Elektrický ohradník pro velké psy PetSafe
Elektrický ohradník pro velké psy PetSafeBAZAR - PetSafe ohradník pro velké psyElektrický ohradník pro velké psy PetSafe Ukáž video
Nehodnotené

BAZAR - PetSafe ohradník pro velké psy

Bazárové a rozbalené produkty PetSafe. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotografie sú ilustračné a stavu odpovedajú približne. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Výber varianty produktu
 • Stav produktu


Ďalšie varianty:
Elektrický ohradník pro velké psy PetSafe BAZAR - PetSafe ohradník pro velké psy Skladom ks 232 € Elektrický ohradník pro velké psy PetSafe PetSafe pre veľkých psov Skladom 6 ks 236 €
232 € 192 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 05. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZAR - PetSafe ohradník pro velké psy

Informácie o stave tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

 

POPIS PRODUKTU:

Elektronický ohradník PetSafe PRF-3004XW-20 je zariadenie najvyššej triedy, ktoré vám zaručí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa. Tento neviditeľný plot je určený predovšetkým pre veľké psy a veľmi odolné plemená. Je možné ho využíť v podstate pre šetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. PetSafe ohradník pre veľké psy má nastaviteľnú silu impulzu a to v 5 úrovniach. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu, zaberá tam, kde sú ostatné zariadenia nedostatočné. Pokiaľ chcete mať absolútnu istotu, že váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou.

 


Nastavenie zón

U ohradníka PetSafe nastavujete zónu pre výstrahu a korekciu jedným ovládačom na základni spoločne. Nastavenie šírky zóny sa pohybuje v rozmedzí od 30 cm do 4m, v závislosti na type inštalácie a dĺžke drôtu. 

 

Typ korekcie 

PetSafe PRF-3004XW-20 má 5 úrovní elektrostatickej korekcie a zvukové upozornenie. Sila impulzu je vhodná pre väčšie plemená. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu, spoľahlivo stráži Vášho psa a nedovolí mu opustiť vymedzený priestor.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie PetSafe PRF-3004XW-20 obsahuje 150 metrov izolovaného drôtu s priemerom 0,5 mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštaláciu. Pokiaľ drôt v balení nestačí, je možné ho jednoducho napojiť až do vzdialenosti 1,3 km.

 

Batéria a nabíjanie

Prijímač u PetSafe PRF-3004XW-20 je napájaný klasickou 9V batériou, ktorú zakúpite takmer v každom obchode (doporučejeme batérie značky Energizer). Jej výdrž je 3-6 mesiacov. Má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Je možné dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť 

PetSafe PRF-3004XW-20 disponuje plne ponoriteľným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov 

PetSafe PRF-3004XW-20 je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

PetSafe PRF-3004XW-20 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 15 až do 70 cm.

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 10,9 cm, výšku 12,5 cm a hĺbku 5,4cm. Prijímač má šírku 6 cm, výšku 2,3 cm a hĺbku 3,9 cm a jeho váha je 75 gramov (121 g vrátane batérie a remienka).

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný a ponoriteľný prijímač
 • nízke náklady na prevádzku
 • 5 úrovní impulzu
 • najsilnejšie zariadenie na celosvetovom trhu
 • nie je nabíjací
 • väčší prijímač

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 75g (110g vrátane batérie)
Rozmer prijímača šířka 6,9cm x výška 3,9cm x hloubka 3,6cm
Rozmer vysielača šírka 10,9cm x výška 12,5cm x hĺbka 5,4cm
Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Druh korekcie zvuk + vibrácie + el.impulz
Nastavenie impulzov 5 úrovní
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie prijímača 9V baterie
Bateria v prijímači 9V
Frekvencia 10.65kHz
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Výdrž prijímača 3-6 měsíců

Obsah balenia

 • signálny generátor (vysielacia jednotka)
 • sieťový napájač signálneho generátora
 • prijímací obojok s namontovanými krátkymi kontaktnými bodmi
 • 2 ks dlhé kontaktné body (pre dlhosrsté psy)
 • cievka anténneho drôtu dĺžky 150 m
 • sada 20 ks značiek (praporkov)
 • 2 ks vodotesné spojky anténneho drôtu
 • neonová testovacia výbojka
 • návod na použitie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.