetSafe PRF-3004XW-20 je napájaný klasickou 9V batériou, ktorú zakúpite takmer v každom obchode (doporučejeme batérie značky Energizer). Jej výdrž je 3-6 mesiacov. Má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Je možné dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť 

PetSafe PRF-3004XW-20 disponuje plne ponoriteľným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov 

PetSafe PRF-3004XW-20 je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

PetSafe PRF-3004XW-20 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 15 až do 70 cm.

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 10,9 cm, výšku 12,5 cm a hĺbku 5,4cm. Prijímač má šírku 6 cm, výšku 2,3 cm a hĺbku 3,9 cm a jeho váha je 75 gramov (121 g vrátane batérie a remienka).

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár Ohradníky pre psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Obvod pozemku 1300 m
Počet psov neobmedzene
veľkosť Veľké psy, Stredné psy
Frekvencia 10.65kHz

Súvisiace produkty

Doporučujeme
PetSafe pre veľkých psov
Varianty (1)
pre 1 psa

PetSafe pre veľkých psov

Skladom
262 €

Porovnať

Zľava -10%
Zľava 15% s kódom BAZ15
Reedog FX-300 ohradník pro psy
Varianty (2)
Lehce použité Zánovní

BAZAR - Reedog FX-300 ohradník pro psy

Skladom
213 €
191 €

Porovnať

Elektronický plot pro psy iTrainer W227
Varianty (1)
Hodně použité

BAZAR - iTrainer W227B

Skladom
74 €

Porovnať

Zľava 15% s kódom BAZ15
BAZÁR - Základňa E-collar DF-1000
Varianty (1)
Lehce použité

BAZÁR - Základňa E-collar DF-1000

Skladom
188 €

Porovnať

Zľava 15% s kódom BAZ15
Základna iTrainer HT-026
Varianty (1)
Zánovní

BAZAR - Základna iTrainer HT-026

Skladom
70 €

Porovnať

Zľava 15% s kódom BAZ15
Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play

Skladom
532 €

Porovnať

Naposledy navštívené