Odpudzovač psov Eyenimal

Odpudzovač psov Eyenimal je ultrazvukový vreckový prístroj s LED osvetlením, ktorý odradí psy, aby sa k vám približovali. Bezpečná technológia vysiela krátke vlny nepočuteľné pre človeka, ale veľmi nepríjemné psom. Pretože zdroj signálu nosíte vo vrecku, každý pes sa bude držať od vás ďalej až na vzdialenosť 16 m.

29 € 23 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Odpudzovač psov Eyenimal

Odpudzovač psov Eyenimal je ultrazvukový vreckový prístroj, ktorý odradí psy, aby sa k vám približovali. Bezpečná technológia vysiela krátke vlny nepočuteľné pre človeka, ale veľmi nepríjemné psom. Pretože zdroj signálu nosíte pri sebe každý pes sa bude držať od vás ďalej až na vzdialenosť 16 m, stačí odpudzovač nasmerovať na psa a pohodlne stlačiť tlačidlo. Zariadenie tak chráni užívateľov trpiacich strachom zo psov alebo poslúži ako výchovná pomôcka vášho psa. Odpudzovač sa ľahko ovláda pomocou tlačidiel pre každú funkciu.

Parametry

Hmotnost: 107 g (včetně baterie) Rozměry: 106,5 x 63,8 x 30,60 mm
Napájení: 6LR61 alkalická 9 V baterie (není součástí dodávky)

Diskrétna podpora, bezpečná výchova

Prežili ste napadnutie psom alebo sa napríklad agresívny pes pohybuje v okolí? Strach zo psov môže predstavovať značnú psychickú záťaž, pretože psa môžete stretnúť kdekoľvek. Ak iba vlastníte chlpáča, ktorý tu a tam robí, čo nemá, môžete ho signálom z činnosti vyrušiť. Vysoko svietivá LED dióda zabudovaná v zariadení navyše poslúži aj ako baterka. Dosah signálu činí 16m.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Predchádza krízovým situáciám a znižuje stres zo psov
 • Diskrétne vďaka technológii ultrazvuku
 • Vreckové rozmery
 • Možnosť využitia ako korekcie nevhodného správania psa
 • LED dióda pre funkciu svietidlo
 • Alarm
 • žiadne

V čom vám odpudzovač pomôže?

 • zastaví nežiadúce chovanie psa, ich priblíženie k vám či k vášmu pozemku
 • zabudovaný alarm upozorní okolí, že ste v nebezpečí
 • odpudí cudzieho psa a niektoré ďalšie nevítané zvieratá

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Druh korekcie ultrazvuk

Obsah balenia

 • 1 x odpudzovač psov 

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.