Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard

ONGUARD ™ odrádza nežiadúce psy alebo zastaví nežiadúce chovanie Vášho vlastného psa. Tento ručný odpudzovač pracuje s ultrazvukovým signálom. Prenikavý zvuk človek nepočuje, je ale veľmi dráždivý pre psy. Teraz môžete odradiť blížiaceho sa psa na prechádzke, pri behu alebo jazde na bicykli. Môžete tiež zastaviť nežiadúce chovanie Vášho psa, ktorý napr. skáče na nábytok, šteká u dverí, apod.


Ďalšie varianty:
Odpuzovač psů a koček GoodLife OnGuard BAZAR - Odpudzovač psov a mačiek Goodlife… Skladom 2 ks 95 € Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard Skladom > 10 ks 103 €
103 € 85 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 21. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ PSOV DO RUKY

ONGUARD ™ odradí nežiadúce psy alebo zastaví nežiadúcí chovanie Vášho vlastného psa. Tento ručný odpudzovač pracuje s ultrazvukovým signálom. Prenikavý zvuk človek nepočuje, je ale veľmi dráždivý pre psy. Teraz môžete odradiť blížiaceho sa psa na prechádzke, pri behu alebo jazde na bicykli. Môžete tiež zastaviť nežiadúce chovanie Vášho psa, ktorý napr. skáče na nábytok, šteká u dverí, apod.

ODSTRAŠUJÍCÍ AJ TRÉNINGOVÝ ÚČINOK

Stlačením tlačítka odradí ONGUARD ™ psy vzdialené až 15 metrov použitím ultrazvukového signálu. Tento prenikavý zvuk je nepočuteľný pre človeka, ale má silný odpudzujúci účinok na blížiace sa psy.

ZASTAVÍ NEŽIADÚCE CHOVANIE VÁŠHO PSA

Pomocu ultrazvuku odradí ONGUARD ™ psa od nežiadúceho chovania ako je napr. štekanie alebo skákánie na nábytok. Táto technika pomáhá zastaviť zlé návyky, a pritom je celkom bezpečná a humánna.

POHODLNÝ A PRÍJEMNÝ NA DOTYK

Ergonomická rukoväť a príjemný gumový povrch robí ONGUARD ™ ľahkým prostriedkom pre prechádzku, behanie, alebo jazdu na bicykli. ONGUARD ™ je tiež vybavený pohodlnou šnúrkou na zápästie alebo krk.

OSOBNÝ ALARM

V prípade ohrozenia Vašej osoby spustite pulzujúci tiesňový poplach pre núdzové situácie – zvukový alarm. Ten upresní Vašu lokalitu a upozorní Vaše okolie na ohrozenie Vašej osoby.

OSVETLENIE

S vysoko výkonným LED osvetlením osvetlíte tmavé parkoviská, cesty, apod. Môžete ju použiť ako baterku v nepretržitom režimu, alebo prepnúť na rýchlu voľbu, ak je to nutné.

 

 • Čo je to ultrazvukový zvuk? 

Ultrazvukové frekvencie sú nad hranicou sluchového rozmedzia človeka, preto ich človek nepočuje. Pes však ultrazvukový signál počuje hlasito a zreteľne. Pes sa stáva terčom tohoto prenikavého a nepríjemného zvuku. Ultrazvukový signál vysielaný jednotkou ONGUARD ™ je celkom humánne a účinné.

 • Bude ONGUARD ™ účinný na psa, ktorý je na stene, na druhej strane plotu apod.? 

Nie. Ultrazvuk vydávaný jednotkou neprejde cez steny ani inou pevnou prekážkou. Jednotka ONGUARD ™ musí byť v zornom poli psa, na ktorého má pôsobiť.

 • Ochrání ma ONGUARD ™ pred útokom psa?

Jednotka je navrhnutá tak, aby psy od útoku odradila. Nemôžeme však zaručiť, že odradí aj príliš agresívneho psa.

 • Bude to psa bolieť? 

Nie. ONGUARD ™ je navrhnutý tak, aby psa odradil, aby plnil svoju funkciu pri tréningu, ale fyzicky psovi neublíži.

 • Môžem použiť ONGUARD ™ pre tréning šteňata? 

Neodporúčame k tréningu šteniat minimálne do 6 mesiacov veku. Takto starým šteňatám sa stále vyvíja sluch.

 • K čomu slúži modré svetlo v hornej časti jednotky? 

Modrá LED dióda na hornej časti jednotky indikuje, že jednotka bola aktivovaná a ultrazvukový signál je vysielaný.

 • Aký je dosah jednotky ONGUARD ™?

Pes môže ultrazvukový signál vydávaný jednotkou počuť až do vzdialenosti 45 metrov – pre tréningové účely a 15 metrov pre odpudzovacie účely.

 

Parametre

 • rozmery: dĺžka x šírka x výška:  19 x 6 x 5 cm
 • ultrazvukový výstup: 105 dB na vzdialenosť 1 m
 • audio výstup: 100 dB na vzdialenosť 1 m
 • svetelný výkon: 4800 LUX na vzdialenosť30 cm
 • napájanie: 4 ks batérii AA – nie sú súčásťou balenia
 • váha: 110 gramov bez batérií, 210 gramov s batériami
 • pogumovaný povrch

V čom vám odpudzovač pomôže?

 • zastaví nežiadúce chovanie psa, ich priblíženie k vám či k vášmu pozemku
 • zabudovaný alarm upozorní okolí, že ste v nebezpečí
 • odpudí cudzieho psa a niektoré ďalšie nevítané zvieratá

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky
Stredné psy
Veľké psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.