Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard

ONGUARD ™ odrádza nežiadúce psy alebo zastaví nežiadúce chovanie Vášho vlastného psa. Tento ručný odpudzovač pracuje s ultrazvukovým signálom. Prenikavý zvuk človek nepočuje, je ale veľmi dráždivý pre psy. Teraz môžete odradiť blížiaceho sa psa na prechádzke, pri behu alebo jazde na bicykli. Môžete tiež zastaviť nežiadúce chovanie Vášho psa, ktorý napr. skáče na nábytok, šteká u dverí, apod.


Ďalšie varianty:
Odpuzovač psů a koček GoodLife OnGuard BAZAR - Odpudzovač psov a mačiek Goodlife… Skladom 1 ks 102 € Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard Skladom 8 ks 119 €
119 € 98 € bez DPH
Skladom 8 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 31. 03. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Odpudzovač psov a mačiek GoodLife OnGuard

ONGUARD ™ odradí nežiaduce psy alebo zastaví nežiaduce správanie vlastného psa. Tento ručný odpudzovač pracuje s ultrazvukovým signálom. Prenikavý zvuk človek nepočuje, je ale veľmi dráždivý pre psy. Teraz môžete odradiť blížiaceho sa psa na prechádzke, pri behu alebo jazde na bicykli. Môžete tiež zastaviť nežiaduce správanie Vášho psa, ktorý napr. skáče na nábytok, šteká pri dverách, apod. Stlačením tlačidla odradí ONGUARD ™ psy vzdialené až 15 metrov použitím ultrazvukového signálu. Tento prenikavý zvuk je nepočuteľný pre človeka, ale má silný odpudzujúci účinok na blížiace sa psy. Pomocou ultrazvuku odradí ONGUARD ™ psa od nežiaduceho správania ako je napr. štekanie alebo skákanie na nábytok. Táto technika pomáha zastaviť zlé návyky, a pritom je úplne bezpečná a humánna.

Parametry

 • rozměry: délka x šířka x výška:  19 x 6 x 5 cm
 • ultrazvukový výstup: 105 dB na vzdálenost 1 m
 • audio výstup: 100 dB na vzdálenost 1 m
 • světelný výkon: 4800 LUX na vzdálenost 30 cm
 • napájení: 4 ks baterie AA – nejsou součástí balení
 • váha: 110 gramů bez baterií, 210 gramů s bateriemi
 • Pogumovaný povrch

 

Ergonomická rukoväť a príjemný gumový povrch robí ONGUARD™ ľahkým prostriedkom pre prechádzku, behanie, alebo jazdu na bicykli. ONGUARD ™ je tiež vybavený pohodlnou šnúrkou na zápästie alebo krk. V prípade ohrozenia Vašej osoby spustite pulzujúci tiesňový poplach pre núdzové situácie – zvukový alarm. Ten upresní Vašu lokalitu a upozorní Vaše okolie na ohrozenie Vašej osoby. S vysoko výkonným LED svietidlom osvetlíte tmavé parkoviská, cesty, atp. Môžete ju použiť ako baterku v nepretržitom režime, alebo prepnúť na rýchlu voľbu, ak je to nevyhnutné.

 

 • Ultrazvukové frekvence jsou nad hranicí sluchového rozmezí člověka, proto je člověk neslyší. Pes však ultrazvukový signál slyší hlasitě a zřetelně. Pes se stává terčem tohoto pronikavého a nepříjemného zvuku. Ultrazvukový signál vysílaný jednotkou ONGUARD ™ je zcela humánní a účinný.
 • Ne. Ultrazvuk vydávaný jednotkou neprojde zdí ani jinou pevnou překážkou. Jednotka ONGUARD ™ musí být v zorném poli psa, na kterého má působit.
 • Jednotka je navržena tak, aby psy od útoku odradila. Nemůžeme však zaručit, že odradí i příliš agresivního psa.
 • Ne. ONGUARD ™ je navržen tak, aby psa odradil, aby plnil svou funkci při tréninku, ale fyzicky psovi neublíží.
 • Nedoporučujeme k tréninku štěňat minimálně do 6 měsíců věku. Takto starým štěňatům se stále vyvíjí sluch.
 • Modrá LED dioda na horní části jednotky indikuje, že jednotka byla aktivována a ultrazvukový signál je vysílán.
 • Pes může ultrazvukový signál vydávaný jednotkou slyšet až do vzdálenosti 45 metrů – pro tréninkové účely a 15 metrů pro odpuzovací účely.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Žiadne

V čom vám odpudzovač pomôže?

 • zastaví nežiadúce chovanie psa, ich priblíženie k vám či k vášmu pozemku
 • zabudovaný alarm upozorní okolí, že ste v nebezpečí
 • odpudí cudzieho psa a niektoré ďalšie nevítané zvieratá

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre mačky
Stredné psy
Veľké psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.